Pregled svih liga

3. Hrvatska kuglačka liga sjever - zona Varaždin


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Željezničar Čk II
Čakovec
16 15 1 0 31 99.5 28.5
2. Željezničar Vž
Varaždin
16 13 1 2 27 83.5 44.5
3. Zanatlija Čk
Čakovec
16 9 1 6 19 73.0 55.0
4. Prosvjetar
Čakovec
16 7 3 6 17 70.0 58.0
5. Dubravčan
Donja Dubrava
16 8 0 8 16 57.5 70.5
6. Željezničar Kc
Koprivnica
16 6 1 9 13 62.5 65.5
7. Koprivnica
Koprivnica
16 5 1 10 11 53.0 75.0
8. Lepoglava II
Lepoglava
16 3 0 13 6 39.5 88.5
9. Obrtnik 2011
Varaždin
16 2 0 14 4 37.5 90.5
Statistika:

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Dubravčan Lepoglava II Kuglana 2
1-6
6.0 : 2.0 (3035 : 2950) 26.09.2021 15:00 Helena Bolić, B
Ana-Marija Grčić, C
| | |
1 2 Željezničar Vž Prosvjetar Drava
1-6
3.0 : 5.0 (3106 : 3127) 24.09.2021 18:30 Goran Peršić, A
Ivona Vincek, D
| | |
1 3 Željezničar Čk II Obrtnik 2011 SRC Mladost
1-4
7.0 : 1.0 (3148 : 2987) 24.09.2021 19:00 Josip Filajdić, A
Zvonimir Žinić, C
| | |
1 4 Zanatlija Čk Koprivnica SRC Mladost
1-4
6.0 : 2.0 (3130 : 3111) 25.09.2021 17:00 Mladen Kacun, A
Zvonimir Turk, B
| | |
2 5 Lepoglava II Koprivnica Drava
1-6
3.0 : 5.0 (3070 : 3114) 03.10.2021 10:00 Tomislav Peršić, A
Ana Matić, C
| | |
2 6 Obrtnik 2011 Zanatlija Čk Drava
1-6
3.0 : 5.0 (3122 : 3165) 01.10.2021 20:00 Stjepan Pintarić, A
Mladen Vresk, D
| | |
2 7 Prosvjetar Željezničar Kc SRC Mladost
1-4
7.0 : 1.0 (3208 : 3096) 01.10.2021 18:00 Zvonimir Turk, B
Predrag Turk, A
| | |
2 8 Dubravčan Željezničar Vž Kuglana 2
1-6
3.0 : 5.0 (3056 : 3112) 03.10.2021 15:00 Helena Bolić, B
Davor Dasović, D
| | |
3 9 Željezničar Vž Lepoglava II Drava
1-6
6.0 : 2.0 (3216 : 3117) 08.10.2021 18:30 Tomislav Peršić, A
Ana Matić, C
| | |
3 10 Željezničar Kc Dubravčan Kuglana 2
1-6
1.5 : 6.5 (3066 : 3181) 08.10.2021 18:00 Stjepan Bračko, A
Josip Rožmarić, B
| | |
3 11 Željezničar Čk II Prosvjetar SRC Mladost
1-4
6.0 : 2.0 (3231 : 3160) 08.10.2021 19:00 Mladen Kacun, A
Predrag Turk, A
| | |
3 12 Koprivnica Obrtnik 2011 Kuglana 2
1-6
6.0 : 2.0 (3180 : 3053) 05.10.2021 19:00 Stjepan Bračko, A
Ana-Marija Grčić, C
| | |
4 13 Lepoglava II Obrtnik 2011 Drava
1-6
6.0 : 2.0 (3239 : 3148) 17.10.2021 10:00 Goran Peršić, A
Mladen Vresk, D
| | |
4 14 Prosvjetar Zanatlija Čk SRC Mladost
1-4
4.0 : 4.0 (3229 : 3193) 13.10.2021 18:00 Zvonimir Turk, B
Predrag Turk, A
| | |
4 15 Dubravčan Željezničar Čk II Kuglana 2
1-6
0.0 : 8.0 (3031 : 3300) 17.10.2021 15:00 Helena Bolić, B
Davor Dasović, D
| | |
4 16 Željezničar Vž Željezničar Kc Drava
1-6
7.0 : 1.0 (3237 : 3096) 15.10.2021 18:30 Nenad Perši, A
Ivona Vincek, D
| | |
5 17 Željezničar Kc Lepoglava II Kuglana 2
1-6
