Pregled svih liga

1. B Hrvatska kuglačka liga sjever


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Medveščak-1958
Zagreb
4 4 0 0 8 26.0 6.0
2. Novska
Novska
3 2 0 1 4 15.0 9.0
3. Zabok
Zabok
3 2 0 1 4 15.0 9.0
4. Fortuna
Đakovo
3 2 0 1 4 14.5 9.5
5. Nove nade
Požega
3 2 0 1 4 14.0 10.0
6. Zrinski-Pivovara
Osijek
4 2 0 2 4 15.5 16.5
7. Pakrac-Papuk
Pakrac
3 1 0 2 2 12.0 12.0
8. Slavonac
Bukovlje
3 1 0 2 2 11.0 13.0
9. Ciglenica
Ciglenica
3 1 0 2 2 10.0 14.0
10. Lepoglava
Lepoglava
3 1 0 2 2 8.0 16.0
11. Obrtnik Torbar
Zagreb
3 1 0 2 2 7.0 17.0
12. Ponikve
Zagreb
3 0 0 3 0 4.0 20.0

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Ponikve Medveščak-1958 Grmoščica
1-4
1.0 : 7.0 (3445 : 3601) 10.09.2022 15:00 Ivan Jurišić, A
Svjetlana Kokotović, D
| | |
1 2 Novska Ciglenica Gradska kuglana No
1-4
7.0 : 1.0 (3420 : 3245) 10.09.2022 15:00 Ljiljana Gulić, A
Željka Babić, B
| | |
1 3 Pakrac-Papuk Nove nade Gradska kuglana Pa
1-4
2.0 : 6.0 (3521 : 3527) 10.09.2022 12:00 Tomislav Luksetić, B
Božidar Petrovečki, B
| | |
1 4 Zabok Slavonac ZIVT
1-4
7.0 : 1.0 (3631 : 3390) 10.09.2022 17:00 Robert Sekušak, A
Lucija Sedlar, B
| | |
1 5 Fortuna Zrinski-Pivovara Fortuna
1-4
3.5 : 4.5 (3416 : 3419) 10.09.2022 14:00 Ante Lovričić, A
Ivan Perković, B
| | |
1 6 Obrtnik Torbar Lepoglava Zagreb
1-4
6.0 : 2.0 (3304 : 3197) 10.09.2022 15:00 Gordana Senta, A
Ljubica Dolanski, C
| | |
2 7 Medveščak-1958 Lepoglava Zagreb
1-4
7.0 : 1.0 (3500 : 3177) 17.09.2022 15:00 Miroslav Noršić, A
Luka Bakić, C
| | |
2 8 Zrinski-Pivovara Obrtnik Torbar Pampas
1-6
7.0 : 1.0 (3376 : 3224) 17.09.2022 18:00 Ivan Kovačević, B
Jasmin Tatar, B
| | |
2 9 Slavonac Fortuna SRC Vijuš
5-8
2.0 : 6.0 (3247 : 3304) 17.09.2022 14:30 Božidar Krajačić, A
| | |
2 10 Nove nade Zabok Gradska kuglana Pž
1-4
5.0 : 3.0 (3337 : 3302) 17.09.2022 17:00 Hrvoje Bakić, A
Antonio Kopić, C
| | |
2 11 Ciglenica Pakrac-Papuk SRC Kutina
1-6
6.0 : 2.0 (3410 : 3389) 17.09.2022 16:00 Tomislav Luksetić, B
Tomislav Pleše, B
| | |
2 12 Ponikve Novska Grmoščica
1-4
3.0 : 5.0 (3419 : 3503) 17.09.2022 15:00 Ivan Jurišić, A
Ljubica Dolanski, C
| | |
3 13 Novska Medveščak-1958 Gradska kuglana No
1-4
3.0 : 5.0 (3281 : 3402) 24.09.2022 15:00 Ljiljana Gulić, A
Željka Babić, B
| | |
3 14 Pakrac-Papuk Ponikve Gradska kuglana Pa
1-4
8.0 : 0.0 (3452 : 3237) 24.09.2022 12:00 Zvonko Gnezda, B
Božidar Petrovečki, B
| | |
3 15 Zabok Ciglenica ZIVT
1-4
5.0 : 3.0 (3571 : 3435) 24.09.2022 17:00 Lucija Sedlar, B
Ira Šutina, B
| | |
3 16 Fortuna Nove nade Fortuna
1-4
5.0 : 3.0 (3380 : 3378) 24.09.2022 14:00 Tomislav Liović, A
Ivan Perković, B
| | |
