Pregled svih liga

2. Hrvatska kuglačka liga centar


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola:
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
Ban Jelačić
Zaprešić
Dugo Selo 1934
Dugo Selo
Hrabri
Zagreb
Medvedgrad
Zagreb
Obrtnik Torbar II
Zagreb
Ponikve
Zagreb
Radnik
Velika Gorica
Sidra Zagreb
Zagreb
Zagrebačka pivovara
Zagreb
Zanatlija Ivanić
Ivanić Grad

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Zagrebačka pivovara Medvedgrad Grmoščica
1-4
22.09.2021 18:00 Kristina Juras Kovač, A
Ljubica Dolanski, D
Luka Bakić, D
| | |
1 2 Obrtnik Torbar II Zanatlija Ivanić Zagreb
1-4
22.09.2021 18:00 Lucija Marta Jelavić, A
Svjetlana Kokotović, D
Milan Uzelac, D
| | |
1 3 Ponikve Hrabri Grmoščica
5-8
24.09.2021 18:00 Lucija Marta Jelavić, A
Matija Pavlinić, C
| | |
1 4 Dugo Selo 1934 Sidra Zagreb Radnik
1-4
23.09.2021 18:00 Alen Kujundžić, B
Tihana Čavlović, C
| | |
1 5 Radnik Ban Jelačić Radnik
1-4
20.09.2021 18:00 Ivan Jurišić, A
Petra Fiamengo, B
| | |
2 6 Ban Jelačić Medvedgrad Zaprešić
1-6
29.09.2021 19:00 | | |
2 7 Sidra Zagreb Radnik Vinko Bek
1-4
29.09.2021 18:00 Kristina Juras Kovač, A
Petra Fiamengo, B
| | |
2 8 Hrabri Dugo Selo 1934 Vinko Bek
1-4
28.09.2021 18:00 Petar Filipčić, A
Petra Fiamengo, B
Luka Bakić, D
| | |
2 9 Zanatlija Ivanić Ponikve Zelenjak
1-4
02.10.2021 16:00 | | |
2 10 Zagrebačka pivovara Obrtnik Torbar II Grmoščica
1-4
29.09.2021 18:00 Alen Kujundžić, B
Matija Pavlinić, C
Milan Uzelac, D
| | |
3 11 Obrtnik Torbar II Medvedgrad Zagreb
1-4
06.10.2021 18:00 | | |
3 12 Ponikve Zagrebačka pivovara Grmoščica
5-8
08.10.2021 18:00 | | |
3 13 Dugo Selo 1934 Zanatlija Ivanić Radnik
1-4
07.10.2021 18:00 | | |
3 14 Radnik Hrabri Radnik
1-4
04.10.2021 18:00 | | |
3 15 Ban Jelačić Sidra Zagreb Zaprešić
1-6
06.10.2021 19:00 | | |
4 16 Medvedgrad Sidra Zagreb Zagreb
1-4
16.10.2021 11:00 | | |
4 17 Hrabri Ban Jelačić Vinko Bek
1-4
12.10.2021 18:00 | | |
4 18 Zanatlija Ivanić Radnik Zelenjak
1-4
16.10.2021 16:00 | | |
4 19 Zagrebačka pivovara Dugo Selo 1934 Grmoščica
1-4
13.10.2021 18:00 | | |
4 20 Obrtnik Torbar II Ponikve Zagreb
1-4
13.10.2021 18:00 | | |
5 21 Ponikve Medvedgrad Grmoščica
5-8
22.10.2021 18:00 | | |
5 22 Dugo Selo 1934 Obrtnik Torbar II Radnik
1-4
21.10.2021 18:00 | | |
5 23 Radnik Zagrebačka pivovara Radnik
1-4
18.10.2021 18:00 | | |
5 24 Ban Jelačić Zanatlija Ivanić Zaprešić
1-6
20.10.2021 19:00 | | |
5 25 Sidra Zagreb Hrabri Vinko Bek
1-4
20.10.2021 18:00 | | |
6 26 Medvedgrad Hrabri Zagreb
1-4
30.10.2021 11:00 | | |
6 27 Zanatlija Ivanić Sidra Zagreb Zelenjak
1-4
30.10.2021 16:00 | | |
6 28 Zagrebačka pivovara Ban Jelačić Grmoščica
1-4
27.10.2021 18:00 | | |
6 29 Obrtnik Torbar II Radnik Zagreb
1-4
27.10.2021 18:00 | | |
6 30 Ponikve Dugo Selo 1934 Grmoščica
5-8
29.10.2021 18:00 | | |
7 31 Dugo Selo 1934 Medvedgrad Radnik
1-4
04.11.2021 18:00 | | |
7 32 Radnik Ponikve Radnik
1-4
03.11.2021 18:00 | | |
7 33 Ban Jelačić Obrtnik Torbar II Zaprešić
1-6
03.11.2021 19:00 | | |
7 34 Sidra Zagreb Zagrebačka pivovara Vinko Bek
1-4
03.11.2021 18:00 | | |
7 35 Hrabri Zanatlija Ivanić Vinko Bek
1-4
02.11.2021 18:00 | | |
8 36 Medvedgrad Zanatlija Ivanić Zagreb
1-4
13.11.2021 11:00 | | |
8 37 Zagrebačka pivovara Hrabri Grmoščica
1-4
10.11.2021 18:00 | | |
8 38 Obrtnik Torbar II Sidra Zagreb Zagreb
1-4
10.11.2021 18:00 | | |
8 39 Ponikve Ban Jelačić Grmoščica
5-8
12.11.2021 18:00 | | |
8 40 Dugo Selo 1934 Radnik Radnik
1-4
11.11.2021 18:00 | | |
