Pregled svih liga

1. B Hrvatska kuglačka liga sjever


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3. 4. 5. 6.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Novska
Novska
6 6 0 0 12 37.0 11.0
2. Đurđenovac
Đurđenovac
6 4 1 1 9 34.0 14.0
3. Fortuna
Đakovo
6 4 0 2 8 29.0 19.0
4. Lepoglava
Lepoglava
6 4 0 2 8 26.0 22.0
5. Zabok
Zabok
5 3 0 2 6 22.0 18.0
6. Obrtnik Torbar
Zagreb
6 3 0 3 6 24.0 24.0
7. Zrinski-Pivovara
Osijek
5 2 0 3 4 20.0 20.0
8. Slavonac
Bukovlje
5 1 1 3 3 15.0 25.0
9. Vodovod GV
Vukovar
5 1 0 4 2 14.0 26.0
10. Pakrac-Papuk
Pakrac
5 1 0 4 2 11.0 29.0
11. Belišće
Belišće
5 0 0 5 0 8.0 32.0

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Zrinski-Pivovara Obrtnik Torbar Pampas
1-6
7.0 : 1.0 (3292 : 3218) 11.09.2021 17:00 Željko Hidek, A
Marina Matković, B
| | |
1 2 Vodovod GV Pakrac-Papuk Borovo naselje
1-4
8.0 : 0.0 (3214 : 3058) 11.09.2021 16:30 Srećko Vuka, A
Miroslav Lončar, C
Ivan Kovačević, B
| | |
1 3 Zabok Lepoglava ZIVT
1-4
6.0 : 2.0 (3379 : 3218) 11.09.2021 17:00 Lucija Sedlar, B
Ira Šutina, B
| | |
1 4 Fortuna Slavonac Fortuna
1-4
5.0 : 3.0 (3382 : 3339) 11.09.2021 15:00 Ivan Perković, B
Tomislav Liović, A
| | |
1 5 Novska Đurđenovac Gradska kuglana No
1-4
5.0 : 3.0 (3394 : 3373) 11.09.2021 14:00 Ljiljana Gulić, A
Željka Babić, B
| | |
2 6 Obrtnik Torbar Đurđenovac Zagreb
1-4
1.0 : 7.0 (3266 : 3326) 18.09.2021 15:00 Gordana Senta, A
Petar Filipčić, A
| | |
2 7 Belišće Novska Belišće
1-4
2.0 : 6.0 (3308 : 3451) 18.09.2021 17:00 Goran Mlinarec, A
Zorica Todić, B
| | |
2 8 Zabok Fortuna ZIVT
1-4
6.0 : 2.0 (3365 : 3246) 16.09.2021 17:00 Lucija Sedlar, B
Ira Šutina, B
| | |
2 9 Pakrac-Papuk Lepoglava Gradska kuglana Pa
1-4
6.0 : 2.0 (3228 : 3138) 18.09.2021 17:00 Sadmir Delihodžić, B
Lidija Jirasek, B
| | |
2 10 Zrinski-Pivovara Vodovod GV Pampas
1-6
6.0 : 2.0 (3257 : 3150) 18.09.2021 18:00 Srećko Vuka, A
Miroslav Liović, A
| | |
3 11 Vodovod GV Obrtnik Torbar Borovo naselje
1-4
2.0 : 6.0 (3128 : 3191) 25.09.2021 16:30 Srećko Vuka, A
Miroslav Lončar, C
| | |
3 12 Lepoglava Zrinski-Pivovara Drava
1-6
5.0 : 3.0 (3302 : 3237) 25.09.2021 17:00 Nenad Perši, A
Tomislav Peršić, A
| | |
3 13 Fortuna Pakrac-Papuk Fortuna
1-4
7.0 : 1.0 (3348 : 3088) 25.09.2021 15:00 Ante Lovričić, A
Ivan Perković, B
| | |
3 14 Novska Slavonac Gradska kuglana No
1-4
8.0 : 0.0 (3375 : 3213) 25.09.2021 14:00 Goran Filipović, A
Željka Babić, B
| | |
3 15 Đurđenovac Belišće Sportski centar
1-4
6.0 : 2.0 (3635 : 3440) 25.09.2021 16:30 Zorica Todić, B
Jasmin Tatar, C
| | |
4 16 Obrtnik Torbar Belišće Zagreb
1-4
8.0 : 0.0 (3343 : 3122) 02.10.2021 15:00 Gordana Senta, A
Luka Bakić, D
| | |
4 17 Slavonac Đurđenovac SRC Vijuš
5-8
4.0 : 4.0 (3223 : 3262) 02.10.2021 14:30 Božidar Krajačić, A
Dalija Šljivarić, C
| | |
4 18 Zabok Novska ZIVT
1-4
3.0 : 5.0 (3324 : 3356) 02.10.2021 17:00 Robert Sekušak, A
Ira Šutina, B
| | |
4 19 Zrinski-Pivovara Fortuna Pampas
1-6