3 17 Slavonac Obrtnik Torbar SRC Vijuš
5-8
8.0 : 0.0 (3394 : 3131) 20.09.2022 16:30 Dalija Šljivarić, B
Ivan Keser, B
| | |
3 18 Lepoglava Zrinski-Pivovara Drava
1-6
5.0 : 3.0 (3356 : 3300) 24.09.2022 17:00 Nenad Perši, A
Tomislav Peršić, A
| | |
4 19 Medveščak-1958 Zrinski-Pivovara Zagreb
1-4
7.0 : 1.0 (3461 : 3297) 27.09.2022 18:00 Lucija Marta Jelavić, A
Luka Bakić, C
| | |
4 20 Slavonac Lepoglava SRC Vijuš
5-8
01.10.2022 14:30 Božidar Krajačić, A
| | |
4 21 Nove nade Obrtnik Torbar Gradska kuglana Pž
1-4
01.10.2022 17:00 Hrvoje Bakić, A
Antonio Kopić, C
| | |
4 22 Ciglenica Fortuna SRC Kutina
1-6
01.10.2022 16:00 Danijel Dado, B
| | |
4 23 Ponikve Zabok Grmoščica
1-4
01.10.2022 15:00 Vedran Štajdohar, A
Tihana Čavlović, C
| | |
4 24 Novska Pakrac-Papuk Gradska kuglana No
1-4
01.10.2022 15:00 Ljiljana Gulić, A
Darko Kasumović, B
| | |
5 25 Pakrac-Papuk Medveščak-1958 Gradska kuglana Pa
1-4
15.10.2022 12:00 Božidar Petrovečki, B
Zvonko Gnezda, B
| | |
5 26 Zabok Novska ZIVT
1-4
15.10.2022 17:00 Ira Šutina, B
Robert Sekušak, A
| | |
5 27 Fortuna Ponikve Fortuna
1-4
15.10.2022 14:00 Ante Lovričić, A
Ivan Perković, B
| | |
5 28 Obrtnik Torbar Ciglenica Zagreb
1-4
15.10.2022 15:00 | | |
5 29 Lepoglava Nove nade Drava
1-6
15.10.2022 15:00 Igor Maček, A
Nenad Perši, A
| | |
5 30 Zrinski-Pivovara Slavonac Pampas
1-6
15.10.2022 18:00 Srećko Vuka, A
Miroslav Liović, A
| | |
6 31 Medveščak-1958 Slavonac Zagreb
1-4
22.10.2022 15:00 | | |
6 32 Nove nade Zrinski-Pivovara Gradska kuglana Pž
1-4
22.10.2022 17:00 Stipo Andrijević, B
Antonio Kopić, C
| | |
6 33 Ciglenica Lepoglava SRC Kutina
1-6
22.10.2022 16:00 | | |
6 34 Ponikve Obrtnik Torbar Grmoščica
1-4
22.10.2022 15:00 | | |
6 35 Novska Fortuna Gradska kuglana No
1-4
22.10.2022 15:00 | | |
6 36 Pakrac-Papuk Zabok Gradska kuglana Pa
1-4
22.10.2022 12:00 Zvonko Gnezda, B
Božidar Petrovečki, B
| | |
7 37 Zabok Medveščak-1958 ZIVT
1-4
29.10.2022 17:00 Robert Sekušak, A
Lucija Sedlar, B
| | |
7 38 Fortuna Pakrac-Papuk Fortuna
1-4
29.10.2022 14:00 Ante Lovričić, A
Ivan Perković, B
| | |
7 39 Obrtnik Torbar Novska Zagreb
1-4
29.10.2022 15:00 | | |
7 40 Lepoglava Ponikve Drava
1-6
29.10.2022 17:00 Dubravko Jurinić, A
Goran Peršić, A
| | |
7 41 Zrinski-Pivovara Ciglenica Pampas
1-6
29.10.2022 18:00 Željko Hidek, A
Ivan Kovačević, B
| | |
7 42 Slavonac Nove nade SRC Vijuš
5-8
29.10.2022 14:30 Božidar Krajačić, A
Helena Marić, B
| | |
8 43 Medveščak-1958 Nove nade Zagreb
1-4
05.11.2022 15:00 | | |
8 44 Ciglenica Slavonac SRC Kutina
1-6
05.11.2022 16:00 | | |
8 45 Ponikve Zrinski-Pivovara Grmoščica
1-4
05.11.2022 15:00 | | |
8 46 Novska Lepoglava Gradska kuglana No
