Pregled svih liga

Koprivnica

Liga: 3. HKLS-Vž
Klub: Športski kuglački klub Koprivnica
Adresa: Taraščice 2, 48 000 Koprivnica
Email: ssinjeri1@gmail.com; ivica.benotic@gmail.com

Kuglana: Kuglana 2   Staze: 1-6
Redovni termin: nedjelja, 10:00
Rezervni termin: četvrtak, 20:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Sandra Sinjeri 099 176 09 77 ssinjeri1@gmail.com
Franjo Sinjeri 099 449 36 41 franjosinjeri@gmail.com
Ivica Benotić 098 970 22 70 ivica.benotic@gmail.com
Slavko Maltarić
Miroslav Androlić

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Robert Cmrk
121252
121252
2.0
1.0
1.0
1.0
4.0
2.5
8.0
0.0
365.0
381.0
202.5
212.0
567.5
593.0
2. Miroslav Stoiljković
122595
122595
1.0
1.0
1.0
1.0
4.0
3.0
6.0
12.0
368.0
367.0
184.0
167.0
552.0
534.0
3. Miroslav Androlić
122359
122359
2.0
1.0
1.0
1.0
3.5
3.0
14.0
10.0
352.0
334.0
161.0
172.0
513.0
506.0
4. Filip Bolić
121463
121463
2.0
1.0
0.0
0.0
3.0
2.0
19.0
2.0
365.0
349.0
147.5
176.0
512.5
525.0
5. Slavko Maltarić
120410
120410
2.0
1.0
2.0
0.0
5.0
1.0
15.0
5.0
343.5
367.0
165.5
157.0
509.0
524.0
6. Franjo Sinjeri
120413
120413
1.46
0.0
0.0
0.0
2.0
0.0
12.0
0.0
359.59
143.84
503.42
7. Darko Jakupec
123113
123113
1.0
1.0
0.0
1.0
2.0
2.0
9.0
8.0
346.0
347.0
146.0
151.0
492.0
498.0
8. Ivica Benotić
122983
122983
0.54
0.0
0.0
0.0
1.0
0.0
12.0
0.0
277.78
170.37
448.15
BEZ NASTUPA
1. Mladen Barčanec
122360
122360
2. Matija Benotić
120429
120429
3. Zoran Kolačko
123019
123019
4. Zvonimir Prepelić
120412
120412
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 4 Zanatlija Čk Koprivnica SRC Mladost
1-4
6.0 : 2.0 (3130 : 3111) 25.09.2021 17:00 Mladen Kacun, A
Zvonimir Turk, B
| | |
2 5 Lepoglava II Koprivnica Drava
1-6
3.0 : 5.0 (3070 : 3114) 03.10.2021 10:00 Tomislav Peršić, A
Ana Matić, C
| | |
3 12 Koprivnica Obrtnik 2011 Kuglana 2
1-6
6.0 : 2.0 (3180 : 3053) 05.10.2021 19:00 Stjepan Bračko, A
Ana-Marija Grčić, C
| | |
5 20 Koprivnica Prosvjetar Kuglana 2
1-6
24.10.2021 10:00 | | |
6 22 Dubravčan Koprivnica Kuglana 2
1-6
31.10.2021 15:00 | | |
7 27 Koprivnica Željezničar Vž Kuglana 2
1-6
07.11.2021 10:00 | | |
8 31 Željezničar Kc Koprivnica Kuglana 2
1-6
12.11.2021 18:00 | | |
9 34 Koprivnica Željezničar Čk II Kuglana 2
1-6
21.11.2021 10:00 | | |
10 40 Koprivnica Zanatlija Čk Kuglana 2
1-6
16.01.2022 10:00 | | |
11 41 Koprivnica Lepoglava II Kuglana 2
1-6
23.01.2022 10:00 | | |
12 48 Obrtnik 2011 Koprivnica Drava
1-6
28.01.2022 20:00 | | |
14 56 Prosvjetar Koprivnica SRC Mladost
1-4
11.02.2022 18:00 | | |
15 58 Koprivnica Dubravčan Kuglana 2
1-6
20.02.2022 10:00 | | |
16 63 Željezničar Vž Koprivnica Drava
1-6
25.02.2022 18:30 | | |
17 67 Koprivnica Željezničar Kc Kuglana 2
1-6
06.03.2022 10:00 | | |
18 70 Željezničar Čk II Koprivnica SRC Mladost
1-4
11.03.2022 19:00 | | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više