Pregled svih liga

Ban Jelačić

Liga: 2. HKLC
Klub: Kuglački klub Ban Jelačić
Adresa: Zelengaj 2, 10 290 Zaprešić
Email: marko.torlakovic@gmail.com

Kuglana: Zaprešić   Staze: 1-6
Redovni termin: srijeda, 19:00
Rezervni termin: petak, 19:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Marko Torlaković 091 887 19 55 marko.torlakovic@gmail.com
Tomislav Karlo 091 251 51 14 tomislav.karlo@gmail.com

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Goran Marko
121011
121011
2.0
3.0
2.0
3.0
6.5
10.5
4.0
4.0
388.5
391.67
196.5
217.33
585.0
609.0
2. Božo Munjas
121113
121113
2.0
3.0
2.0
3.0
6.0
11.0
3.0
2.0
375.0
393.67
196.5
224.33
571.5
618.0
3. Mislav Hećimović
121370
121370
2.0
3.0
0.0
2.0
1.5
6.0
4.0
8.0
364.0
389.0
205.5
212.0
569.5
601.0
4. Marko Torlaković
120971
120971
2.0
2.74
1.0
1.0
5.0
7.0
4.0
10.0
368.5
371.9
185.0
198.54
553.5
570.44
5. Matija Šorša
123112
123112
1.0
0.0
1.0
0.0
2.0
0.0
3.0
0.0
342.0
193.0
535.0
6. Robertino Mileta
120963
120963
2.0
3.0
1.0
2.0
2.0
6.5
15.0
19.0
358.0
366.67
159.0
199.67
517.0
566.33
7. Filip Boc
121467
121467
1.0
0.5
0.0
0.0
2.0
1.0
7.0
1.0
349.0
384.0
155.0
180.0
504.0
564.0
8. Ivica Andrijanić
120957
120957
0.0
2.5
0.0
1.0
0.0
4.0
0.0
13.0

357.2

206.4

563.6
9. Goran Petković
123116
123116
0.0
0.26
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
8.0

326.92

65.38

392.31
BEZ NASTUPA
1. Marin Bakša
120671
120671
2. Damir Bogunović
120958
120958
3. Goran Đukić
120959
120959
4. Ivan Gorjan
120961
120961
5. Tomislav Karlo
120962
120962
6. Filip Morović
120964
120964
7. Ivan Odrljin
122750
122750
8. Mirko Pavletić
120966
120966
9. Eugen Pilko
120967
120967
10. Ivan Šimunec
120969
120969
11. Zlatan Štefanec
120970
120970
12. Marijan Turčinović-Banovac
120972
120972
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 5 Radnik Ban Jelačić Radnik
1-4
3.0 : 5.0 (3177 : 3228) 20.09.2021 18:00 Ivan Jurišić, A
Petra Fiamengo, B
| | |
2 6 Ban Jelačić Medvedgrad Zaprešić
1-6
6.0 : 2.0 (3504 : 3325) 29.09.2021 19:00 Petar Filipčić, A
Kristijan Kerhin, B
Milan Uzelac, D
| | |
3 15 Ban Jelačić Sidra Zagreb Zaprešić
1-6
8.0 : 0.0 (3573 : 3249) 06.10.2021 19:00 Petar Filipčić, A
Petra Fiamengo, B
| | |
4 17 Hrabri Ban Jelačić Vinko Bek
1-4
4.0 : 4.0 (3425 : 3404) 12.10.2021 18:00 Alen Kujundžić, B
Tihana Čavlović, C
| | |
5 24 Ban Jelačić Zanatlija Ivanić Zaprešić
1-6
2.0 : 6.0 (3462 : 3535) 20.10.2021 19:00 Nikola Filipović, A
Petra Fiamengo, B
| | |
6 28 Zagrebačka pivovara Ban Jelačić Grmoščica
1-4
27.10.2021 18:00 Kristina Juras Kovač, A
Matija Pavlinić, C
| | |
7 33 Ban Jelačić Obrtnik Torbar II Zaprešić
1-6
03.11.2021 19:00 | | |
8 39 Ponikve Ban Jelačić Grmoščica
5-8
12.11.2021 18:00 | | |
9 42 Ban Jelačić Dugo Selo 1934 Zaprešić
1-6
17.11.2021 19:00 | | |
10 50 Ban Jelačić Radnik Zaprešić
1-6
12.01.2022 19:00 | | |
11 51 Medvedgrad Ban Jelačić Zagreb
1-4
22.01.2022 11:00 | | |
12 60 Sidra Zagreb Ban Jelačić Vinko Bek
1-4
26.01.2022 18:00 | | |
13 62 Ban Jelačić Hrabri Zaprešić
1-6
02.02.2022 19:00 | | |
14 69 Zanatlija Ivanić Ban Jelačić Zelenjak
1-4
12.02.2022 16:00 | | |
15 73 Ban Jelačić Zagrebačka pivovara Zaprešić
1-6
16.02.2022 19:00 | | |
16 78 Obrtnik Torbar II Ban Jelačić Zagreb
1-4
23.02.2022 18:00 | | |
17 84 Ban Jelačić Ponikve Zaprešić
1-6
02.03.2022 19:00 | | |
18 87 Dugo Selo 1934 Ban Jelačić Radnik
1-4
10.03.2022 18:00 | | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više