1-4
05.11.2022 15:00 | | |
8 47 Pakrac-Papuk Obrtnik Torbar Gradska kuglana Pa
1-4
05.11.2022 12:00 Božidar Petrovečki, B
Zvonko Gnezda, B
| | |
8 48 Zabok Fortuna ZIVT
1-4
05.11.2022 17:00 Lucija Sedlar, B
Ira Šutina, B
| | |
9 49 Fortuna Medveščak-1958 Fortuna
1-4
12.11.2022 14:00 Ante Lovričić, A
Ivan Perković, B
| | |
9 50 Obrtnik Torbar Zabok Zagreb
1-4
12.11.2022 15:00 | | |
9 51 Lepoglava Pakrac-Papuk Drava
1-6
12.11.2022 14:00 | | |
9 52 Zrinski-Pivovara Novska Pampas
1-6
12.11.2022 18:00 | | |
9 53 Slavonac Ponikve SRC Vijuš
5-8
12.11.2022 14:30 Božidar Krajačić, A
| | |
9 54 Nove nade Ciglenica Gradska kuglana Pž
1-4
12.11.2022 17:00 Hrvoje Bakić, A
Antonio Kopić, C
| | |
10 55 Medveščak-1958 Ciglenica Zagreb
1-4
26.11.2022 15:00 | | |
10 56 Ponikve Nove nade Grmoščica
1-4
26.11.2022 15:00 | | |
10 57 Novska Slavonac Gradska kuglana No
1-4
26.11.2022 15:00 | | |
10 58 Pakrac-Papuk Zrinski-Pivovara Gradska kuglana Pa
1-4
26.11.2022 12:00 Tomislav Luksetić, B
Božidar Petrovečki, B
| | |
10 59 Zabok Lepoglava ZIVT
1-4
26.11.2022 17:00 Ira Šutina, B
Robert Sekušak, A
| | |
10 60 Fortuna Obrtnik Torbar Fortuna
1-4
26.11.2022 14:00 Ante Lovričić, A
Ivan Perković, B
| | |
11 61 Obrtnik Torbar Medveščak-1958 Zagreb
1-4
10.12.2022 15:00 | | |
11 62 Lepoglava Fortuna Drava
1-6
10.12.2022 17:00 | | |
11 63 Zrinski-Pivovara Zabok Pampas
1-6
10.12.2022 18:00 | | |
11 64 Slavonac Pakrac-Papuk SRC Vijuš
5-8
10.12.2022 14:30 Božidar Krajačić, A
Helena Marić, B
| | |
11 65 Nove nade Novska Gradska kuglana Pž
1-4
10.12.2022 17:00 Hrvoje Bakić, A
Mario Trnokop, C
| | |
11 66 Ciglenica Ponikve SRC Kutina
1-6
10.12.2022 16:00 | | |
12 67 Medveščak-1958 Ponikve Zagreb
1-4
14.01.2023 15:00 | | |
12 68 Ciglenica Novska SRC Kutina
1-6
14.01.2023 16:00 | | |
12 69 Nove nade Pakrac-Papuk Gradska kuglana Pž
1-4
14.01.2023 17:00 Hrvoje Bakić, A
Antonio Kopić, C
| | |
12 70 Slavonac Zabok SRC Vijuš
5-8
14.01.2023 14:30 | | |
12 71 Zrinski-Pivovara Fortuna Pampas
1-6
14.01.2023 18:00 | | |
12 72 Lepoglava Obrtnik Torbar Drava
1-6
14.01.2023 17:00 | | |
13 73 Lepoglava Medveščak-1958 Drava
1-6
21.01.2023 17:00 | | |
13 74 Obrtnik Torbar Zrinski-Pivovara Zagreb
1-4
21.01.2023 15:00 | | |
13 75 Fortuna Slavonac Fortuna
1-4
21.01.2023 14:00 | | |
13 76 Zabok Nove nade ZIVT
1-4
21.01.2023 17:00 | | |
13 77 Pakrac-Papuk Ciglenica Gradska kuglana Pa
1-4
21.01.2023 12:00 Zvonko Gnezda, B
Božidar Petrovečki, B
| | |
13 78 Novska Ponikve Gradska kuglana No
1-4
21.01.2023 15:00 | | |
14 79 Medveščak-1958 Novska Zagreb
1-4
28.01.2023 15:00 | | |
14 80 Ponikve Pakrac-Papuk Grmoščica
1-4
28.01.2023 15:00 | | |