3.0 : 5.0 (3185 : 3244) 27.09.2021 19:00 Srećko Vuka, A
Marina Matković, B
| | |
4 20 Vodovod GV Lepoglava Borovo naselje
1-4
2.0 : 6.0 (3167 : 3218) 02.10.2021 16:30 Srećko Vuka, A
Miroslav Lončar, C
Ivan Kovačević, B
| | |
5 21 Lepoglava Obrtnik Torbar Drava
1-6
5.0 : 3.0 (3292 : 2805) 09.10.2021 17:00 Tomislav Peršić, A
Stjepan Pintarić, A
| | |
5 22 Fortuna Vodovod GV Fortuna
1-4
8.0 : 0.0 (3413 : 3173) 09.10.2021 15:00 Ante Lovričić, A
Ivan Perković, B
| | |
5 23 Novska Pakrac-Papuk Gradska kuglana No
1-4
6.0 : 2.0 (3317 : 3199) 09.10.2021 14:00 Željko Vacula, A
Željka Babić, B
| | |
5 24 Đurđenovac Zabok Sportski centar
1-4
8.0 : 0.0 (3783 : 3219) 09.10.2021 16:30 Srećko Vuka, A
Ivan Kovačević, B
| | |
5 25 Belišće Slavonac Belišće
1-4
3.0 : 5.0 (3272 : 3286) 09.10.2021 17:00 Goran Mlinarec, A
Zorica Todić, B
| | |
6 26 Obrtnik Torbar Slavonac Zagreb
1-4
5.0 : 3.0 (3281 : 3205) 16.10.2021 15:00 Nikola Filipović, A
Lucija Marta Jelavić, A
| | |
6 27 Zabok Belišće ZIVT
1-4
7.0 : 1.0 (3349 : 3141) 16.10.2021 17:00 Lucija Sedlar, B
Robert Sekušak, A
| | |
6 28 Đurđenovac Pakrac-Papuk Sportski centar
1-4
6.0 : 2.0 (3543 : 3300) 14.10.2021 17:00 Srećko Vuka, A
Miroslav Liović, A
| | |
6 29 Zrinski-Pivovara Novska Pampas
1-6
1.0 : 7.0 (3132 : 3307) 16.10.2021 18:00 Željko Hidek, A
Marina Matković, B
| | |
6 30 Lepoglava Fortuna Drava
1-6
6.0 : 2.0 (3289 : 3104) 16.10.2021 17:00 Nenad Perši, A
Igor Maček, B
| | |
7 31 Fortuna Obrtnik Torbar Fortuna
1-4
23.10.2021 15:00 Ante Lovričić, A
Ivan Perković, B
| | |
7 32 Novska Vodovod GV Gradska kuglana No
1-4
23.10.2021 14:00 Ljiljana Gulić, A
Darko Kasumović, B
| | |
7 33 Đurđenovac Zrinski-Pivovara Sportski centar
1-4
23.10.2021 16:30 Srećko Vuka, A
Ivan Kovačević, B
| | |
7 34 Belišće Pakrac-Papuk Belišće
1-4
23.10.2021 17:00 Goran Mlinarec, A
Zorica Todić, B
| | |
7 35 Slavonac Zabok SRC Vijuš
5-8
23.10.2021 14:30 Igor Krajnović, A
Ivan Keser, C
| | |
8 36 Obrtnik Torbar Zabok Zagreb
1-4
30.10.2021 15:00 Gordana Senta, A
Mirela Đeri, B
| | |
8 37 Pakrac-Papuk Slavonac Gradska kuglana Pa
1-4
30.10.2021 17:00 Lidija Jirasek, B
Sadmir Delihodžić, B
| | |
8 38 Zrinski-Pivovara Belišće Pampas
1-6
30.10.2021 18:00 Željko Hidek, A
Matija Tutnjević, B
| | |
8 39 Vodovod GV Đurđenovac Borovo naselje
1-4
30.10.2021 16:30 Srećko Vuka, A
Miroslav Lončar, C
Ivan Kovačević, B
| | |
8 40 Lepoglava Novska Drava
1-6
30.10.2021 17:00 Stjepan Pintarić, A
Goran Peršić, A
| | |
9 41 Novska Fortuna Gradska kuglana No
1-4
06.11.2021 14:00 | | |
9 42 Đurđenovac Lepoglava Sportski centar
1-4
06.11.2021 16:30 | | |
9 43 Belišće Vodovod GV Belišće
1-4
06.11.2021 17:00 | | |
9 44 Slavonac Zrinski-Pivovara SRC Vijuš
5-8
06.11.2021 14:30 | | |
9 45 Zabok Pakrac-Papuk ZIVT
1-4
06.11.2021 17:00 Robert Sekušak, A
Ira Šutina, B
| | |
10 46 Obrtnik Torbar Pakrac-Papuk Zagreb
1-4
13.11.2021 15:00 | | |
10 47 Zrinski-Pivovara Zabok Pampas
1-6
13.11.2021 18:00 | | |