7.0 : 1.0 (3125 : 2920) 22.10.2021 18:00 Stjepan Bračko, A
Ana-Marija Grčić, C
| | |
5 18 Željezničar Čk II Željezničar Vž SRC Mladost
1-4
6.0 : 2.0 (3234 : 3203) 12.10.2021 19:00 Igor Maček, B
Predrag Turk, A
| | |
5 19 Zanatlija Čk Dubravčan SRC Mladost
1-4
2.0 : 6.0 (3073 : 3124) 23.10.2021 17:00 Mladen Kacun, A
Zvonimir Žinić, C
| | |
5 20 Koprivnica Prosvjetar Kuglana 2
1-6
4.0 : 4.0 (3189 : 3162) 24.10.2021 10:00 Zdravko Vučić, B
Siniša Brez, B
| | |
6 21 Prosvjetar Obrtnik 2011 SRC Mladost
1-4
6.0 : 2.0 (3108 : 2942) 29.10.2021 18:00 Mladen Kacun, A
Predrag Turk, A
| | |
6 22 Dubravčan Koprivnica Kuglana 2
1-6
5.0 : 3.0 (3141 : 3018) 31.10.2021 15:00 Zdravko Vučić, B
Ljiljana Bolić, B
| | |
6 23 Željezničar Vž Zanatlija Čk Drava
1-6
5.0 : 3.0 (3213 : 3079) 29.10.2021 18:30 Antonija Milak, B
Ivona Vincek, D
| | |
6 24 Željezničar Kc Željezničar Čk II Kuglana 2
1-6
3.0 : 5.0 (3142 : 3206) 29.10.2021 18:00 Stjepan Bračko, A
Matija Orehovec, D
| | |
7 25 Željezničar Čk II Lepoglava II SRC Mladost
1-4
7.0 : 1.0 (3248 : 3090) 05.11.2021 19:00 Nikola Turk, A
Zvonimir Žinić, C
| | |
7 26 Zanatlija Čk Željezničar Kc SRC Mladost
1-4
6.0 : 2.0 (3131 : 3064) 06.11.2021 17:00 Zvonimir Turk, B
| | |
7 27 Koprivnica Željezničar Vž Kuglana 2
1-6
3.0 : 5.0 (3058 : 3096) 07.11.2021 10:00 Stjepan Bračko, A
Valentina Gal, A
| | |
7 28 Obrtnik 2011 Dubravčan Drava
1-6
6.0 : 2.0 (3153 : 3053) 05.11.2021 20:00 Stjepan Pintarić, A
Mladen Vresk, D
| | |
8 29 Lepoglava II Prosvjetar Drava
1-6
2.0 : 6.0 (3016 : 3067) 14.11.2021 10:00 Tomislav Peršić, A
Goran Peršić, A
| | |
8 30 Željezničar Vž Obrtnik 2011 Drava
1-6
6.0 : 2.0 (3250 : 3042) 12.11.2021 18:30 Goran Peršić, A
Antonija Milak, B
| | |
8 31 Željezničar Kc Koprivnica Kuglana 2
1-6
7.0 : 1.0 (3273 : 3014) 12.11.2021 18:00 Valentina Gal, A
Josip Rožmarić, B
| | |
8 32 Željezničar Čk II Zanatlija Čk SRC Mladost
1-4
7.0 : 1.0 (3258 : 3122) 12.11.2021 19:00 Žarko Martić, A
Zvonimir Žinić, C
| | |
9 33 Zanatlija Čk Lepoglava II SRC Mladost
1-4
6.0 : 2.0 (3083 : 2931) 20.11.2021 17:00 Mladen Kacun, A
| | |
9 34 Koprivnica Željezničar Čk II Kuglana 2
1-6
2.5 : 5.5 (3218 : 3233) 21.11.2021 10:00 Stjepan Bračko, A
Ana-Marija Grčić, C
| | |
9 35 Obrtnik 2011 Željezničar Kc Drava
1-6
2.0 : 6.0 (3048 : 3193) 19.11.2021 20:00 Antonija Milak, B
Ivona Vincek, D
| | |
9 36 Prosvjetar Dubravčan SRC Mladost
1-4
3.0 : 5.0 (3091 : 3104) 19.11.2021 18:00 Nikola Turk, A
Predrag Turk, A
| | |
10 37 Lepoglava II Dubravčan Drava
1-6
6.0 : 2.0 (3101 : 3072) 16.01.2022 10:00 Stjepan Pintarić, A
Ivona Vincek, D
| | |
10 38 Prosvjetar Željezničar Vž SRC Mladost
1-4
3.0 : 5.0 (3123 : 3157) 12.01.2022 18:00 Nikola Turk, A
Predrag Turk, A
| | |
