Pregled svih liga

Radnik

Liga: 2. HKLC
Klub: Kuglački klub Radnik
Adresa: Hrvatske bratske zajednice 80, 10 410 Velika Gorica
Email: zkukuruzovic@gmail.com

Kuglana: Radnik   Staze: 1-4
Redovni termin: ponedjeljak, 18:00
Rezervni termin: srijeda, 18:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Zlatko Kukuruzović 098 315 551 zkukuruzovic@gmail.com
Petar Maričić 098 830 043

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Ivan Kovačević
121007
121007
2.0
3.0
2.0
2.5
7.0
10.0
2.0
8.0
379.0
372.33
239.0
197.67
618.0
570.0
2. Ratko Medan
123120
123120
2.0
3.0
1.0
2.0
5.0
8.0
10.0
16.0
359.5
361.67
192.0
166.0
551.5
527.67
3. Željko Popovčić
121017
121017
2.0
1.5
2.0
1.0
5.0
2.0
13.0
12.0
365.5
357.33
184.0
160.0
549.5
517.33
4. Marin Rosandić
120001
120001
2.0
3.0
0.0
0.0
3.0
1.0
14.0
26.0
376.0
357.33
162.0
144.67
538.0
502.0
5. Petar Maričić
121010
121010
2.0
3.0
0.0
3.0
3.0
10.0
9.0
10.0
357.5
372.33
172.0
188.33
529.5
560.67
6. Vlada Marinčić
122683
122683
2.0
2.0
0.0
0.0
1.0
1.0
18.0
24.0
356.0
344.5
170.0
138.5
526.0
483.0
7. Borna Barišić
120993
120993
0.0
1.9
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
23.0

324.21

152.63

476.84
8. Milan Sudarević
122682
122682
0.0
0.6
0.0
0.0
0.0
0.5
0.0
6.0

365.0

130.0

495.0
BEZ NASTUPA
1. Dubravko Brakus
120995
120995
2. Goran Bratković
120996
120996
3. Ivan Bura
120998
120998
4. David Dačović
120999
120999
5. Andrija Dalić
121000
121000
6. Aleksandar Drljača
121470
121470
7. Dominik Grdenić
121002
121002
8. Fran Grdenić
121003
121003
9. Josip Ivezić
121507
121507
10. Josip Kramer
121008
121008
11. Matej Krznarić
121226
121226
12. Zlatko Kukuruzović
121009
121009
13. Mesud Mehmedagić
121012
121012
14. Bruno Milinković
121668
121668
15. Ivan Perković
122585
122585
16. Marko Popovčić
121015
121015
17. Ivan Goran Popovčić
121014
121014
18. Matija Popovčić
121016
121016
19. Luka Popovčić
121013
121013
20. Robert Stepanić
121019
121019
21. Željko Tadić
121021
121021
22. Ivan Veselić
121022
121022
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 5 Radnik Ban Jelačić Radnik
1-4
3.0 : 5.0 (3177 : 3228) 20.09.2021 18:00 Ivan Jurišić, A
Petra Fiamengo, B
| | |
2 7 Sidra Zagreb Radnik Vinko Bek
1-4
3.0 : 5.0 (3310 : 3313) 29.09.2021 18:00 Kristina Juras Kovač, A
Svjetlana Kokotović, D
| | |
3 14 Radnik Hrabri Radnik
1-4
1.5 : 6.5 (3054 : 3282) 04.10.2021 18:00 Ivan Jurišić, A
Mirela Đeri, B
| | |
4 18 Zanatlija Ivanić Radnik Zelenjak
1-4
4.0 : 4.0 (3303 : 3312) 14.10.2021 18:30 Petar Filipčić, A
Gordana Senta, A
| | |
5 23 Radnik Zagrebačka pivovara Radnik
1-4
6.0 : 2.0 (3195 : 3134) 18.10.2021 18:00 Ivan Jurišić, A
Ljubica Dolanski, D
| | |
6 29 Obrtnik Torbar II Radnik Zagreb
1-4
27.10.2021 18:00 Lucija Marta Jelavić, A
| | |
7 32 Radnik Ponikve Radnik
1-4
03.11.2021 18:00 | | |
8 40 Dugo Selo 1934 Radnik Radnik
1-4
11.11.2021 18:00 | | |
9 41 Radnik Medvedgrad Radnik
1-4
15.11.2021 18:00 | | |
10 50 Ban Jelačić Radnik Zaprešić
1-6
12.01.2022 19:00 | | |
11 52 Radnik Sidra Zagreb Radnik
1-4
17.01.2022 18:00 | | |
12 59 Hrabri Radnik Vinko Bek
1-4
25.01.2022 18:00 | | |
13 63 Radnik Zanatlija Ivanić Radnik
1-4
31.01.2022 18:00 | | |
14 68 Zagrebačka pivovara Radnik Grmoščica
1-4
09.02.2022 18:00 | | |
15 74 Radnik Obrtnik Torbar II Radnik
1-4
14.02.2022 18:00 | | |
16 77 Ponikve Radnik Grmoščica
5-8
25.02.2022 18:00 | | |
17 85 Radnik Dugo Selo 1934 Radnik
1-4
28.02.2022 18:00 | | |
18 86 Medvedgrad Radnik Zagreb
1-4
12.03.2022 11:00 | | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više