Pregled svih liga

1. B Hrvatska kuglačka liga sjever


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola:
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
Belišće
Belišće
Đurđenovac
Đurđenovac
Fortuna
Đakovo
Kandit
Osijek
Lepoglava
Lepoglava
Novska
Novska
Obrtnik Torbar
Zagreb
Pakrac-Papuk
Pakrac
Slavonac
Bukovlje
Zabok
Zabok
Zrinski-Pivovara
Osijek

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Zrinski-Pivovara Obrtnik Torbar Pampas
1-6
11.09.2021 18:00 | | |
1 2 Kandit Pakrac-Papuk Pampas
1-6
11.09.2021 15:00 | | |
1 3 Lepoglava Zabok Drava
1-6
11.09.2021 17:00 | | |
1 4 Fortuna Slavonac Fortuna
1-4
11.09.2021 15:00 | | |
1 5 Novska Đurđenovac Gradska kuglana No
1-4
11.09.2021 14:00 | | |
2 6 Obrtnik Torbar Đurđenovac Zagreb
1-4
18.09.2021 15:00 | | |
2 7 Belišće Novska Belišće
1-4
18.09.2021 17:00 | | |
2 8 Zabok Fortuna ZIVT
1-4
18.09.2021 17:00 | | |
2 9 Pakrac-Papuk Lepoglava Gradska kuglana Pa
1-4
18.09.2021 17:00 | | |
2 10 Zrinski-Pivovara Kandit Pampas
1-6
18.09.2021 18:00 | | |
3 11 Kandit Obrtnik Torbar Pampas
1-6
25.09.2021 12:30 | | |
3 12 Lepoglava Zrinski-Pivovara Drava
1-6
25.09.2021 17:00 | | |
3 13 Fortuna Pakrac-Papuk Fortuna
1-4
25.09.2021 15:00 | | |
3 14 Novska Slavonac Gradska kuglana No
1-4
25.09.2021 14:00 | | |
3 15 Đurđenovac Belišće Sportski centar
1-4
25.09.2021 16:30 | | |
4 16 Obrtnik Torbar Belišće Zagreb
1-4
02.10.2021 15:00 | | |
4 17 Slavonac Đurđenovac SRC Vijuš
5-8
02.10.2021 14:30 | | |
4 18 Zabok Novska ZIVT
1-4
02.10.2021 17:00 | | |
4 19 Zrinski-Pivovara Fortuna Pampas
1-6
02.10.2021 18:00 | | |
4 20 Kandit Lepoglava Pampas
1-6
02.10.2021 15:00 | | |
5 21 Lepoglava Obrtnik Torbar Drava
1-6
09.10.2021 17:00 | | |
5 22 Fortuna Kandit Fortuna
1-4
09.10.2021 15:00 | | |
5 23 Novska Pakrac-Papuk Gradska kuglana No
1-4
09.10.2021 14:00 | | |
5 24 Đurđenovac Zabok Sportski centar
1-4
09.10.2021 16:30 | | |
5 25 Belišće Slavonac Belišće
1-4
09.10.2021 17:00 | | |
6 26 Obrtnik Torbar Slavonac Zagreb
1-4
16.10.2021 15:00 | | |
6 27 Zabok Belišće ZIVT
1-4
16.10.2021 17:00 | | |
6 28 Pakrac-Papuk Đurđenovac Gradska kuglana Pa
1-4
16.10.2021 17:00 | | |
6 29 Zrinski-Pivovara Novska Pampas
1-6
16.10.2021 18:00 | | |
6 30 Lepoglava Fortuna Drava
1-6
16.10.2021 17:00 | | |
7 31 Fortuna Obrtnik Torbar Fortuna
1-4
23.10.2021 15:00 | | |
7 32 Novska Kandit Gradska kuglana No
1-4
23.10.2021 14:00 | | |
7 33 Đurđenovac Zrinski-Pivovara Sportski centar
1-4
23.10.2021 16:30 | | |
7 34 Belišće Pakrac-Papuk Belišće