10 39 Obrtnik 2011 Željezničar Čk II Drava
1-6
1.0 : 7.0 (3035 : 3366) 14.01.2022 20:00 Goran Peršić, A
Igor Maček, B
| | |
10 40 Koprivnica Zanatlija Čk Kuglana 2
1-6
1.0 : 7.0 (3154 : 3203) 16.01.2022 10:00 Zdravko Vučić, B
Davor Dasović, D
| | |
11 41 Koprivnica Lepoglava II Kuglana 2
1-6
5.5 : 2.5 (3141 : 3079) 17.02.2022 18:00 Valentina Gal, A
Matija Orehovec, D
| | |
11 42 Zanatlija Čk Obrtnik 2011 SRC Mladost
1-4
8.0 : 0.0 (3121 : 2904) 22.01.2022 17:00 Mladen Kacun, A
Zvonimir Turk, B
| | |
11 43 Željezničar Kc Prosvjetar Kuglana 2
1-6
4.0 : 4.0 (3197 : 3155) 21.01.2022 18:00 Stjepan Bračko, A
Filip Bolić, D
| | |
11 44 Željezničar Vž Dubravčan Drava
1-6
7.0 : 1.0 (3212 : 3103) 21.01.2022 18:30 Nenad Perši, A
Ivona Vincek, D
| | |
12 45 Lepoglava II Željezničar Vž Drava
1-6
1.0 : 7.0 (2920 : 3261) 30.01.2022 10:00 Tomislav Peršić, A
Ana Matić, C
| | |
12 46 Dubravčan Željezničar Kc Kuglana 2
1-6
6.0 : 2.0 (3146 : 3026) 30.01.2022 15:00 Helena Bolić, B
Matija Orehovec, D
| | |
12 47 Prosvjetar Željezničar Čk II SRC Mladost
1-4
2.0 : 6.0 (3141 : 3300) 28.01.2022 18:00 Nikola Turk, A
Zvonimir Žinić, C
| | |
12 48 Obrtnik 2011 Koprivnica Drava
1-6
5.0 : 3.0 (3252 : 3186) 28.01.2022 20:00 Goran Peršić, A
Mladen Vresk, D
| | |
13 49 Obrtnik 2011 Lepoglava II Drava
1-6
3.0 : 5.0 (3145 : 3178) 04.02.2022 20:00 Igor Maček, B
Goran Peršić, A
| | |
13 50 Zanatlija Čk Prosvjetar SRC Mladost
1-4
6.0 : 2.0 (3174 : 3118) 05.02.2022 17:00 Žarko Martić, A
Denis Košak, D
| | |
13 51 Željezničar Čk II Dubravčan SRC Mladost
1-4
8.0 : 0.0 (3264 : 3081) 04.02.2022 19:00 Josip Filajdić, A
Predrag Turk, A
| | |
13 52 Željezničar Kc Željezničar Vž Kuglana 2
1-6
3.0 : 5.0 (3158 : 3187) 04.02.2022 18:00 Helena Bolić, B
Ljiljana Bolić, B
| | |
14 53 Lepoglava II Željezničar Kc Drava
1-6
0.0 : 8.0 (3060 : 3224) 13.02.2022 19:00 Tomislav Peršić, A
Ana Matić, C
| | |
14 54 Željezničar Vž Željezničar Čk II Drava
1-6
4.0 : 4.0 (3240 : 3250) 11.02.2022 18:30 Tomislav Peršić, A
Danijela Posavec, D
| | |
14 55 Dubravčan Zanatlija Čk Kuglana 2
1-6
2.0 : 6.0 (3038 : 3242) 13.02.2022 15:00 Stjepan Bračko, A
Ana-Marija Grčić, C
| | |
14 56 Prosvjetar Koprivnica SRC Mladost
1-4
6.0 : 2.0 (3178 : 3086) 11.02.2022 18:00 Mladen Kacun, A
Predrag Turk, A
| | |
15 57 Obrtnik 2011 Prosvjetar Drava
1-6
2.0 : 6.0 (3079 : 3183) 18.02.2022 20:00 Stjepan Pintarić, A
Igor Maček, B
| | |
15 58 Koprivnica Dubravčan Kuglana 2
1-6
6.0 : 2.0 (3215 : 2994) 20.02.2022 10:00 Stjepan Bračko, A
Davor Dasović, D
| | |
15 59 Zanatlija Čk Željezničar Vž SRC Mladost
1-4
3.0 : 5.0 (3226 : 3257) 19.02.2022 17:00 Zvonimir Turk, B
Žarko Martić, A
| | |
15 60 Željezničar Čk II Željezničar Kc SRC Mladost