14 81 Ciglenica Zabok SRC Kutina
1-6
28.01.2023 16:00 | | |
14 82 Nove nade Fortuna Gradska kuglana Pž
1-4
28.01.2023 17:00 Hrvoje Bakić, A
Mario Trnokop, C
| | |
14 83 Obrtnik Torbar Slavonac Zagreb
1-4
28.01.2023 11:00 | | |
14 84 Zrinski-Pivovara Lepoglava Pampas
1-6
28.01.2023 18:00 | | |
15 85 Zrinski-Pivovara Medveščak-1958 Pampas
1-6
04.02.2023 18:00 | | |
15 86 Lepoglava Slavonac Drava
1-6
04.02.2023 17:00 | | |
15 87 Obrtnik Torbar Nove nade Zagreb
1-4
04.02.2023 15:00 | | |
15 88 Fortuna Ciglenica Fortuna
1-4
04.02.2023 14:00 | | |
15 89 Zabok Ponikve ZIVT
1-4
04.02.2023 17:00 | | |
15 90 Pakrac-Papuk Novska Gradska kuglana Pa
1-4
04.02.2023 12:00 Tomislav Luksetić, B
Zvonko Gnezda, B
| | |
16 91 Medveščak-1958 Pakrac-Papuk Zagreb
1-4
11.02.2023 15:00 | | |
16 92 Novska Zabok Gradska kuglana No
1-4
11.02.2023 15:00 | | |
16 93 Ponikve Fortuna Grmoščica
1-4
11.02.2023 15:00 | | |
16 94 Ciglenica Obrtnik Torbar SRC Kutina
1-6
11.02.2023 16:00 | | |
16 95 Nove nade Lepoglava Gradska kuglana Pž
1-4
11.02.2023 17:00 Hrvoje Bakić, A
Stipo Andrijević, B
| | |
16 96 Slavonac Zrinski-Pivovara SRC Vijuš
5-8
11.02.2023 14:30 | | |
17 97 Slavonac Medveščak-1958 SRC Vijuš
5-8
18.02.2023 14:30 | | |
17 98 Zrinski-Pivovara Nove nade Pampas
1-6
18.02.2023 18:00 | | |
17 99 Lepoglava Ciglenica Drava
1-6
18.02.2023 17:00 | | |
17 100 Obrtnik Torbar Ponikve Zagreb
1-4
18.02.2023 15:00 | | |
17 101 Fortuna Novska Fortuna
1-4
18.02.2023 14:00 | | |
17 102 Zabok Pakrac-Papuk ZIVT
1-4
18.02.2023 17:00 | | |
18 103 Medveščak-1958 Zabok Zagreb
1-4
25.02.2023 15:00 | | |
18 104 Pakrac-Papuk Fortuna Gradska kuglana Pa
1-4
25.02.2023 12:00 Božidar Petrovečki, B
Zvonko Gnezda, B
| | |
18 105 Novska Obrtnik Torbar Gradska kuglana No
1-4
25.02.2023 15:00 | | |
18 106 Ponikve Lepoglava Grmoščica
1-4
25.02.2023 15:00 | | |
18 107 Ciglenica Zrinski-Pivovara SRC Kutina
1-6
25.02.2023 16:00 | | |
18 108 Nove nade Slavonac Gradska kuglana Pž
1-4
25.02.2023 17:00 Hrvoje Bakić, A
Mario Trnokop, C
| | |
19 109 Nove nade Medveščak-1958 Gradska kuglana Pž
1-4
04.03.2023 17:00 Hrvoje Bakić, A
Antonio Kopić, C
| | |
19 110 Slavonac Ciglenica SRC Vijuš
5-8
04.03.2023 14:30 | | |
19 111 Zrinski-Pivovara Ponikve Pampas
1-6
04.03.2023 18:00 | | |
19 112 Lepoglava Novska Drava
1-6
04.03.2023 17:00 | | |
19 113 Obrtnik Torbar Pakrac-Papuk Zagreb
1-4
04.03.2023 15:00 | | |
19 114 Fortuna Zabok Fortuna
1-4
04.03.2023 14:00 | | |
20 115 Medveščak-1958 Fortuna Zagreb
1-4
11.03.2023 15:00 | | |
20 116 Zabok Obrtnik Torbar ZIVT
1-4
11.03.2023 17:00 | | |
20 117 Pakrac-Papuk Lepoglava Gradska kuglana Pa
1-4