10 48 Vodovod GV Slavonac Borovo naselje
1-4
13.11.2021 16:30 | | |
10 49 Lepoglava Belišće Drava
1-6
13.11.2021 17:00 | | |
10 50 Fortuna Đurđenovac Fortuna
1-4
13.11.2021 15:00 Ante Lovričić, A
Ivan Perković, B
| | |
11 51 Novska Obrtnik Torbar Gradska kuglana No
1-4
20.11.2021 14:00 | | |
11 52 Belišće Fortuna Belišće
1-4
20.11.2021 17:00 | | |
11 53 Slavonac Lepoglava SRC Vijuš
5-8
20.11.2021 14:30 | | |
11 54 Zabok Vodovod GV ZIVT
1-4
20.11.2021 17:00 Robert Sekušak, A
Lucija Sedlar, B
| | |
11 55 Pakrac-Papuk Zrinski-Pivovara Gradska kuglana Pa
1-4
20.11.2021 17:00 Sadmir Delihodžić, B
Lidija Jirasek, B
| | |
12 56 Obrtnik Torbar Zrinski-Pivovara Zagreb
1-4
15.01.2022 15:00 | | |
12 57 Pakrac-Papuk Vodovod GV Gradska kuglana Pa
1-4
15.01.2022 17:00 Lidija Jirasek, B
Sadmir Delihodžić, B
| | |
12 58 Lepoglava Zabok Drava
1-6
15.01.2022 17:00 | | |
12 59 Slavonac Fortuna SRC Vijuš
5-8
15.01.2022 14:30 | | |
12 60 Đurđenovac Novska Sportski centar
1-4
15.01.2022 16:30 | | |
13 61 Đurđenovac Obrtnik Torbar Sportski centar
1-4
22.01.2022 16:30 | | |
13 62 Novska Belišće Gradska kuglana No
1-4
22.01.2022 14:00 | | |
13 63 Fortuna Zabok Fortuna
1-4
22.01.2022 15:00 | | |
13 64 Lepoglava Pakrac-Papuk Drava
1-6
22.01.2022 17:00 | | |
13 65 Vodovod GV Zrinski-Pivovara Borovo naselje
1-4
22.01.2022 16:30 | | |
14 66 Obrtnik Torbar Vodovod GV Zagreb
1-4
29.01.2022 15:00 | | |
14 67 Zrinski-Pivovara Lepoglava Pampas
1-6
29.01.2022 18:00 | | |
14 68 Pakrac-Papuk Fortuna Gradska kuglana Pa
1-4
29.01.2022 17:00 Sadmir Delihodžić, B
Lidija Jirasek, B
| | |
14 69 Slavonac Novska SRC Vijuš
5-8
29.01.2022 14:30 | | |
14 70 Belišće Đurđenovac Belišće
1-4
29.01.2022 17:00 | | |
15 71 Belišće Obrtnik Torbar Belišće
1-4
05.02.2022 17:00 | | |
15 72 Đurđenovac Slavonac Sportski centar
1-4
05.02.2022 16:30 | | |
15 73 Novska Zabok Gradska kuglana No
1-4
05.02.2022 14:00 | | |
15 74 Fortuna Zrinski-Pivovara Fortuna
1-4
05.02.2022 15:00 | | |
15 75 Lepoglava Vodovod GV Drava
1-6
05.02.2022 17:00 | | |
16 76 Obrtnik Torbar Lepoglava Zagreb
1-4
12.02.2022 15:00 | | |
16 77 Vodovod GV Fortuna Borovo naselje
1-4
12.02.2022 16:30 | | |
16 78 Pakrac-Papuk Novska Gradska kuglana Pa
1-4
12.02.2022 17:00 Lidija Jirasek, B
Sadmir Delihodžić, B
| | |
16 79 Zabok Đurđenovac ZIVT
1-4
12.02.2022 17:00 | | |
16 80 Slavonac Belišće SRC Vijuš
5-8
12.02.2022 14:30 | | |
17 81 Slavonac Obrtnik Torbar SRC Vijuš
5-8
19.02.2022 14:30 | | |
17 82 Belišće Zabok Belišće
1-4
19.02.2022 17:00 | | |
17 83 Pakrac-Papuk Đurđenovac Gradska kuglana Pa
1-4
19.02.2022 17:00 | | |
17 84 Novska Zrinski-Pivovara Gradska kuglana No
1-4
19.02.2022 14:00 | | |
17 85 Fortuna Lepoglava Fortuna
1-4
19.02.2022 15:00 | | |
18 86 Obrtnik Torbar Fortuna Zagreb
1-4
26.02.2022 15:00 | | |
18 87 Vodovod GV Novska Borovo naselje
1-4
26.02.2022 16:30 | | |
18 88 Zrinski-Pivovara Đurđenovac Pampas
1-6
26.02.2022 18:00 | | |