1-4
23.10.2021 17:00 | | |
7 35 Slavonac Zabok SRC Vijuš
5-8
23.10.2021 14:30 | | |
8 36 Obrtnik Torbar Zabok Zagreb
1-4
30.10.2021 15:00 | | |
8 37 Pakrac-Papuk Slavonac Gradska kuglana Pa
1-4
30.10.2021 17:00 | | |
8 38 Zrinski-Pivovara Belišće Pampas
1-6
30.10.2021 18:00 | | |
8 39 Kandit Đurđenovac Pampas
1-6
30.10.2021 15:00 | | |
8 40 Lepoglava Novska Drava
1-6
30.10.2021 17:00 | | |
9 41 Novska Fortuna Gradska kuglana No
1-4
06.11.2021 14:00 | | |
9 42 Đurđenovac Lepoglava Sportski centar
1-4
06.11.2021 16:30 | | |
9 43 Belišće Kandit Belišće
1-4
06.11.2021 17:00 | | |
9 44 Slavonac Zrinski-Pivovara SRC Vijuš
5-8
06.11.2021 14:30 | | |
9 45 Zabok Pakrac-Papuk ZIVT
1-4
06.11.2021 17:00 | | |
10 46 Obrtnik Torbar Pakrac-Papuk Zagreb
1-4
13.11.2021 15:00 | | |
10 47 Zrinski-Pivovara Zabok Pampas
1-6
13.11.2021 18:00 | | |
10 48 Kandit Slavonac Pampas
1-6
13.11.2021 15:00 | | |
10 49 Lepoglava Belišće Drava
1-6
13.11.2021 17:00 | | |
10 50 Fortuna Đurđenovac Fortuna
1-4
13.11.2021 15:00 | | |
11 51 Novska Obrtnik Torbar Gradska kuglana No
1-4
20.11.2021 14:00 | | |
11 52 Belišće Fortuna Belišće
1-4
20.11.2021 17:00 | | |
11 53 Slavonac Lepoglava SRC Vijuš
5-8
20.11.2021 14:30 | | |
11 54 Zabok Kandit ZIVT
1-4
20.11.2021 17:00 | | |
11 55 Pakrac-Papuk Zrinski-Pivovara Gradska kuglana Pa
1-4
20.11.2021 17:00 | | |
12 56 Obrtnik Torbar Zrinski-Pivovara Zagreb
1-4
15.01.2022 15:00 | | |
12 57 Pakrac-Papuk Kandit Gradska kuglana Pa
1-4
15.01.2022 17:00 | | |
12 58 Zabok Lepoglava ZIVT
1-4
15.01.2022 17:00 | | |
12 59 Slavonac Fortuna SRC Vijuš
5-8
15.01.2022 14:30 | | |
12 60 Đurđenovac Novska Sportski centar
1-4
15.01.2022 16:30 | | |
13 61 Đurđenovac Obrtnik Torbar Sportski centar
1-4
22.01.2022 16:30 | | |
13 62 Novska Belišće Gradska kuglana No
1-4
22.01.2022 14:00 | | |
13 63 Fortuna Zabok Fortuna
1-4
22.01.2022 15:00 | | |
13 64 Lepoglava Pakrac-Papuk Drava
1-6
22.01.2022 17:00 | | |
13 65 Kandit Zrinski-Pivovara Pampas
1-6
22.01.2022 18:30 | | |
14 66 Obrtnik Torbar Kandit Zagreb
1-4
29.01.2022 15:00 | | |
14 67 Zrinski-Pivovara Lepoglava Pampas
1-6
29.01.2022 18:00 | | |
14 68 Pakrac-Papuk Fortuna Gradska kuglana Pa
1-4
29.01.2022 17:00 | | |
14 69 Slavonac Novska SRC Vijuš
5-8
29.01.2022 14:30 | | |
14 70 Belišće Đurđenovac Belišće
1-4
29.01.2022 17:00 | | |
15 71 Belišće Obrtnik Torbar Belišće
1-4
05.02.2022 17:00 | | |
15 72 Đurđenovac Slavonac Sportski centar
1-4
05.02.2022 16:30 | | |
15 73 Novska Zabok Gradska kuglana No