11.03.2023 12:00 Zvonko Gnezda, B
Božidar Petrovečki, B
| | |
20 118 Novska Zrinski-Pivovara Gradska kuglana No
1-4
11.03.2023 15:00 | | |
20 119 Ponikve Slavonac Grmoščica
1-4
11.03.2023 15:00 | | |
20 120 Ciglenica Nove nade SRC Kutina
1-6
11.03.2023 16:00 | | |
21 121 Ciglenica Medveščak-1958 SRC Kutina
1-6
18.03.2023 16:00 | | |
21 122 Nove nade Ponikve Gradska kuglana Pž
1-4
18.03.2023 17:00 Hrvoje Bakić, A
Mario Trnokop, C
| | |
21 123 Slavonac Novska SRC Vijuš
5-8
18.03.2023 14:30 | | |
21 124 Zrinski-Pivovara Pakrac-Papuk Pampas
1-6
18.03.2023 18:00 | | |
21 125 Lepoglava Zabok Drava
1-6
18.03.2023 17:00 | | |
21 126 Obrtnik Torbar Fortuna Zagreb
1-4
18.03.2023 15:00 | | |
22 127 Medveščak-1958 Obrtnik Torbar Zagreb
1-4
25.03.2023 15:00 | | |
22 128 Fortuna Lepoglava Fortuna
1-4
25.03.2023 14:00 | | |
22 129 Zabok Zrinski-Pivovara ZIVT
1-4
25.03.2023 17:00 | | |
22 130 Pakrac-Papuk Slavonac Gradska kuglana Pa
1-4
25.03.2023 12:00 Sadmir Delihodžić, B
Zvonko Gnezda, B
| | |
22 131 Novska Nove nade Gradska kuglana No
1-4
25.03.2023 15:00 | | |
22 132 Ponikve Ciglenica Grmoščica
1-4
25.03.2023 15:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Darko Zovko
Nove nade
2.00
1281
653.00
1934.00
644.67
2. Jasmin Ramić
Pakrac-Papuk
1.00
633
625.50
1258.50
629.25
3. Darko Kasumović
Medveščak-1958
2.00
1238
625.00
1863.00
621.00
4. Toni Ljubić
Zabok
1.00
562
641.50
1203.50
601.75
5. Željko Rupčić
Zrinski-Pivovara
2.00
1184
600.00
1784.00
594.67
6. Fran Hećimović
Ponikve
1.00
586
600.50
1186.50
593.25
7. Domagoj Tušim
Novska
1.00
611
573.00
1184.00
592.00
8. Dinko Džepina-Bajić
Medveščak-1958
2.00
1134
629.00
1763.00
587.67
9. Valentino Smuđ
Ciglenica
1.00
586
0.00
586.00
586.00
10. Aleksandar Tompa
Zrinski-Pivovara
2.00
1178
577.00
1755.00
585.00
11. Zlatko Erceg
Fortuna
1.00
573
595.50
1168.50
584.25
12. Vedran Bohatka
Ciglenica
2.00
1147
604.00
1751.00
583.67
13. Filip Sedlar
Zabok
1.00
590
577.00
1167.00
583.50
14. Vedran Lovrić
Novska
1.00
599
563.00
1162.00
581.00
15. Marko Hećimović
Novska
1.00
584
577.50
1161.50
580.75
16. Željko Milinković
Obrtnik Torbar
2.00
1110
627.00
1737.00
579.00
17. Branko Crnogorac
Medveščak-1958
2.00
1191
544.00
1735.00
578.33
18. Duško Medić
Zabok
1.00
543
611.00
1154.00
577.00
19. Martin Huis
Zabok
1.00
551
601.50
1152.50
576.25
20. Darko Mađar
Medveščak-1958
2.00
1143
585.00
1728.00
576.00
21. Robert De Zan
Pakrac-Papuk
1.00
571
579.00
1150.00
575.00
22. Antonio Juranović
Pakrac-Papuk
1.00
551
594.50
1145.50
572.75
23. Velimir Mrkonjić
Medveščak-1958
2.00
1153
565.00
1718.00
572.67
24. Željko Lončar
Nove nade
2.00
1140
569.00
1709.00
569.67