1-4
6.0 : 2.0 (3213 : 3098) 18.02.2022 19:00 Josip Filajdić, A
Predrag Turk, A
| | |
16 61 Lepoglava II Željezničar Čk II Drava
1-6
2.0 : 6.0 (3164 : 3224) 27.02.2022 10:00 Stjepan Pintarić, A
Antonija Milak, B
| | |
16 62 Željezničar Kc Zanatlija Čk Kuglana 2
1-6
6.0 : 2.0 (3232 : 3186) 25.02.2022 18:00 Valentina Gal, A
Matija Orehovec, D
| | |
16 63 Željezničar Vž Koprivnica Drava
1-6
6.0 : 2.0 (3205 : 3188) 25.02.2022 18:30 Tomislav Peršić, A
Ana Matić, C
| | |
16 64 Dubravčan Obrtnik 2011 Kuglana 2
1-6
6.0 : 2.0 (3059 : 2917) 27.02.2022 15:00 Zdravko Vučić, B
Filip Bolić, D
| | |
17 65 Prosvjetar Lepoglava II SRC Mladost
1-4
7.0 : 1.0 (3232 : 3039) 04.03.2022 18:00 Zvonimir Turk, B
Mladen Kacun, A
| | |
17 66 Obrtnik 2011 Željezničar Vž Drava
1-6
2.5 : 5.5 (3162 : 3283) 04.03.2022 20:00 Goran Peršić, A
Danijela Posavec, D
| | |
17 67 Koprivnica Željezničar Kc Kuglana 2
1-6
5.0 : 3.0 (3133 : 3067) 06.03.2022 10:00 Stjepan Bračko, A
Ljiljana Bolić, B
| | |
17 68 Zanatlija Čk Željezničar Čk II SRC Mladost
1-4
3.0 : 5.0 (3194 : 3198) 02.03.2022 18:00 Žarko Martić, A
Mladen Kacun, A
| | |
18 69 Lepoglava II Zanatlija Čk Drava
1-6
3.0 : 5.0 (3124 : 3204) 13.03.2022 10:00 Tomislav Peršić, A
Ivona Vincek, D
| | |
18 70 Željezničar Čk II Koprivnica SRC Mladost
1-4
6.0 : 2.0 (3165 : 3082) 11.03.2022 18:00 Josip Filajdić, A
Zvonimir Žinić, C
| | |
18 71 Željezničar Kc Obrtnik 2011 Kuglana 2
1-6
6.0 : 2.0 (3088 : 3028) 11.03.2022 18:00 Valentina Gal, A
Ana-Marija Grčić, C
| | |
18 72 Dubravčan Prosvjetar Kuglana 2
1-6
5.0 : 3.0 (3052 : 3049) 13.03.2022 15:00 Zdravko Vučić, B
Matija Orehovec, D
| | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Mladen Vresk
Željezničar Vž
8.00
4603
585.13
5188.13
576.46
2. Franjo Gosarić
Željezničar Čk II
7.00
3908
552.40
4460.40
557.55
3. Igor Ružić
Željezničar Čk II
8.00
4429
571.54
5000.54
555.62
4. Zvonimir Plevnjak
Prosvjetar
8.00
4416
555.88
4971.88
552.43
5. Robert Cmrk
Koprivnica
7.00
3838
548.69
4386.69
548.34
6. Miroslav Šaško
Željezničar Kc
7.00
3808
541.88
4349.88
543.73
7. Saša Štefić
Dubravčan
9.00
4834
544.60
5378.60
537.86
8. Josip Kaniški
Željezničar Vž
8.00
4277
526.75
4803.75
533.75
9. Davor Dasović
Željezničar Kc
8.00
4247
534.57
4781.57
531.29
10. Slavko Maltarić
Koprivnica
8.00
4245
531.25
4776.25
530.69
11. Jurica Petković
Zanatlija Čk
7.50
3966
533.14
4499.14
529.31
12. Stjepan Špac
Lepoglava II
8.00
4216
545.47
4761.47
529.05
13. Emil Horvat
Prosvjetar
7.00
3693
528.40
4221.40
527.68
14. Zdravko Vučić
Željezničar Kc
8.00
4217
531.63
4748.63
527.63
15. Dubravko Jurinić
Obrtnik 2011
8.00
4193
543.29
4736.29
526.25
16. Ilija Višić
Prosvjetar
8.00
4205
526.00