9 41 Radnik Medvedgrad Radnik
1-4
15.11.2021 18:00 | | |
9 42 Ban Jelačić Dugo Selo 1934 Zaprešić
1-6
17.11.2021 19:00 | | |
9 43 Sidra Zagreb Ponikve Vinko Bek
1-4
17.11.2021 18:00 | | |
9 44 Hrabri Obrtnik Torbar II Vinko Bek
1-4
16.11.2021 18:00 | | |
9 45 Zanatlija Ivanić Zagrebačka pivovara Zelenjak
1-4
20.11.2021 16:00 | | |
10 46 Medvedgrad Zagrebačka pivovara Zagreb
1-4
15.01.2022 11:00 | | |
10 47 Zanatlija Ivanić Obrtnik Torbar II Zelenjak
1-4
15.01.2022 16:00 | | |
10 48 Hrabri Ponikve Vinko Bek
1-4
11.01.2022 18:00 | | |
10 49 Sidra Zagreb Dugo Selo 1934 Vinko Bek
1-4
12.01.2022 18:00 | | |
10 50 Ban Jelačić Radnik Zaprešić
1-6
12.01.2022 19:00 | | |
11 51 Medvedgrad Ban Jelačić Zagreb
1-4
22.01.2022 11:00 | | |
11 52 Radnik Sidra Zagreb Radnik
1-4
17.01.2022 18:00 | | |
11 53 Dugo Selo 1934 Hrabri Radnik
1-4
20.01.2022 18:00 | | |
11 54 Ponikve Zanatlija Ivanić Grmoščica
5-8
21.01.2022 18:00 | | |
11 55 Obrtnik Torbar II Zagrebačka pivovara Zagreb
1-4
19.01.2022 18:00 | | |
12 56 Medvedgrad Obrtnik Torbar II Zagreb
1-4
29.01.2022 11:00 | | |
12 57 Zagrebačka pivovara Ponikve Grmoščica
1-4
26.01.2022 18:00 | | |
12 58 Zanatlija Ivanić Dugo Selo 1934 Zelenjak
1-4
29.01.2022 16:00 | | |
12 59 Hrabri Radnik Vinko Bek
1-4
25.01.2022 18:00 | | |
12 60 Sidra Zagreb Ban Jelačić Vinko Bek
1-4
26.01.2022 18:00 | | |
13 61 Sidra Zagreb Medvedgrad Vinko Bek
1-4
02.02.2022 18:00 | | |
13 62 Ban Jelačić Hrabri Zaprešić
1-6
02.02.2022 19:00 | | |
13 63 Radnik Zanatlija Ivanić Radnik
1-4
31.01.2022 18:00 | | |
13 64 Dugo Selo 1934 Zagrebačka pivovara Radnik
1-4
03.02.2022 18:00 | | |
13 65 Ponikve Obrtnik Torbar II Grmoščica
5-8
04.02.2022 18:00 | | |
14 66 Medvedgrad Ponikve Zagreb
1-4
12.02.2022 11:00 | | |
14 67 Obrtnik Torbar II Dugo Selo 1934 Zagreb
1-4
09.02.2022 18:00 | | |
14 68 Zagrebačka pivovara Radnik Grmoščica
1-4
09.02.2022 18:00 | | |
14 69 Zanatlija Ivanić Ban Jelačić Zelenjak
1-4
12.02.2022 16:00 | | |
14 70 Hrabri Sidra Zagreb Vinko Bek
1-4
08.02.2022 18:00 | | |
15 71 Hrabri Medvedgrad Vinko Bek
1-4
15.02.2022 18:00 | | |
15 72 Sidra Zagreb Zanatlija Ivanić Vinko Bek
1-4
16.02.2022 18:00 | | |
15 73 Ban Jelačić Zagrebačka pivovara Zaprešić
1-6
16.02.2022 19:00 | | |
15 74 Radnik Obrtnik Torbar II Radnik
1-4
14.02.2022 18:00 | | |
15 75 Dugo Selo 1934 Ponikve Radnik
1-4
17.02.2022 18:00 | | |
16 76 Medvedgrad Dugo Selo 1934 Zagreb
1-4
26.02.2022 11:00 | | |
16 77 Ponikve Radnik Grmoščica
5-8
25.02.2022 18:00 | | |
16 78 Obrtnik Torbar II Ban Jelačić Zagreb
1-4
23.02.2022 18:00 | | |
16 79 Zagrebačka pivovara Sidra Zagreb Grmoščica
1-4
23.02.2022 18:00 | | |
16 80 Zanatlija Ivanić Hrabri Zelenjak
1-4
26.02.2022 16:00 | | |
17 81 Zanatlija Ivanić Medvedgrad Zelenjak
1-4
05.03.2022 16:00 | | |
17 82 Hrabri Zagrebačka pivovara Vinko Bek
1-4
01.03.2022 18:00 | | |
17 83 Sidra Zagreb Obrtnik Torbar II Vinko Bek
1-4
02.03.2022 18:00 | | |
17 84 Ban Jelačić Ponikve Zaprešić
1-6
02.03.2022 19:00 | | |
17 85 Radnik Dugo Selo 1934 Radnik
1-4
28.02.2022 18:00 | | |
18 86 Medvedgrad Radnik Zagreb
1-4
12.03.2022 11:00 | | |
18 87 Dugo Selo 1934 Ban Jelačić Radnik
1-4
10.03.2022 18:00 | | |
18 88 Ponikve Sidra Zagreb Grmoščica
5-8
11.03.2022 18:00 | | |
18 89 Obrtnik Torbar II Hrabri Zagreb
1-4
09.03.2022 18:00 | | |
18 90 Zagrebačka pivovara Zanatlija Ivanić Grmoščica
1-4
09.03.2022 18:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek


PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više