25. Robert Marić
Slavonac
1.00
589
547.50
1136.50
568.25
26. Ivica Brozović
Novska
1.00
576
559.50
1135.50
567.75
27. Marko Liović
Slavonac
1.00
579
556.00
1135.00
567.50
28. Marko Vidaković
Slavonac
1.00
581
552.00
1133.00
566.50
29. Perica Pavić
Medveščak-1958
2.00
1144
552.00
1696.00
565.33
30. Igor Jukić
Fortuna
1.00
573
557.00
1130.00
565.00
31. Đino Pezo
Obrtnik Torbar
2.00
1100
590.00
1690.00
563.33
32. Vjekoslav Mostečak
Lepoglava
2.00
1123
566.00
1689.00
563.00
33. Marijan Matijević
Nove nade
2.00
1123
566.00
1689.00
563.00
34. Luko Del Ponte
Ciglenica
2.00
1122
566.00
1688.00
562.67
35. Ilija Ml Turković
Pakrac-Papuk
0.50
255
589.00
844.00
562.67
36. Hrvoje Živković
Fortuna
1.00
546
576.00
1122.00
561.00
37. Stipan Liović
Slavonac
1.00
558
563.00
1121.00
560.50
38. Zlatko Valić
Slavonac
1.00
551
569.50
1120.50
560.25
39. Dalibor Hršak
Zabok
1.00
544
576.00
1120.00
560.00
40. Leonardo Horvat
Ciglenica
2.00
1119
560.00
1679.00
559.67
41. Darko Živić
Fortuna
1.00
550
568.50
1118.50
559.25
42. Tomislav Čakalić
Nove nade
2.00
1139
531.00
1670.00
556.67
43. Dražen Posavec
Lepoglava
2.00
1067
601.00
1668.00
556.00
44. Dejan Dal Ponte
Ciglenica
2.00
1108
560.00
1668.00
556.00
45. Davor Štor
Pakrac-Papuk
1.00
555
556.50
1111.50
555.75
46. Vlado Fotak
Zrinski-Pivovara
2.00
1091
576.00
1667.00
555.67
47. Bernardo Kalauz
Lepoglava
2.00
1079
587.00
1666.00
555.33
48. Vladimir Podvalej
Novska
1.00
561
549.50
1110.50
555.25
49. Tomislav Kerhin
Ponikve
1.00
509
601.00
1110.00
555.00
50. Dominik Gregorina
Ponikve
1.00
550
558.50
1108.50
554.25
51. Milenko Nikolić
Zrinski-Pivovara
2.00
1085
576.00
1661.00
553.67
52. Zdenko Poleto
Nove nade
2.00
1104
557.00
1661.00
553.67
53. Bruno Pavrlišak
Zabok
1.00
512
594.00
1106.00
553.00
54. Vlado Turkalj
Nove nade
1.00
551
0.00
551.00
551.00
55. Kristijan Kerhin
Ponikve
1.00
539
562.00
1101.00
550.50
56. Mato Stjepanović
Novska
1.00
572
528.00
1100.00
550.00
57. Davor Špelić
Pakrac-Papuk
1.00
556
542.00
1098.00
549.00
58. Josip Rukavina
Fortuna
1.00
562
534.50
1096.50
548.25
59. Vinko Raspudić
Fortuna
0.50
255
566.50
821.50
547.67
60. Saša Dal Ponte
Ciglenica
2.00
1081
559.00
1640.00
546.67
61. Damir Bimbi
Zrinski-Pivovara
2.00
1108
520.00
1628.00
542.67
62. Dorian Mezak
Ponikve
1.00
526
559.00
1085.00
542.50
63. Željko Biloš
Zrinski-Pivovara
2.00
1073
0.00
1073.00
536.50
64. Željko Major
Pakrac-Papuk
0.50
268
0.00
268.00
536.00
65. Ervin Šinko
Lepoglava
1.64
877
0.00
877.00
534.76
66. Ivan Holjevac
Slavonac
1.00
532
0.00
532.00
532.00
67. Jurica Smontara
Lepoglava
1.50
771
554.00
1325.00
530.00
68. Vladimir Gašpert
Obrtnik Torbar
1.00
529
