Pregled svih liga

Prosvjetar

Liga: 3. HKLS-Vž
Klub: Kuglački klub Prosvjetar
Adresa: Stjepana Radića 30, 40 000 Čakovec
Email: ilija.visic@gmail.com

Kuglana: SRC Mladost   Staze: 1-4
Redovni termin: petak, 18:00
Rezervni termin: ponedjeljak, 18:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Ilija Višić 098 562 986 ilija.visic@gmail.com
Stjepan Blažek

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Zvonimir Plevnjak
121769
121769
3.0
2.0
2.0
2.0
7.0
7.0
7.0
2.0
354.0
365.0
193.67
199.5
547.67
564.5
2. Ilija Višić
120053
120053
3.0
2.0
2.0
1.0
6.0
4.0
20.0
10.0
375.0
357.5
166.33
176.0
541.33
533.5
3. Josip Šarić
120052
120052
3.0
2.0
2.0
1.0
5.0
4.0
17.0
12.0
351.0
361.5
184.33
162.5
535.33
524.0
4. Emil Horvat
120049
120049
3.0
2.0
1.0
2.0
4.5
6.5
13.0
10.0
348.67
379.5
177.33
166.0
526.0
545.5
5. Ivan Rođak
120051
120051
3.0
2.0
2.0
1.0
7.0
5.0
18.0
7.0
364.0
362.0
161.67
187.5
525.67
549.5
6. Stjepan Čuček
120046
120046
0.5
0.5
0.0
0.0
0.0
0.0
7.0
2.0
344.0
340.0
148.0
168.0
492.0
508.0
7. Ivan Pigac
121251
121251
2.0
1.0
0.0
0.0
2.0
2.0
29.0
12.0
346.0
355.0
136.0
148.0
482.0
503.0
8. Dragutin Horvat
120048
120048
0.5
0.5
0.0
0.0
0.0
0.0
9.0
4.0
302.0
336.0
120.0
156.0
422.0
492.0
BEZ NASTUPA
1. Josip Bajsić
122821
122821
2. Stjepan Blažek
120044
120044
3. Dragutin Danilović
120047
120047
4. Nebojša Žnidarić
120056
120056
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 2 Željezničar Vž Prosvjetar Drava
1-6
3.0 : 5.0 (3106 : 3127) 24.09.2021 18:30 Goran Peršić, A
Ivona Vincek, D
| | |
2 7 Prosvjetar Željezničar Kc SRC Mladost
1-4
7.0 : 1.0 (3208 : 3096) 01.10.2021 18:00 Zvonimir Turk, B
Predrag Turk, A
| | |
3 11 Željezničar Čk II Prosvjetar SRC Mladost
1-4
6.0 : 2.0 (3231 : 3160) 08.10.2021 19:00 Mladen Kacun, A
Predrag Turk, A
| | |
4 14 Prosvjetar Zanatlija Čk SRC Mladost
1-4
4.0 : 4.0 (3229 : 3193) 13.10.2021 18:00 Zvonimir Turk, B
Predrag Turk, A
| | |
5 20 Koprivnica Prosvjetar Kuglana 2
1-6
4.0 : 4.0 (3189 : 3162) 24.10.2021 10:00 Zdravko Vučić, B
Siniša Brez, B
| | |
6 21 Prosvjetar Obrtnik 2011 SRC Mladost
1-4
29.10.2021 18:00 Mladen Kacun, A
Predrag Turk, A
| | |
8 29 Lepoglava II Prosvjetar Drava
1-6
14.11.2021 10:00 | | |
9 36 Prosvjetar Dubravčan SRC Mladost
1-4
19.11.2021 18:00 Josip Filajdić, A
Predrag Turk, A
| | |
10 38 Prosvjetar Željezničar Vž SRC Mladost
1-4
14.01.2022 18:00 | | |
11 43 Željezničar Kc Prosvjetar Kuglana 2
1-6
21.01.2022 18:00 | | |
12 47 Prosvjetar Željezničar Čk II SRC Mladost
1-4
28.01.2022 18:00 | | |
13 50 Zanatlija Čk Prosvjetar SRC Mladost
1-4
05.02.2022 17:00 | | |
14 56 Prosvjetar Koprivnica SRC Mladost
1-4
11.02.2022 18:00 | | |
15 57 Obrtnik 2011 Prosvjetar Drava
1-6
18.02.2022 20:00 | | |
17 65 Prosvjetar Lepoglava II SRC Mladost
1-4
04.03.2022 18:00 | | |
18 72 Dubravčan Prosvjetar Kuglana 2
1-6
13.03.2022 15:00 | | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više