1-4
05.02.2022 14:00 | | |
15 74 Fortuna Zrinski-Pivovara Fortuna
1-4
05.02.2022 15:00 | | |
15 75 Lepoglava Kandit Drava
1-6
05.02.2022 17:00 | | |
16 76 Obrtnik Torbar Lepoglava Zagreb
1-4
12.02.2022 15:00 | | |
16 77 Kandit Fortuna Pampas
1-6
12.02.2022 15:00 | | |
16 78 Pakrac-Papuk Novska Gradska kuglana Pa
1-4
12.02.2022 17:00 | | |
16 79 Zabok Đurđenovac ZIVT
1-4
12.02.2022 17:00 | | |
16 80 Slavonac Belišće SRC Vijuš
5-8
12.02.2022 14:30 | | |
17 81 Slavonac Obrtnik Torbar SRC Vijuš
5-8
19.02.2022 14:30 | | |
17 82 Belišće Zabok Belišće
1-4
19.02.2022 17:00 | | |
17 83 Đurđenovac Pakrac-Papuk Sportski centar
1-4
19.02.2022 16:30 | | |
17 84 Novska Zrinski-Pivovara Gradska kuglana No
1-4
19.02.2022 14:00 | | |
17 85 Fortuna Lepoglava Fortuna
1-4
19.02.2022 15:00 | | |
18 86 Obrtnik Torbar Fortuna Zagreb
1-4
26.02.2022 15:00 | | |
18 87 Kandit Novska Pampas
1-6
26.02.2022 15:00 | | |
18 88 Zrinski-Pivovara Đurđenovac Pampas
1-6
26.02.2022 18:00 | | |
18 89 Pakrac-Papuk Belišće Gradska kuglana Pa
1-4
26.02.2022 17:00 | | |
18 90 Zabok Slavonac ZIVT
1-4
26.02.2022 17:00 | | |
19 91 Zabok Obrtnik Torbar ZIVT
1-4
05.03.2022 17:00 | | |
19 92 Slavonac Pakrac-Papuk SRC Vijuš
5-8
05.03.2022 14:30 | | |
19 93 Belišće Zrinski-Pivovara Belišće
1-4
05.03.2022 17:00 | | |
19 94 Đurđenovac Kandit Sportski centar
1-4
05.03.2022 16:30 | | |
19 95 Novska Lepoglava Gradska kuglana No
1-4
05.03.2022 14:00 | | |
20 96 Fortuna Novska Fortuna
1-4
12.03.2022 15:00 | | |
20 97 Lepoglava Đurđenovac Drava
1-6
12.03.2022 17:00 | | |
20 98 Kandit Belišće Pampas
1-6
12.03.2022 15:00 | | |
20 99 Zrinski-Pivovara Slavonac Pampas
1-6
12.03.2022 18:00 | | |
20 100 Pakrac-Papuk Zabok Gradska kuglana Pa
1-4
12.03.2022 17:00 | | |
21 101 Pakrac-Papuk Obrtnik Torbar Gradska kuglana Pa
1-4
19.03.2022 17:00 | | |
21 102 Zabok Zrinski-Pivovara ZIVT
1-4
19.03.2022 17:00 | | |
21 103 Slavonac Kandit SRC Vijuš
5-8
19.03.2022 14:30 | | |
21 104 Belišće Lepoglava Belišće
1-4
19.03.2022 17:00 | | |
21 105 Đurđenovac Fortuna Sportski centar
1-4
19.03.2022 16:30 | | |
22 106 Obrtnik Torbar Novska Zagreb
1-4
26.03.2022 15:00 | | |
22 107 Fortuna Belišće Fortuna
1-4
26.03.2022 15:00 | | |
22 108 Lepoglava Slavonac Drava
1-6
26.03.2022 17:00 | | |
22 109 Kandit Zabok Pampas
1-6
26.03.2022 15:00 | | |
22 110 Zrinski-Pivovara Pakrac-Papuk Pampas
1-6
26.03.2022 18:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek


PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više