4731.00
525.67
17. Željko Majcen
Željezničar Vž
7.00
3666
534.43
4200.43
525.05
18. Mirko Cimerman
Zanatlija Čk
7.00
3682
514.67
4196.67
524.58
19. Davor Fabić
Dubravčan
8.00
4195
524.43
4719.43
524.38
20. Josip Šarić
Prosvjetar
8.00
4193
521.25
4714.25
523.81
21. Tomislav Hrašćanec
Dubravčan
9.00
4709
519.14
5228.14
522.81
22. Ivan Rođak
Prosvjetar
8.00
4156
537.13
4693.13
521.46
23. Mladen Ganžulić
Dubravčan
9.00
4680
521.57
5201.57
520.16
24. Zdravko Miklošić
Željezničar Kc
7.00
3608
535.70
4143.70
517.96
25. Nikola Turk
Zanatlija Čk
8.00
4139
507.43
4646.43
516.27
26. Branko Marković
Obrtnik 2011
7.00
3514
519.57
4033.57
504.20
27. Renato Frketin
Lepoglava II
7.14
3520
501.14
4021.14
494.00

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Mladen Vresk
Željezničar Vž
8.00
4603.00
575.38
8.00
4681.00
585.13
16.00
9284.00
580.25
2. Bojan Košak
Željezničar Čk II
4.00
2242.00
560.50
1.75
957.00
546.86
5.75
3199.00
556.35
3. Franjo Gosarić
Željezničar Čk II
7.00
3908.00
558.29
5.00
2762.00
552.40
12.00
6670.00
555.83
4. Igor Ružić
Željezničar Čk II
8.00
4429.00
553.63
6.50
3715.00
571.54
14.50
8144.00
561.66
5. Zvonimir Plevnjak
Prosvjetar
8.00
4416.00
552.00
8.00
4447.00
555.88
16.00
8863.00
553.94
6. Robert Cmrk
Koprivnica
7.00
3838.00
548.29
7.25
3978.00
548.69
14.25
7816.00
548.49
7. Miroslav Šaško
Željezničar Kc
7.00
3808.00
544.00
8.00
4335.00
541.88
15.00
8143.00
542.87
8. Rajmond Pokrivač
Zanatlija Čk
6.50
3529.00
542.92
6.50
3522.00
541.85
13.00
7051.00
542.38
9. Luka Štrukelj
Željezničar Čk II
6.73
3632.00
539.67
6.00
3226.00
537.67
12.73
6858.00
538.73
10. Igor Maček
Zanatlija Čk
6.00
3233.00
538.83
4.73
2506.00
529.81
10.73
5739.00
534.86
11. Ivan Silić
Željezničar Vž
5.00
2694.00
538.80
4.00
2227.00
556.75
9.00
4921.00
546.78
12. Zvonimir Turk
Željezničar Čk II
5.75
3091.00
537.57
6.60
3442.00
521.52
12.35
6533.00
528.99
13. Saša Štefić
Dubravčan
9.00
4834.00
537.11
5.00
2723.00
544.60
14.00
7557.00
539.79
14. Damir Grašić
Zanatlija Čk
5.25
2819.00
536.95
5.75
3037.00
528.17
11.00
5856.00
532.36
15. Josip Kaniški
Željezničar Vž
8.00
4277.00
534.63
8.00
4214.00
526.75
16.00
8491.00
530.69
16. Davor Dasović
Željezničar Kc
8.00
4247.00
530.88
7.00
3742.00
534.57
15.00
7989.00
532.60
17. Bojan Kuzma
Željezničar Čk II
4.00
2123.00
530.75
6.00
3139.00
523.17
10.00
5262.00
526.20
18. Slavko Maltarić
Koprivnica
8.00
4245.00
530.63
8.00
4250.00
531.25
16.00
8495.00
530.94
19. Jurica Petković
Zanatlija Čk
7.50
3966.00
528.80
7.00
3732.00
533.14
14.50
7698.00
530.90
20. Franjo Sinjeri
Koprivnica
6.23
3293.00
528.57
6.50
3506.00
539.38
12.73
6799.00
534.09
21. Emil Horvat
Prosvjetar
7.00
3693.00
527.57
5.00
2642.00
528.40
12.00