18 89 Pakrac-Papuk Belišće Gradska kuglana Pa
1-4
26.02.2022 17:00 Sadmir Delihodžić, B
Lidija Jirasek, B
| | |
18 90 Zabok Slavonac ZIVT
1-4
26.02.2022 17:00 | | |
19 91 Zabok Obrtnik Torbar ZIVT
1-4
05.03.2022 17:00 | | |
19 92 Slavonac Pakrac-Papuk SRC Vijuš
5-8
05.03.2022 14:30 | | |
19 93 Belišće Zrinski-Pivovara Belišće
1-4
05.03.2022 17:00 | | |
19 94 Đurđenovac Vodovod GV Sportski centar
1-4
05.03.2022 16:30 | | |
19 95 Novska Lepoglava Gradska kuglana No
1-4
05.03.2022 14:00 | | |
20 96 Fortuna Novska Fortuna
1-4
12.03.2022 15:00 | | |
20 97 Lepoglava Đurđenovac Drava
1-6
12.03.2022 17:00 | | |
20 98 Vodovod GV Belišće Borovo naselje
1-4
12.03.2022 16:30 | | |
20 99 Zrinski-Pivovara Slavonac Pampas
1-6
12.03.2022 18:00 | | |
20 100 Pakrac-Papuk Zabok Gradska kuglana Pa
1-4
12.03.2022 17:00 Lidija Jirasek, B
Sadmir Delihodžić, B
| | |
21 101 Pakrac-Papuk Obrtnik Torbar Gradska kuglana Pa
1-4
19.03.2022 17:00 Sadmir Delihodžić, B
Lidija Jirasek, B
| | |
21 102 Zabok Zrinski-Pivovara ZIVT
1-4
19.03.2022 17:00 | | |
21 103 Slavonac Vodovod GV SRC Vijuš
5-8
19.03.2022 14:30 | | |
21 104 Belišće Lepoglava Belišće
1-4
19.03.2022 17:00 | | |
21 105 Đurđenovac Fortuna Sportski centar
1-4
19.03.2022 16:30 | | |
22 106 Obrtnik Torbar Novska Zagreb
1-4
26.03.2022 15:00 | | |
22 107 Fortuna Belišće Fortuna
1-4
26.03.2022 15:00 | | |
22 108 Lepoglava Slavonac Drava
1-6
26.03.2022 17:00 | | |
22 109 Vodovod GV Zabok Borovo naselje
1-4
26.03.2022 16:30 | | |
22 110 Zrinski-Pivovara Pakrac-Papuk Pampas
1-6
26.03.2022 18:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Davor Rončević
Đurđenovac
3.00
1732
622.67
2354.67
588.67
2. Igor Šarkezi
Đurđenovac
3.00
1709
622.00
2331.00
582.75
3. Željko Rupčić
Zrinski-Pivovara
1.00
588
576.25
1164.25
582.13
4. Igor Matić
Belišće
3.00
1745
570.00
2315.00
578.75
5. Branko Crnogorac
Novska
3.00
1747
555.67
2302.67
575.67
6. Darko Živić
Fortuna
2.00
1110
609.50
1719.50
573.17
7. Antonio Juranović
Pakrac-Papuk
3.00
1681
605.00
2286.00
571.50
8. Ilija Ml Turković
Pakrac-Papuk
3.00
1702
571.00
2273.00
568.25
9. Domagoj Tušim
Novska
3.00
1705
567.00
2272.00
568.00
10. Igor Koričić
Đurđenovac
3.00
1660
604.00
2264.00
566.00
11. Dražen Posavec
Lepoglava
3.00
1685
577.33
2262.33
565.58
12. Ivica Brozović
Novska
3.00
1683
576.33
2259.33
564.83
13. Sven Finger
Zabok
1.00
574
552.67
1126.67
563.33
14. Dario Domnjak
Đurđenovac
3.00
1664
586.67
2250.67
562.67
15. Ivan Holjevac
Slavonac
4.52
2541
0.00
2541.00
562.17
16. Ivan Pušić
Đurđenovac
2.00
1085
596.00
1681.00
560.33
17. Jasmin Ramić
Novska
3.00
1697
543.00
2240.00
560.00
18. Zlatko Valić
Slavonac
4.00
2239
0.00
2239.00
559.75
19. Marinko Andrić
Belišće
2.00
1099
580.00
1679.00
559.67
20. Željko Milinković
Obrtnik Torbar
3.00
1673
565.33
2238.33
559.58
21. Ivan Bartulović
Belišće
3.00
1679
558.33
2237.33
559.33
22. Toni Ljubić
Zabok
1.00
547
571.25
1118.25
559.13
23. Marko Hećimović
Novska
3.00
1669
566.00
2235.00
