Pregled svih liga

Dugo Selo 1934

Liga: 2. HKLC
Klub: Kuglački klub Dugo Selo 1934
Adresa: Đure Dubenika 2, 10 370 Dugo Selo
Email: dugo.selo.1934@gmail.com

Kuglana: Radnik   Staze: 1-4
Redovni termin: četvrtak, 18:00
Rezervni termin: subota, 12:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Ronald Šutić 095 914 88 40 dugo.selo.1934@gmail.com
Martin Prstec 098 860 386
Zvonimir Šok 098 170 65 08

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Davor Antolković
120974
120974
2.0
2.0
2.0
2.0
7.0
8.0
14.0
6.0
383.5
355.5
193.0
182.5
576.5
538.0
2. Ivica Damjanović
121896
121896
2.0
3.0
1.0
1.0
4.0
7.0
9.0
12.0
363.5
359.33
200.5
181.0
564.0
540.33
3. Ronald Šutić
120992
120992
2.0
3.0
0.0
3.0
2.0
10.0
8.0
12.0
362.5
365.33
183.5
173.67
546.0
539.0
4. Slavko Zrile
121023
121023
2.0
2.5
1.0
2.0
3.0
6.5
5.0
10.0
355.5
376.4
180.5
170.4
536.0
546.8
5. Renato Kovačić
120981
120981
2.0
0.5
0.0
1.0
3.0
2.0
11.0
1.0
351.5
352.0
182.5
220.0
534.0
572.0
6. Vlado Radaković
121526
121526
1.0
0.3
0.0
0.0
2.0
0.0
14.0
10.0
350.0
270.0
154.0
416.67
504.0
686.67
7. Martin Prstec
120985
120985
1.0
3.0
0.0
1.0
0.0
4.0
10.0
19.0
349.0
343.0
143.0
164.0
492.0
507.0
8. Damir Antolković
120973
120973
0.0
1.0
0.0
0.0
0.0
2.0
0.0
9.0

343.0

150.0

493.0
9. Dražen Koščec
120979
120979
0.0
1.7
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
19.0

344.71

84.71

429.41
10. Zvonimir Šok
120989
120989
0.0
1.0
0.0
1.0
0.0
3.0
0.0
9.0

360.0

139.0

499.0
BEZ NASTUPA
1. Mladen Hunić
120978
120978
2. Matej Kovačić
120980
120980
3. Željko Papeš
120983
120983
4. Josip Pintar
120984
120984
5. Zlatko Repić
120986
120986
6. Josip Šimunković
120987
120987
7. Slavko Šok
120988
120988
8. Vladimir Šoštarić
120990
120990
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 4 Dugo Selo 1934 Sidra Zagreb Radnik
1-4
6.0 : 2.0 (3169 : 2913) 23.09.2021 18:00 Alen Kujundžić, B
Tihana Čavlović, C
| | |
2 8 Hrabri Dugo Selo 1934 Vinko Bek
1-4
7.0 : 1.0 (3343 : 3215) 28.09.2021 18:00 Petar Filipčić, A
Petra Fiamengo, B
Luka Bakić, D
| | |
3 13 Dugo Selo 1934 Zanatlija Ivanić Radnik
1-4
5.0 : 3.0 (3142 : 3129) 07.10.2021 18:00 Ivan Jurišić, A
Mirela Đeri, B
| | |
4 19 Zagrebačka pivovara Dugo Selo 1934 Grmoščica
1-4
3.0 : 5.0 (3159 : 3294) 13.10.2021 18:00 Ivan Jurišić, A
Filip Boc, B
| | |
5 22 Dugo Selo 1934 Obrtnik Torbar II Radnik
1-4
6.0 : 2.0 (3105 : 2956) 21.10.2021 18:00 Petar Filipčić, A
Svjetlana Kokotović, D
| | |
6 30 Ponikve Dugo Selo 1934 Grmoščica
5-8
29.10.2021 18:00 Ivan Jurišić, A
Filip Boc, B
| | |
7 31 Dugo Selo 1934 Medvedgrad Radnik
1-4
04.11.2021 18:00 | | |
8 40 Dugo Selo 1934 Radnik Radnik
1-4
11.11.2021 18:00 | | |
9 42 Ban Jelačić Dugo Selo 1934 Zaprešić
1-6
17.11.2021 19:00 | | |
10 49 Sidra Zagreb Dugo Selo 1934 Vinko Bek
1-4
12.01.2022 18:00 | | |
11 53 Dugo Selo 1934 Hrabri Radnik
1-4
20.01.2022 18:00 | | |
12 58 Zanatlija Ivanić Dugo Selo 1934 Zelenjak
1-4
29.01.2022 16:00 | | |
13 64 Dugo Selo 1934 Zagrebačka pivovara Radnik
1-4
03.02.2022 18:00 | | |
14 67 Obrtnik Torbar II Dugo Selo 1934 Zagreb
1-4
09.02.2022 18:00 | | |
15 75 Dugo Selo 1934 Ponikve Radnik
1-4
17.02.2022 18:00 | | |
16 76 Medvedgrad Dugo Selo 1934 Zagreb
1-4
26.02.2022 11:00 | | |
17 85 Radnik Dugo Selo 1934 Radnik
1-4
28.02.2022 18:00 | | |
18 87 Dugo Selo 1934 Ban Jelačić Radnik
1-4
10.03.2022 18:00 | | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više