6335.00
527.92
22. Zdravko Vučić
Željezničar Kc
8.00
4217.00
527.13
8.00
4253.00
531.63
16.00
8470.00
529.38
23. Stjepan Špac
Lepoglava II
8.00
4216.00
527.00
7.50
4091.00
545.47
15.50
8307.00
535.94
24. Mirko Cimerman
Zanatlija Čk
7.00
3682.00
526.00
7.50
3860.00
514.67
14.50
7542.00
520.14
25. Filip Bolić
Koprivnica
6.00
3154.00
525.67
8.00
4343.00
542.88
14.00
7497.00
535.50
26. Ilija Višić
Prosvjetar
8.00
4205.00
525.63
8.00
4208.00
526.00
16.00
8413.00
525.81
27. Stjepan Pintarić
Željezničar Vž
6.00
3151.00
525.17
6.00
3184.00
530.67
12.00
6335.00
527.92
28. Franjo Žarković
Zanatlija Čk
5.49
2879.00
524.41
6.00
3241.00
540.17
11.49
6120.00
532.64
29. Davor Fabić
Dubravčan
8.00
4195.00
524.38
7.00
3671.00
524.43
15.00
7866.00
524.40
30. Miroslav Stoiljković
Koprivnica
5.00
2621.00
524.20
6.00
3099.00
516.50
11.00
5720.00
520.00
31. Dubravko Jurinić
Obrtnik 2011
8.00
4193.00
524.13
7.00
3803.00
543.29
15.00
7996.00
533.07
32. Josip Šarić
Prosvjetar
8.00
4193.00
524.13
8.00
4170.00
521.25
16.00
8363.00
522.69
33. Željko Majcen
Željezničar Vž
7.00
3666.00
523.71
7.00
3741.00
534.43
14.00
7407.00
529.07
34. Tomislav Hrašćanec
Dubravčan
9.00
4709.00
523.22
7.00
3634.00
519.14
16.00
8343.00
521.44
35. Josip Keretić
Željezničar Vž
5.00
2608.00
521.60
4.25
2218.00
521.88
9.25
4826.00
521.73
36. Ervin Šinko
Lepoglava II
6.00
3128.00
521.33
5.00
2675.00
535.00
11.00
5803.00
527.55
37. Mladen Ganžulić
Dubravčan
9.00
4680.00
520.00
7.00
3651.00
521.57
16.00
8331.00
520.69
38. Ivan Rođak
Prosvjetar
8.00
4156.00
519.50
8.00
4297.00
537.13
16.00
8453.00
528.31
39. Mirko Žuliček
Lepoglava II
4.78
2477.00
518.20
7.50
3917.00
522.27
12.28
6394.00
520.68
40. Marijan Česi
Željezničar Kc
6.00
3107.00
517.83
6.25
3255.00
520.80
12.25
6362.00
519.35
41. Nikola Turk
Zanatlija Čk
8.00
4139.00
517.38
5.25
2664.00
507.43
13.25
6803.00
513.43
42. Tomislav Peršić
Obrtnik 2011
5.78
2985.00
516.44
8.00
4274.00
534.25
13.78
7259.00
526.78
43. Zdravko Miklošić
Željezničar Kc
7.00
3608.00
515.43
7.31
3916.00
535.70
14.31
7524.00
525.79
44. Branko Dumbović
Obrtnik 2011
6.00
3088.00
514.67
7.00
3550.00
507.14
13.00
6638.00
510.62
45. Ivan Šumečki
Lepoglava II
6.00
3045.00
507.50
6.00
3046.00
507.67
12.00
6091.00
507.58
46. Ivan Rožman
Obrtnik 2011
6.00
3033.00
505.50
4.25
2236.00
526.12
10.25
5269.00
514.05
47. Branko Marković
Obrtnik 2011
7.00
3514.00
502.00
7.00
3637.00
519.57
14.00
7151.00
510.79
48. Mario Vresk
Željezničar Vž
5.00
2496.00
499.20
4.00
2067.00
516.75
9.00
4563.00
507.00
49. Miroslav Androlić
Koprivnica
6.75
3367.00
498.81
2.50
1233.00
493.20
9.25
4600.00
497.30
50. Marino Vincek
Dubravčan
5.50
2738.00
497.82
6.00
3000.00
500.00
11.50
5738.00