558.75
24. Igor Jukić
Fortuna
2.00
1090
581.67
1671.67
557.22
25. Martin Huis
Zabok
1.00
551
554.00
1105.00
552.50
26. Budimir Dragojević
Fortuna
2.00
1113
542.50
1655.50
551.83
27. Filip Sedlar
Zabok
1.00
529
571.25
1100.25
550.13
28. Duško Medić
Zabok
1.00
529
571.00
1100.00
550.00
29. Ivan Vučković
Vodovod GV
1.00
567
530.67
1097.67
548.83
30. Hrvoje Crnojević
Novska
2.00
1079
564.00
1643.00
547.67
31. Josip Rukavina
Fortuna
3.00
1636
554.00
2190.00
547.50
32. Vlado Tomas
Zrinski-Pivovara
0.75
409
0.00
409.00
545.33
33. Damir Jordan
Obrtnik Torbar
3.00
1645
535.33
2180.33
545.08
34. Zlatko Erceg
Fortuna
3.00
1605
573.33
2178.33
544.58
35. Vlado Fotak
Zrinski-Pivovara
1.00
563
525.00
1088.00
544.00
36. Dario Kafol
Obrtnik Torbar
3.00
1612
561.00
2173.00
543.25
37. Marko Liović
Slavonac
5.00
2699
557.00
3256.00
542.67
38. Bernardo Kalauz
Lepoglava
2.00
1038
589.33
1627.33
542.44
39. Đino Pezo
Obrtnik Torbar
3.00
1601
556.33
2157.33
539.33
40. Marko Vidaković
Slavonac
4.00
2132
563.00
2695.00
539.00
41. Gordan Špelić
Pakrac-Papuk
3.00
1628
525.42
2153.42
538.36
42. Đuro Gregurević
Vodovod GV
1.50
798
546.86
1344.86
537.94
43. Aleksandar Tompa
Zrinski-Pivovara
1.00
529
544.67
1073.67
536.83
44. Anto Ivančić
Vodovod GV
2.00
1082
527.00
1609.00
536.33
45. Igor Gal
Lepoglava
3.00
1618
527.33
2145.33
536.33
46. Milenko Nikolić
Zrinski-Pivovara
1.00
517
555.00
1072.00
536.00
47. Vjekoslav Mostečak
Lepoglava
2.62
1404
529.00
1933.00
533.98
48. Bojan Barač
Lepoglava
3.00
1590
515.32
2105.32
526.33
49. Stevan Kaman
Vodovod GV
1.50
766
544.33
1310.33
524.13
50. Damir Bimbi
Zrinski-Pivovara
0.25
143
512.00
655.00
524.00
51. Mario Farkaš
Vodovod GV
1.50
832
478.00
1310.00
524.00
52. Vinko Raspudić
Fortuna
3.00
1529
562.00
2091.00
522.75
53. Darko Mikolin
Belišće
2.00
1083
484.18
1567.18
522.39
54. Mladen Zovak
Belišće
2.00
1046
518.47
1564.47
521.49
55. Branko Grandić
Đurđenovac
3.00
1564
0.00
1564.00
521.33
56. Matko Škondro
Pakrac-Papuk
4.00
2094
509.00
2603.00
520.60
57. Zdenko Sumarev
Belišće
2.75
1399
547.85
1946.85
519.16
58. Matej Gajić-Bukljaš
Obrtnik Torbar
2.00
1036
510.67
1546.67
515.56
59. Dario Đumić
Vodovod GV
2.00
1025
520.00
1545.00
515.00
60. Marko Majstorović
Zabok
1.00
489
529.00
1018.00
509.00
61. Dragan Higl
Vodovod GV
2.00
1008
516.00
1524.00
508.00
62. Željko Major
Pakrac-Papuk
3.50
1766
484.00
2250.00
500.00
63. Predrag Lovrić
Zrinski-Pivovara
1.00
488
0.00
488.00
488.00
64. Alan Belobrajdić
Pakrac-Papuk
3.25
1583
0.00
1583.00
487.08

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Željko Rupčić
Zrinski-Pivovara
1.00
588.00
588.00
4.00
2305.00
576.25
5.00
2893.00
578.60
2. Branko Crnogorac
Novska
3.00
1747.00
582.33
3.00
1667.00
555.67
6.00
3414.00
569.00
3. Igor Matić
Belišće
3.00
1745.00
581.67
3.00
1710.00
570.00
6.00
3455.00
575.83
4. Davor Rončević
Đurđenovac
3.00
1732.00
577.33
3.00
1868.00
622.67
6.00
3600.00
600.00
5. Sven Finger
Zabok
1.00
574.00
