Pregled svih liga

Obrtnik 2011

Liga: 3. HKLS-Vž
Klub: Kuglački klub Obrtnik 2011
Adresa: Ulica Ruđera Boškovića 18, 42 000 Varaždin
Email: t.persic1@gmail.com

Kuglana: Drava   Staze: 1-6
Redovni termin: petak, 20:00
Rezervni termin: ponedjeljak, 20:00


Kontakti

Tomislav Peršić 091 593 28 88 t.persic1@gmail.com
Vladimir Habek 098 284 729
Branko Marković 099 787 83 16 branko.markovic042@gmail.com

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Ana Matić
110319
110319
1.0
1.0
1.0
0.0
2.0
1.0
2.0
4.0
360.0
357.0
188.0
170.0
548.0
527.0
2. Dubravko Jurinić
120152
120152
3.0
1.0
1.0
1.0
6.0
3.0
12.0
7.0
360.67
377.0
176.33
165.0
537.0
542.0
3. Tomislav Peršić
120168
120168
3.0
1.0
1.0
0.0
7.0
1.0
14.0
10.0
344.33
361.0
172.67
149.0
517.0
510.0
4. Ivan Rožman
120147
120147
3.0
1.0
1.0
1.0
5.5
3.0
18.0
6.0
354.33
372.0
160.33
171.0
514.67
543.0
5. Branko Dumbović
120140
120140
3.0
1.0
1.0
1.0
4.0
3.0
13.0
9.0
346.0
352.0
165.67
167.0
511.67
519.0
6. Siniša Šumiga
120148
120148
1.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
9.0
0.0
334.0
157.0
491.0
7. Zlatko Peršić
120169
120169
1.0
1.0
0.0
0.0
1.0
1.0
13.0
11.0
336.0
347.0
149.0
134.0
485.0
481.0
8. Branko Marković
120156
120156
2.0
0.0
0.0
0.0
3.0
0.0
28.0
0.0
354.0
130.5
484.5
9. Zvonko Orešković
121387
121387
1.0
0.0
0.0
0.0
1.0
0.0
10.0
0.0
321.0
133.0
454.0
BEZ NASTUPA
1. Dragan Božić
120139
120139
2. Vladimir Habek
120162
120162
3. Josip Kovačić
120145
120145
4. Radmilo Šuplika
121785
121785
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 3 Željezničar Čk II Obrtnik 2011 SRC Mladost
1-4
7.0 : 1.0 (3148 : 2987) 24.09.2021 19:00 Josip Filajdić, A
Zvonimir Žinić, C
| | |
2 6 Obrtnik 2011 Zanatlija Čk Drava
1-6
3.0 : 5.0 (3122 : 3165) 01.10.2021 20:00 Stjepan Pintarić, A
Mladen Vresk, D
| | |
3 12 Koprivnica Obrtnik 2011 Kuglana 2
1-6
6.0 : 2.0 (3180 : 3053) 05.10.2021 19:00 Stjepan Bračko, A
Ana-Marija Grčić, C
| | |
4 13 Lepoglava II Obrtnik 2011 Drava
1-6
6.0 : 2.0 (3239 : 3148) 17.10.2021 10:00 Goran Peršić, A
Mladen Vresk, D
| | |
6 21 Prosvjetar Obrtnik 2011 SRC Mladost
1-4
29.10.2021 18:00 Mladen Kacun, A
Predrag Turk, A
| | |
7 28 Obrtnik 2011 Dubravčan Drava
1-6
05.11.2021 20:00 | | |
8 30 Željezničar Vž Obrtnik 2011 Drava
1-6
12.11.2021 18:30 | | |
9 35 Obrtnik 2011 Željezničar Kc Drava
1-6
19.11.2021 20:00 | | |
10 39 Obrtnik 2011 Željezničar Čk II Drava
1-6
14.01.2022 20:00 | | |
11 42 Zanatlija Čk Obrtnik 2011 SRC Mladost
1-4
22.01.2022 17:00 | | |
12 48 Obrtnik 2011 Koprivnica Drava
1-6
28.01.2022 20:00 | | |
13 49 Obrtnik 2011 Lepoglava II Drava
1-6
04.02.2022 20:00 | | |
15 57 Obrtnik 2011 Prosvjetar Drava
1-6
18.02.2022 20:00 | | |
16 64 Dubravčan Obrtnik 2011 Kuglana 2
1-6
27.02.2022 15:00 | | |
17 66 Obrtnik 2011 Željezničar Vž Drava
1-6
04.03.2022 20:00 | | |
18 71 Željezničar Kc Obrtnik 2011 Kuglana 2
1-6
11.03.2022 18:00 | | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više