Pregled svih liga

Obrtnik Torbar

Liga: 1. B HKLS
Klub: Kuglački klub Obrtnik-Torbar
Adresa: Trg Mažuranića 13, 10 000 Zagreb
Email: obrtnik.torbar@gmail.com

Kuglana: Zagreb   Staze: 1-4
Redovni termin: subota, 15:00
Rezervni termin: srijeda, 18:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Robert Gajić 098 472 777 obrtnik.torbar@gmail.com
Vladimir Gašpert 091 484 71 69 obrtnik.torbar@gmail.com
Miljenko Vuk 091 174 05 34 obrtnik.torbar@gmail.com

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Đino Pezo
121986
121986
1.0
1.0
0.0
0.0
1.0
2.0
0.0
1.0
361.0
368.0
220.0
185.0
581.0
553.0
2. Damir Jordan
121838
121838
1.0
1.0
1.0
0.0
4.0
1.0
6.0
1.0
369.0
353.0
178.0
186.0
547.0
539.0
3. Željko Milinković
121865
121865
1.0
1.0
0.0
0.0
1.0
1.0
0.0
3.0
374.0
357.0
164.0
187.0
538.0
544.0
4. Dario Kafol
121297
121297
1.0
1.0
0.0
1.0
0.0
2.0
0.0
0.0
354.0
373.0
177.0
202.0
531.0
575.0
5. Tomislav Barjaktarić
121502
121502
1.0
1.0
0.0
0.0
0.0
2.0
0.0
2.0
364.0
353.0
148.0
158.0
512.0
511.0
6. Matej Gajić-Bukljaš
122316
122316
1.0
0.0
0.0
0.0
1.0
0.0
4.0
0.0
350.0
159.0
509.0
7. Josip Blažek
120994
120994
0.0
1.0
0.0
0.0
0.0
1.5
0.0
2.0

371.0

173.0

544.0
BEZ NASTUPA
1. Vilim Crnić
121858
121858
2. Josip Fabijanić
122086
122086
3. Robert Gajić
121859
121859
4. Vladimir Gašpert
121860
121860
5. Matija Jurić
122826
122826
6. Ante Jurić
121496
121496
7. Ivan Košutić
123215
123215
8. Ivica Kulfa
121862
121862
9. Željko Kulfa
121863
121863
10. Ivan Kulfa
123190
123190
11. Stjepan Pongrac
121866
121866
12. Milan Stančić
121867
121867
13. Goran Šrajer
123183
123183
14. Ivan Štefan
123181
123181
15. Antun Štimac
121528
121528
16. Branko Tomljanović
121490
121490
17. Karlo Vuk
121868
121868
18. Miljenko Vuk
121869
121869
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Zrinski-Pivovara Obrtnik Torbar Pampas
1-6
7.0 : 1.0 (3292 : 3218) 11.09.2021 17:00 Željko Hidek, A
Marina Matković, B
| | |
2 6 Obrtnik Torbar Đurđenovac Zagreb
1-4
1.0 : 7.0 (3266 : 3326) 18.09.2021 15:00 Gordana Senta, A
Petar Filipčić, A
| | |
3 11 Vodovod GV Obrtnik Torbar Borovo naselje
1-4
25.09.2021 16:30 Srećko Vuka, A
Miroslav Lončar, C
| | |
4 16 Obrtnik Torbar Belišće Zagreb
1-4
02.10.2021 15:00 | | |
5 21 Lepoglava Obrtnik Torbar Drava
1-6
09.10.2021 17:00 | | |
6 26 Obrtnik Torbar Slavonac Zagreb
1-4
16.10.2021 15:00 | | |
7 31 Fortuna Obrtnik Torbar Fortuna
1-4
23.10.2021 15:00 Ante Lovričić, A
Ivan Perković, B
| | |
8 36 Obrtnik Torbar Zabok Zagreb
1-4
30.10.2021 15:00 | | |
10 46 Obrtnik Torbar Pakrac-Papuk Zagreb
1-4
13.11.2021 15:00 | | |
11 51 Novska Obrtnik Torbar Gradska kuglana No
1-4
20.11.2021 14:00 | | |
12 56 Obrtnik Torbar Zrinski-Pivovara Zagreb
1-4
15.01.2022 15:00 | | |
13 61 Đurđenovac Obrtnik Torbar Sportski centar
1-4
22.01.2022 16:30 | | |
14 66 Obrtnik Torbar Vodovod GV Zagreb
1-4
29.01.2022 15:00 | | |
15 71 Belišće Obrtnik Torbar Belišće
1-4
05.02.2022 17:00 | | |
16 76 Obrtnik Torbar Lepoglava Zagreb
1-4
12.02.2022 15:00 | | |
17 81 Slavonac Obrtnik Torbar SRC Vijuš
5-8
19.02.2022 14:30 | | |
18 86 Obrtnik Torbar Fortuna Zagreb
1-4
26.02.2022 15:00 | | |
19 91 Zabok Obrtnik Torbar ZIVT
1-4
05.03.2022 17:00 | | |
21 101 Pakrac-Papuk Obrtnik Torbar Gradska kuglana Pa
1-4
19.03.2022 17:00 Sadmir Delihodžić, B
Lidija Jirasek, B
| | |
22 106 Obrtnik Torbar Novska Zagreb
1-4
26.03.2022 15:00 | | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više