574.00
3.00
1658.00
552.67
4.00
2232.00
558.00
6. Igor Šarkezi
Đurđenovac
3.00
1709.00
569.67
3.00
1866.00
622.00
6.00
3575.00
595.83
7. Domagoj Tušim
Novska
3.00
1705.00
568.33
3.00
1701.00
567.00
6.00
3406.00
567.67
8. Ilija Ml Turković
Pakrac-Papuk
3.00
1702.00
567.33
1.00
571.00
571.00
4.00
2273.00
568.25
9. Ivan Vučković
Vodovod GV
1.00
567.00
567.00
3.00
1592.00
530.67
4.00
2159.00
539.75
10. Jasmin Ramić
Novska
3.00
1697.00
565.67
2.00
1086.00
543.00
5.00
2783.00
556.60
11. Vlado Fotak
Zrinski-Pivovara
1.00
563.00
563.00
4.00
2100.00
525.00
5.00
2663.00
532.60
12. Ivan Holjevac
Slavonac
4.52
2541.00
562.17
0.00
0.00
NaN
4.52
2541.00
562.17
13. Dražen Posavec
Lepoglava
3.00
1685.00
561.67
3.00
1732.00
577.33
6.00
3417.00
569.50
14. Ivica Brozović
Novska
3.00
1683.00
561.00
3.00
1729.00
576.33
6.00
3412.00
568.67
15. Antonio Juranović
Pakrac-Papuk
3.00
1681.00
560.33
1.00
605.00
605.00
4.00
2286.00
571.50
16. Zlatko Valić
Slavonac
4.00
2239.00
559.75
0.00
0.00
NaN
4.00
2239.00
559.75
17. Ivan Bartulović
Belišće
3.00
1679.00
559.67
3.00
1675.00
558.33
6.00
3354.00
559.00
18. Željko Milinković
Obrtnik Torbar
3.00
1673.00
557.67
3.00
1696.00
565.33
6.00
3369.00
561.50
19. Budimir Dragojević
Fortuna
2.00
1113.00
556.50
2.00
1085.00
542.50
4.00
2198.00
549.50
20. Marko Hećimović
Novska
3.00
1669.00
556.33
3.00
1698.00
566.00
6.00
3367.00
561.17
21. Darko Živić
Fortuna
2.00
1110.00
555.00
2.00
1219.00
609.50
4.00
2329.00
582.25
22. Dario Domnjak
Đurđenovac
3.00
1664.00
554.67
3.00
1760.00
586.67
6.00
3424.00
570.67
23. Mario Farkaš
Vodovod GV
1.50
832.00
554.67
0.50
239.00
478.00
2.00
1071.00
535.50
24. Igor Koričić
Đurđenovac
3.00
1660.00
553.33
3.00
1812.00
604.00
6.00
3472.00
578.67
25. Stipan Liović
Slavonac
2.00
1106.00
553.00
0.00
0.00
NaN
2.00
1106.00
553.00
26. Martin Huis
Zabok
1.00
551.00
551.00
4.00
2216.00
554.00
5.00
2767.00
553.40
27. Marinko Andrić
Belišće
2.00
1099.00
549.50
2.00
1160.00
580.00
4.00
2259.00
564.75
28. Damir Jordan
Obrtnik Torbar
3.00
1645.00
548.33
3.00
1606.00
535.33
6.00
3251.00
541.83
29. Toni Ljubić
Zabok
1.00
547.00
547.00
4.00
2285.00
571.25
5.00
2832.00
566.40
30. Vlado Tomas
Zrinski-Pivovara
0.75
409.00
545.33
0.00
0.00
NaN
0.75
409.00
545.33
31. Josip Rukavina
Fortuna
3.00
1636.00
545.33
3.00
1662.00
554.00
6.00
3298.00
549.67
32. Igor Jukić
Fortuna
2.00
1090.00
545.00
3.00
1745.00
581.67
5.00
2835.00
567.00
33. Gordan Špelić
Pakrac-Papuk
3.00
1628.00
542.67
0.59
310.00
525.42
3.59
1938.00
539.83
34. Ivan Pušić
Đurđenovac
2.00
1085.00
542.50
3.00
1788.00
596.00
5.00
2873.00
574.60
35. Darko Mikolin
Belišće
2.00
1083.00
541.50
1.58
765.00
484.18
3.58
1848.00
516.20
36. Anto Ivančić
Vodovod GV
2.00
1082.00
541.00
3.00
1581.00
527.00
5.00
2663.00
532.60
37. Marko Liović
Slavonac
5.00
2699.00
539.80
1.00
557.00
557.00
6.00
3256.00
542.67
38. Hrvoje Crnojević
Novska
2.00
1079.00
539.50
3.00
1692.00
564.00
5.00
2771.00
554.20
39. Igor Gal
