Pregled svih liga

Obrtnik Torbar II

Liga: 2. HKLC
Klub: Kuglački klub Obrtnik-Torbar
Adresa: Trg Mažuranića 13, 10 000 Zagreb
Email: obrtnik.torbar@gmail.com

Kuglana: Zagreb   Staze: 1-4
Redovni termin: srijeda, 18:00
Rezervni termin: subota, 15:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Robert Gajić 098 472 777 obrtnik.torbar@gmail.com
Vladimir Gašpert 091 484 71 69 obrtnik.torbar@gmail.com
Stjepan Pongrac 098 614 053 obrtnik.torbar@gmail.com

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Tomislav Barjaktarić
121502
121502
2.0
3.0
2.0
2.0
6.0
7.0
11.0
13.0
371.5
359.67
160.0
177.33
531.5
537.0
2. Vilim Crnić
121858
121858
2.0
3.0
1.0
1.0
4.0
5.0
14.0
24.0
355.5
354.67
170.0
167.0
525.5
521.67
3. Josip Fabijanić
122086
122086
2.0
1.0
1.0
1.0
3.0
3.0
26.0
6.0
367.0
388.0
155.0
175.0
522.0
563.0
4. Branko Tomljanović
121490
121490
2.0
2.0
1.0
1.0
6.0
3.0
13.0
4.0
365.0
362.5
155.5
187.0
520.5
549.5
5. Stjepan Pongrac
121866
121866
2.0
2.0
0.0
1.0
3.0
3.0
21.0
13.0
358.5
345.5
160.0
156.5
518.5
502.0
6. Milan Stančić
121867
121867
2.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
29.0
0.0
331.5
119.0
450.5
7. Josip Blažek
120994
120994
0.0
1.0
0.0
1.0
0.0
4.0
0.0
1.0

392.0

197.0

589.0
8. Matej Gajić-Bukljaš
122316
122316
0.0
1.0
0.0
1.0
0.0
4.0
0.0
3.0

371.0

177.0

548.0
9. Dario Kafol
121297
121297
0.0
3.0
0.0
3.0
0.0
8.0
0.0
3.0

364.67

194.33

559.0
10. Đino Pezo
121986
121986
0.0
2.0
0.0
2.0
0.0
5.0
0.0
3.0

364.0

182.0

546.0
BEZ NASTUPA
1. Robert Gajić
121859
121859
2. Vladimir Gašpert
121860
121860
3. Damir Jordan
121838
121838
4. Matija Jurić
122826
122826
5. Ante Jurić
121496
121496
6. Ivan Košutić
123215
123215
7. Ivica Kulfa
121862
121862
8. Željko Kulfa
121863
121863
9. Ivan Kulfa
123190
123190
10. Željko Milinković
121865
121865
11. Goran Šrajer
123183
123183
12. Ivan Štefan
123181
123181
13. Antun Štimac
121528
121528
14. Karlo Vuk
121868
121868
15. Miljenko Vuk
121869
121869
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 2 Obrtnik Torbar II Zanatlija Ivanić Zagreb
1-4
6.0 : 2.0 (3285 : 3229) 22.09.2021 18:00 Alen Kujundžić, B
Milan Uzelac, D
| | |
2 10 Zagrebačka pivovara Obrtnik Torbar II Grmoščica
1-4
5.0 : 3.0 (3224 : 3181) 29.09.2021 18:00 Alen Kujundžić, B
Mirela Đeri, B
| | |
3 11 Obrtnik Torbar II Medvedgrad Zagreb
1-4
6.0 : 2.0 (3243 : 3124) 06.10.2021 18:00 Lucija Marta Jelavić, A
| | |
4 20 Obrtnik Torbar II Ponikve Zagreb
1-4
7.0 : 1.0 (3220 : 3129) 13.10.2021 18:00 Gordana Senta, A
| | |
5 22 Dugo Selo 1934 Obrtnik Torbar II Radnik
1-4
6.0 : 2.0 (3105 : 2956) 21.10.2021 18:00 Petar Filipčić, A
Svjetlana Kokotović, D
| | |
6 29 Obrtnik Torbar II Radnik Zagreb
1-4
27.10.2021 18:00 Lucija Marta Jelavić, A
| | |
7 33 Ban Jelačić Obrtnik Torbar II Zaprešić
1-6
03.11.2021 19:00 | | |
8 38 Obrtnik Torbar II Sidra Zagreb Zagreb
1-4
10.11.2021 18:00 | | |
9 44 Hrabri Obrtnik Torbar II Vinko Bek
1-4
16.11.2021 18:00 | | |
10 47 Zanatlija Ivanić Obrtnik Torbar II Zelenjak
1-4
15.01.2022 16:00 | | |
11 55 Obrtnik Torbar II Zagrebačka pivovara Zagreb
1-4
19.01.2022 18:00 | | |
12 56 Medvedgrad Obrtnik Torbar II Zagreb
1-4
29.01.2022 11:00 | | |
13 65 Ponikve Obrtnik Torbar II Grmoščica
5-8
04.02.2022 18:00 | | |
14 67 Obrtnik Torbar II Dugo Selo 1934 Zagreb
1-4
09.02.2022 18:00 | | |
15 74 Radnik Obrtnik Torbar II Radnik
1-4
14.02.2022 18:00 | | |
16 78 Obrtnik Torbar II Ban Jelačić Zagreb
1-4
23.02.2022 18:00 | | |
17 83 Sidra Zagreb Obrtnik Torbar II Vinko Bek
1-4
02.03.2022 18:00 | | |
18 89 Obrtnik Torbar II Hrabri Zagreb
1-4
09.03.2022 18:00 | | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više