Pregled svih liga

Zabok

Liga: 1. B HKLS
Klub: Kuglački klub Zabok
Adresa: Matije Gupca 248, 49 210 Zabok
Email: kgkzabok@gmail.com; filipsedlar27@gmail.com

Kuglana: ZIVT   Staze: 1-4
Redovni termin: subota, 17:00
Rezervni termin: četvrtak, 18:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Filip Sedlar 099 526 92 41 filipsedlar27@gmail.com

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Sven Finger
121338
121338
0.0
1.0
0.0
1.0
0.0
2.0
0.0
6.0

368.0

168.0

536.0
2. Martin Huis
121341
121341
0.0
2.0
0.0
1.0
0.0
3.5
0.0
4.0

364.0

213.5

577.5
3. Toni Ljubić
121346
121346
0.0
2.0
0.0
1.0
0.0
4.0
0.0
3.0

382.0

193.5

575.5
4. Marko Majstorović
121347
121347
0.0
1.0
0.0
1.0
0.0
2.0
0.0
3.0

353.0

176.0

529.0
5. Duško Medić
121331
121331
0.0
2.0
0.0
1.0
0.0
6.0
0.0
2.0

370.5

203.5

574.0
6. Božidar Mihelić
121350
121350
0.0
1.0
0.0
1.0
0.0
3.0
0.0
8.0

358.0

193.0

551.0
7. Bruno Pavrlišak
121353
121353
0.0
1.0
0.0
0.0
0.0
2.0
0.0
6.0

363.0

157.0

520.0
8. Filip Sedlar
121354
121354
0.0
2.0
0.0
2.0
0.0
7.5
0.0
11.0

386.5

190.5

577.0
BEZ NASTUPA
1. Lovro Grljač
121339
121339
2. Josip Kobelščak
122459
122463
3. Karlo Krznar
121345
121345
4. Lovro Mikulec
121352
121352
5. Karlo Mikulec
121351
121351
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 3 Zabok Lepoglava ZIVT
1-4
6.0 : 2.0 (3379 : 3218) 11.09.2021 17:00 Lucija Sedlar, B
Ira Šutina, B
| | |
2 8 Zabok Fortuna ZIVT
1-4
6.0 : 2.0 (3365 : 3246) 16.09.2021 17:00 Lucija Sedlar, B
Ira Šutina, B
| | |
4 18 Zabok Novska ZIVT
1-4
02.10.2021 17:00 Robert Sekušak, A
Ira Šutina, B
| | |
5 24 Đurđenovac Zabok Sportski centar
1-4
09.10.2021 16:30 | | |
6 27 Zabok Belišće ZIVT
1-4
16.10.2021 17:00 Lucija Sedlar, B
Robert Sekušak, A
| | |
7 35 Slavonac Zabok SRC Vijuš
5-8
23.10.2021 14:30 | | |
8 36 Obrtnik Torbar Zabok Zagreb
1-4
30.10.2021 15:00 | | |
9 45 Zabok Pakrac-Papuk ZIVT
1-4
06.11.2021 17:00 Robert Sekušak, A
Ira Šutina, B
| | |
10 47 Zrinski-Pivovara Zabok Pampas
1-6
13.11.2021 18:00 | | |
11 54 Zabok Vodovod GV ZIVT
1-4
20.11.2021 17:00 Robert Sekušak, A
Lucija Sedlar, B
| | |
12 58 Lepoglava Zabok Drava
1-6
15.01.2022 17:00 | | |
13 63 Fortuna Zabok Fortuna
1-4
22.01.2022 15:00 | | |
15 73 Novska Zabok Gradska kuglana No
1-4
05.02.2022 14:00 | | |
16 79 Zabok Đurđenovac ZIVT
1-4
12.02.2022 17:00 | | |
17 82 Belišće Zabok Belišće
1-4
19.02.2022 17:00 | | |
18 90 Zabok Slavonac ZIVT
1-4
26.02.2022 17:00 | | |
19 91 Zabok Obrtnik Torbar ZIVT
1-4
05.03.2022 17:00 | | |
20 100 Pakrac-Papuk Zabok Gradska kuglana Pa
1-4
12.03.2022 17:00 Lidija Jirasek, B
Sadmir Delihodžić, B
| | |
21 102 Zabok Zrinski-Pivovara ZIVT
1-4
19.03.2022 17:00 | | |
22 109 Vodovod GV Zabok Borovo naselje
1-4
26.03.2022 16:30 | | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više