Lepoglava
3.00
1618.00
539.33
3.00
1582.00
527.33
6.00
3200.00
533.33
40. Zvonimir Jurišić
Slavonac
2.48
1335.00
538.31
1.00
558.00
558.00
3.48
1893.00
543.97
41. Dario Kafol
Obrtnik Torbar
3.00
1612.00
537.33
3.00
1683.00
561.00
6.00
3295.00
549.17
42. Vjekoslav Mostečak
Lepoglava
2.62
1404.00
535.88
2.00
1058.00
529.00
4.62
2462.00
532.90
43. Zlatko Erceg
Fortuna
3.00
1605.00
535.00
3.00
1720.00
573.33
6.00
3325.00
554.17
44. Đino Pezo
Obrtnik Torbar
3.00
1601.00
533.67
3.00
1669.00
556.33
6.00
3270.00
545.00
45. Marko Vidaković
Slavonac
4.00
2132.00
533.00
1.00
563.00
563.00
5.00
2695.00
539.00
46. Đuro Gregurević
Vodovod GV
1.50
798.00
532.00
1.75
957.00
546.86
3.25
1755.00
540.00
47. Bojan Barač
Lepoglava
3.00
1590.00
530.00
2.22
1144.00
515.32
5.22
2734.00
523.75
48. Filip Sedlar
Zabok
1.00
529.00
529.00
4.00
2285.00
571.25
5.00
2814.00
562.80
49. Aleksandar Tompa
Zrinski-Pivovara
1.00
529.00
529.00
3.00
1634.00
544.67
4.00
2163.00
540.75
50. Duško Medić
Zabok
1.00
529.00
529.00
4.00
2284.00
571.00
5.00
2813.00
562.60
51. Sven Marić
Slavonac
2.00
1052.00
526.00
0.00
0.00
NaN
2.00
1052.00
526.00
52. Matko Škondro
Pakrac-Papuk
4.00
2094.00
523.50
1.00
509.00
509.00
5.00
2603.00
520.60
53. Mladen Zovak
Belišće
2.00
1046.00
523.00
1.57
814.00
518.47
3.57
1860.00
521.01
54. Branko Grandić
Đurđenovac
3.00
1564.00
521.33
0.00
0.00
NaN
3.00
1564.00
521.33
55. Darko Major
Pakrac-Papuk
2.25
1168.00
519.11
0.75
435.00
580.00
3.00
1603.00
534.33
56. Bernardo Kalauz
Lepoglava
2.00
1038.00
519.00
3.00
1768.00
589.33
5.00
2806.00
561.20
57. Matej Gajić-Bukljaš
Obrtnik Torbar
2.00
1036.00
518.00
0.75
383.00
510.67
2.75
1419.00
516.00
58. Milenko Nikolić
Zrinski-Pivovara
1.00
517.00
517.00
4.00
2220.00
555.00
5.00
2737.00
547.40
59. Dario Đumić
Vodovod GV
2.00
1025.00
512.50
2.50
1300.00
520.00
4.50
2325.00
516.67
60. Stevan Kaman
Vodovod GV
1.50
766.00
510.67
3.00
1633.00
544.33
4.50
2399.00
533.11
61. Vinko Raspudić
Fortuna
3.00
1529.00
509.67
2.00
1124.00
562.00
5.00
2653.00
530.60
62. Zdenko Sumarev
Belišće
2.75
1399.00
508.73
1.86
1019.00
547.85
4.61
2418.00
524.51
63. Željko Major
Pakrac-Papuk
3.50
1766.00
504.57
1.00
484.00
484.00
4.50
2250.00
500.00
64. Dragan Higl
Vodovod GV
2.00
1008.00
504.00
2.25
1161.00
516.00
4.25
2169.00
510.35
65. Jurica Smontara
Lepoglava
1.78
896.00
503.37
2.00
1121.00
560.50
3.78
2017.00
533.60
66. Franjo Orak
Belišće
1.50
750.00
500.00
0.92
488.00
530.43
2.42
1238.00
511.57
67. Marko Majstorović
Zabok
1.00
489.00
489.00
1.00
529.00
529.00
2.00
1018.00
509.00
68. Predrag Lovrić
Zrinski-Pivovara
1.00
488.00
488.00
0.00
0.00
NaN
1.00
488.00
488.00
69. Alan Belobrajdić
Pakrac-Papuk
3.25
1583.00
487.08
0.00
0.00
NaN
3.25
1583.00
487.08

Nikola Dubovečak
Lepoglava
1.00
575.00
575.00
1.78
925.00
519.66
2.78
1500.00
539.57
Damir Bimbi
Zrinski-Pivovara
0.25
143.00
572.00
3.00
1536.00
512.00
3.25
1679.00
516.62
Luka Ulić
Slavonac
1.25
705.00
564.00
