Pregled svih liga

Goranin I

Liga: 2. HKLZ
Klub: Kuglački klub Goranin
Adresa: Ante Starčevića 3, 51 300 Delnice
Email: drazen.tomic1@ri.t-com.hr ; drazen.tomic@hrsume.hr

Kuglana: GSC Delnice   Staze: 1-4
Redovni termin: subota, 17:00
Rezervni termin: četvrtak, 18:00


Kontakti

Dražen Tomić 098 440 709 drazen.tomic@hrsume.hr
Anamarija Petranović 099 317 81 28 anamarija.petranovic@hrsume.hr
Albert Mataja 098 187 30 55

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Karlo Petranović
120853
120853
1.0
2.0
1.0
2.0
2.0
6.0
1.0
2.0
381.0
379.0
207.0
192.5
588.0
571.5
2. Matej Frlan
120841
120841
1.0
2.0
1.0
2.0
2.0
7.0
3.0
8.0
364.0
371.0
222.0
194.0
586.0
565.0
3. Matej Mrle
120850
120850
1.0
2.0
0.0
2.0
1.0
5.5
2.0
7.0
386.0
370.5
195.0
181.0
581.0
551.5
4. Danijel Ćosić
120889
120889
1.0
2.0
1.0
2.0
3.0
7.0
2.0
8.0
373.0
360.5
201.0
194.0
574.0
554.5
5. Martin Latinović
120847
120847
1.0
2.0
0.0
2.0
1.0
8.0
6.0
8.0
385.0
366.5
158.0
195.0
543.0
561.5
6. Saša Rački
120857
120857
1.0
1.0
0.0
1.0
1.0
2.5
10.0
5.0
366.0
360.0
149.0
195.0
515.0
555.0
7. Dominik Jakovac
120843
120843
0.0
1.0
0.0
0.0
0.0
2.0
0.0
3.0

386.0

162.0

548.0
BEZ NASTUPA
1. Ivan Glad
123133
123133
2. Milan Kardum
120845
120845
3. Dino Malnar
122505
122505
4. Albert Mataja
123026
123026
5. Damir Matković
120849
120849
6. Elvis Mihel
123025
123025
7. Niko Mihel
122504
122504
8. Luka Milošević
122507
122507
9. Zvonimir Mrle
120851
120851
10. Mateo Peršić
123014
123014
11. Igor Petranović
120852
120852
12. Marino Pleše
120855
120855
13. Sven Pleše
123168
123168
14. Adriano Šebalj
122469
122469
15. Igor Žauhar
120859
120859
16. Paulo Župan
123169
123169
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 2 Goranin I Klek GSC Delnice
1-4
8.0 : 0.0 (3383 : 3001) 10.09.2022 17:00 Marko Petranović, B
| | |
2 12 Mostanje 1949 Goranin I Dom HV Zrinski
1-4
5.0 : 3.0 (3453 : 3387) 17.09.2022 18:00 Danijela Škalamera, A
Edi Alagić, B
| | |
3 13 Goranin I Velebit II GSC Delnice
1-4
7.0 : 1.0 (3328 : 3078) 24.09.2022 17:00 Drago Pleša, B
| | |
4 24 Goranin I Uljanik GSC Delnice
1-4
01.10.2022 17:00 | | |
5 26 Skrad Goranin I Zeleni Vir
1-4
15.10.2022 17:00 | | |
6 35 Goranin I Policajac Og GSC Delnice
1-4
22.10.2022 17:00 | | |
7 39 Karlobag Goranin I Gradska kuglana Ot
1-6
30.10.2022 18:00 | | |
8 46 Goranin I Dubovac GSC Delnice
1-4
05.11.2022 17:00 | | |
9 52 Obrtnik Og Goranin I Klek
1-4
13.11.2022 17:00 | | |
10 57 Goranin I Kupa GSC Delnice
1-4
26.11.2022 17:00 | | |
11 65 Željezničar Ka Goranin I Dom HV Zrinski
1-4
10.12.2022 14:00 | | |
12 68 Klek Goranin I Klek
1-4
14.01.2023 17:00 | | |
13 78 Goranin I Mostanje 1949 GSC Delnice
1-4
21.01.2023 17:00 | | |
14 79 Velebit II Goranin I Gradska kuglana Ot
1-6
29.01.2023 16:00 | | |
15 90 Uljanik Goranin I DS Mate Parlov
1-4
04.02.2023 17:00 | | |
16 92 Goranin I Skrad GSC Delnice
1-4
11.02.2023 17:00 | | |
17 101 Policajac Og Goranin I Klek
1-4
18.02.2023 17:00 | | |
18 105 Goranin I Karlobag GSC Delnice
1-4
25.02.2023 17:00 | | |
19 112 Dubovac Goranin I Dom HV Zrinski
1-4
04.03.2023 18:00 | | |
20 118 Goranin I Obrtnik Og GSC Delnice
1-4
11.03.2023 17:00 | | |
21 123 Kupa Goranin I Azelija
1-4
19.03.2023 17:00 | | |
22 131 Goranin I Željezničar Ka GSC Delnice
1-4
25.03.2023 17:00 | | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više