498.96
51. Branimir Klarić
Dubravčan
4.50
2239.00
497.56
3.50
1769.00
505.43
8.00
4008.00
501.00
52. Ivan Pigac
Prosvjetar
5.00
2481.00
496.20
6.00
3066.00
511.00
11.00
5547.00
504.27
53. Darko Jakupec
Koprivnica
4.50
2222.00
493.78
8.00
4056.00
507.00
12.50
6278.00
502.24
54. Drago Votuc
Željezničar Kc
4.75
2343.00
493.26
2.75
1335.00
485.45
7.50
3678.00
490.40
55. Renato Frketin
Lepoglava II
7.14
3520.00
493.00
6.14
3077.00
501.14
13.28
6597.00
496.76
56. Mihael Dubovečak
Lepoglava II
6.50
3160.00
486.15
7.86
3974.00
505.60
14.36
7134.00
496.80
57. Zvonko Orešković
Obrtnik 2011
6.00
2851.00
475.17
4.75
2314.00
487.16
10.75
5165.00
480.47
58. Siniša Šumiga
Obrtnik 2011
5.00
2337.00
467.40
3.00
1465.00
488.33
8.00
3802.00
475.25
59. Saša Mišir
Dubravčan
4.25
1962.00
461.65
5.50
2557.00
464.91
9.75
4519.00
463.49

Denis Košak
Željezničar Čk II
3.00
1690.00
563.33
5.00
2773.00
554.60
8.00
4463.00
557.88
Nikola Dubovečak
Lepoglava II
1.00
558.00
558.00
5.00
2700.00
540.00
6.00
3258.00
543.00
Manuel Korent
Željezničar Čk II
2.00
1097.00
548.50
1.90
956.00
503.16
3.90
2053.00
526.41
Ana Matić
Obrtnik 2011
1.00
548.00
548.00
5.00
2732.00
546.40
6.00
3280.00
546.67
Noa Branilović
Željezničar Čk II
1.00
531.00
531.00
1.75
892.00
509.71
2.75
1423.00
517.45
Mladen Jelenečki
Željezničar Vž
2.00
1062.00
531.00
4.25
2071.00
487.29
6.25
3133.00
501.28
Branko Horvat
Dubravčan
3.00
1589.00
529.67
5.00
2572.00
514.40
8.00
4161.00
520.13
Konrad Vikert
Željezničar Čk II
3.00
1556.00
518.67
3.00
1589.00
529.67
6.00
3145.00
524.17
Siniša Zidar
Željezničar Kc
1.75
895.00
511.43
4.94
2546.00
515.38
6.69
3441.00
514.35
Božidar Igrec
Željezničar Čk II
2.75
1403.00
510.18
2.00
958.00
479.00
4.75
2361.00
497.05
Hrvoje Žarković
Zanatlija Čk
2.25
1146.00
509.33
4.00
1974.00
493.50
6.25
3120.00
499.20
Darko Županić
Lepoglava II
3.00
1510.00
503.33
1.00
496.00
496.00
4.00
2006.00
501.50
Mario Grabar
Željezničar Vž
2.00
999.00
499.50
0.50
282.00
564.00
2.50
1281.00
512.40
Vladimir Grošanić
Željezničar Kc
3.00
1481.00
493.67
1.00
540.00
540.00
4.00
2021.00
505.25
Josip Čižmešija
Dubravčan
1.00
492.00
492.00
0.00
0.00
NaN
1.00
492.00
492.00
Bruno Halabarec
Željezničar Čk II
0.77
375.00
487.01
1.50
797.00
531.33
2.27
1172.00
516.30
Stjepan Blažek
Prosvjetar
1.00
487.00
487.00
1.50
753.00
502.00
2.50
1240.00
496.00
Željko Kos
Lepoglava II
2.00
969.00
484.50
1.50
676.00
450.67
3.50
1645.00
470.00
Slavko Bilješko
Koprivnica
1.00
482.00
482.00
0.00
0.00
NaN
1.00
482.00
482.00
Mario Oreški
Lepoglava II
3.58
1721.00
480.73
5.00
2390.00
478.00
8.58
4111.00
479.14
Dragutin Horvat
Prosvjetar
1.50
704.00
469.33
0.82
394.00
480.49
2.32
1098.00
473.28
Damir Reizner