1.00
520.00
520.00
2.25
1225.00
544.44
Tomislav Čačić
Đurđenovac
1.00
547.00
547.00
3.00
1867.00
622.33
4.00
2414.00
603.50
Antun Grabovac
Slavonac
0.25
135.00
540.00
1.00
502.00
502.00
1.25
637.00
509.60
Stefan Zukanović
Novska
1.00
534.00
534.00
0.00
0.00
NaN
1.00
534.00
534.00
Hrvoje Živković
Fortuna
1.00
529.00
529.00
1.00
554.00
554.00
2.00
1083.00
541.50
Ljubomir Takalić
Belišće
1.00
522.00
522.00
1.50
803.00
535.33
2.50
1325.00
530.00
Anto Kovač
Slavonac
0.75
391.00
521.33
1.00
523.00
523.00
1.75
914.00
522.29
Branko Tomljanović
Obrtnik Torbar
1.00
521.00
521.00
0.25
131.00
524.00
1.25
652.00
521.60
Dragan Ćališ
Fortuna
1.00
521.00
521.00
1.00
534.00
534.00
2.00
1055.00
527.50
Niko Kalvi
Pakrac-Papuk
1.50
773.00
515.33
0.41
188.00
458.54
1.91
961.00
503.14
Josip Blažek
Obrtnik Torbar
1.00
514.00
514.00
3.00
1655.00
551.67
4.00
2169.00
542.25
Tomislav Barjaktarić
Obrtnik Torbar
1.00
512.00
512.00
1.00
511.00
511.00
2.00
1023.00
511.50
Darko Melman
Belišće
0.75
380.00
506.67
0.00
0.00
NaN
0.75
380.00
506.67
Robert Marić
Slavonac
0.75
376.00
501.33
0.00
0.00
NaN
0.75
376.00
501.33
Igor Major
Pakrac-Papuk
0.50
250.00
500.00
0.00
0.00
NaN
0.50
250.00
500.00
Stjepan Špac
Lepoglava
1.00
495.00
495.00
1.00
553.00
553.00
2.00
1048.00
524.00
Ivan Kljajić
Vodovod grada Vukovara
0.50
245.00
490.00
2.00
1046.00
523.00
2.50
1291.00
516.40
Mihael Dubovečak
Lepoglava
0.38
176.00
463.16
0.00
0.00
NaN
0.38
176.00
463.16
Zoran Ljubić
Fortuna
1.00
461.00
461.00
1.00
500.00
500.00
2.00
961.00
480.50
Željko Kos
Lepoglava
0.22
97.00
440.91
0.00
0.00
NaN
0.22
97.00
440.91
Antun Štimac
Obrtnik Torbar
1.00
100.00
100.00
1.00
556.00
556.00
2.00
656.00
328.00

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Novska
3.0
6665
3449
10114
561.89
47
3.0
6650
3436
10086
560.33
44
6.0
13315
6885
20200
561.11
91
2. Đurđenovac
3.0
6579
3382
9961
553.39
52
3.0
7094
3867
10961
608.94
25
6.0
13673
7249
20922
581.17
77
3. Slavonac
4.0
8720
4323
13043
543.46
93
1.0
2183
1040
3223
537.17
23
5.0
10903
5363
16266
542.20
116
4. Zrinski-Pivovara
1.0
2224
1013
3237
539.50
47
4.0
8674
4192
12866
536.08
118
5.0
10898
5205
16103
536.77
165
5. Belišće
3.0
6457
3246
9703
539.06
91
2.0
4408
2172
6580
548.33
69
5.0
10865
5418
16283
542.77
160
6. Zabok
1.0
2159
1060
3219
536.50
31
4.0
8860
4557
13417
559.04
84
5.0
11019
5617
16636
554.53
115
7. Fortuna
3.0
6438
3156
9594
533.00
79
3.0
6766
3377
10143
563.50
77
6.0
13204
6533
19737
548.25
156
8. Lepoglava
3.0
6377
3197
9574
531.89
78
3.0
6559
3324
9883
549.06
69
6.0
12936
6521
19457
540.47
147
9. Vodovod GV
2.0
4277
2046
6323
526.92
67
3.0
6452
3057
9509
528.28
102
5.0
10729
5103
15832
527.73
169
10. Pakrac-Papuk
4.0
8634
4011
12645
526.88
171
1.0
2206
1022
3228
538.00
47
5.0
10840
5033
15873
529.10
218
11. Obrtnik Torbar
3.0
6256
2958
9214
511.89
64
3.0
6552
3338
9890
549.44
45
6.0
12808
6296
19104
530.67
109
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više