Željezničar Kc
0.50
234.00
468.00
0.00
0.00
NaN
0.50
234.00
468.00
Hrvoje Grotić
Željezničar Kc
2.00
924.00
462.00
2.75
1359.00
494.18
4.75
2283.00
480.63
Stjepan Čuček
Prosvjetar
1.50
686.00
457.33
2.68
1333.00
497.39
4.18
2019.00
483.01
Zlatko Peršić
Obrtnik 2011
3.22
1472.00
457.14
2.00
985.00
492.50
5.22
2457.00
470.69
Ivica Benotić
Koprivnica
2.29
1034.00
451.53
1.00
462.00
462.00
3.29
1496.00
454.71
Zoran Kolačko
Koprivnica
1.23
543.00
441.46
0.75
361.00
481.33
1.98
904.00
456.57
Franjo Miser
Dubravčan
0.25
102.00
408.00
1.02
484.00
474.51
1.27
586.00
461.42
Ivica Petković
Zanatlija Čk
0.01
1.00
100.00
0.77
373.00
484.42
0.78
374.00
479.49

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Željezničar Čk II
8.0
17424
8653
26077
543.27
208
8.0
17214
8547
25761
536.69
212
16.0
34638
17200
51838
539.98
420
2. Željezničar Vž
8.0
17207
8349
25556
532.42
240
8.0
17269
8410
25679
534.98
196
16.0
34476
16759
51235
533.70
436
3. Zanatlija Čk
8.0
17175
8219
25394
529.04
247
8.0
16920
8212
25132
523.58
239
16.0
34095
16431
50526
526.31
486
4. Prosvjetar
8.0
16934
8087
25021
521.27
308
8.0
17183
8127
25310
527.29
294
16.0
34117
16214
50331
524.28
602
5. Željezničar Kc
8.0
16994
7870
24864
518.00
293
8.0
17081
8200
25281
526.69
253
16.0
34075
16070
50145
522.34
546
6. Koprivnica
8.0
16956
7843
24799
516.65
348
8.0
17160
8128
25288
526.83
307
16.0
34116
15971
50087
521.74
655
7. Dubravčan
8.0
16988
7724
24712
514.83
319
8.0
16801
7757
24558
511.63
375
16.0
33789
15481
49270
513.23
694
8. Lepoglava II
8.0
16808
7496
24304
506.33
388
8.0
16981
7713
24694
514.46
362
16.0
33789
15209
48998
510.40
750
9. Obrtnik 2011
8.0
16671
7350
24021
500.44
403
8.0
17218
7778
24996
520.75
362
16.0
33889
15128
49017
510.59
765

(Prosjek lige: 520.75 )

Kuglana Broj utakmica Prosjeci Najbolja ekipa Najbolji pojedinac
Gosti Domaći Prosjek Ukupno
Drava 8 533.48 520.75 532.06 527.11 Željezničar Čk II 3366 561.00 Mladen Vresk 616
Drava 8 527.38 514.46 525.94 520.92 Željezničar Vž 3261 543.50 Marijan Česi 578
Drava 8 520.88 534.98 522.44 527.93 Željezničar Čk II 3250 541.67 Davor Dasović 587
SRC Mladost 8 519.10 527.29 520.01 523.20 Željezničar Čk II 3300 550.00 Franjo Gosarić 589
Kuglana 2 8 518.48 526.83 519.41 522.66 Željezničar Čk II 3233 538.83 Mladen Vresk 582
SRC Mladost 8 517.15 536.69 519.32 526.92 Željezničar Vž 3203 533.83 Ivan Silić 559
Kuglana 2 8 518.27 526.69 519.21 522.48 Željezničar Čk II 3206 534.33 Mladen Vresk 606
SRC Mladost 8 514.73 523.58 515.71 519.16 Željezničar Vž 3257 542.83 Zvonimir Plevnjak 595
Kuglana 2 8 512.79 511.63 512.66 512.21 Željezničar Čk II 3300 550.00 Filip Bolić 578
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više