0.00
529.00
529.00
69. Ivica Krapljan
Ponikve
1.00
527
0.00
527.00
527.00
70. Damir Jordan
Obrtnik Torbar
2.00
1046
535.00
1581.00
527.00
71. Dalibor Bodiš
Obrtnik Torbar
2.00
1030
548.00
1578.00
526.00
72. Gabrijel Salvador
Ciglenica
1.00
517
0.00
517.00
517.00
73. Ivica Kulfa
Obrtnik Torbar
1.00
507
521.00
1028.00
514.00
74. Bojan Barač
Lepoglava
1.00
483
540.00
1023.00
511.50
75. Tomislav Barjaktarić
Obrtnik Torbar
1.00
511
0.00
511.00
511.00
76. Mirko Žuliček
Lepoglava
1.00
519
501.41
1020.41
510.20
77. Robert Bakić
Nove nade
1.00
567
436.00
1003.00
501.50
78. Josip Kmet
Fortuna
0.50
245
0.00
245.00
490.00

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Darko Zovko
Nove nade
2.00
1281.00
640.50
1.00
653.00
653.00
3.00
1934.00
644.67
2. Jasmin Ramić
Pakrac-Papuk
1.00
633.00
633.00
2.00
1251.00
625.50
3.00
1884.00
628.00
3. Darko Kasumović
Medveščak-1958
2.00
1238.00
619.00
1.00
625.00
625.00
3.00
1863.00
621.00
4. Domagoj Tušim
Novska
1.00
611.00
611.00
2.00
1146.00
573.00
3.00
1757.00
585.67
5. Vedran Lovrić
Novska
1.00
599.00
599.00
2.00
1126.00
563.00
3.00
1725.00
575.00
6. Branko Crnogorac
Medveščak-1958
2.00
1191.00
595.50
1.00
544.00
544.00
3.00
1735.00
578.33
7. Željko Rupčić
Zrinski-Pivovara
2.00
1184.00
592.00
1.00
600.00
600.00
3.00
1784.00
594.67
8. Filip Sedlar
Zabok
1.00
590.00
590.00
2.00
1154.00
577.00
3.00
1744.00
581.33
9. Robert Marić
Slavonac
1.00
589.00
589.00
2.00
1095.00
547.50
3.00
1684.00
561.33
10. Aleksandar Tompa
Zrinski-Pivovara
2.00
1178.00
589.00
1.00
577.00
577.00
3.00
1755.00
585.00
11. Fran Hećimović
Ponikve
1.00
586.00
586.00
2.00
1201.00
600.50
3.00
1787.00
595.67
12. Valentino Smuđ
Ciglenica
1.00
586.00
586.00
0.00
0.00
NaN
1.00
586.00
586.00
13. Marko Hećimović
Novska
1.00
584.00
584.00
2.00
1155.00
577.50
3.00
1739.00
579.67
14. Marko Vidaković
Slavonac
1.00
581.00
581.00
2.00
1104.00
552.00
3.00
1685.00
561.67
15. Marko Liović
Slavonac
1.00
579.00
579.00
1.50
834.00
556.00
2.50
1413.00
565.20
16. Velimir Mrkonjić
Medveščak-1958
2.00
1153.00
576.50
1.00
565.00
565.00
3.00
1718.00
572.67
17. Ivica Brozović
Novska
1.00
576.00
576.00
2.00
1119.00
559.50
3.00
1695.00
565.00
18. Vedran Bohatka
Ciglenica
2.00
1147.00
573.50
1.00
604.00
604.00
3.00
1751.00
583.67
19. Igor Jukić
Fortuna
1.00
573.00
573.00
2.00
1114.00
557.00
3.00
1687.00
562.33
20. Zlatko Erceg
Fortuna
1.00
573.00
573.00
2.00
1191.00
595.50
3.00
1764.00
588.00
21. Perica Pavić
Medveščak-1958
2.00
1144.00
572.00
1.00
552.00
552.00
3.00
1696.00
565.33
22. Mato Stjepanović
Novska
1.00
572.00
572.00
2.00
1056.00
528.00
3.00
1628.00
542.67
23. Darko Mađar
Medveščak-1958
2.00
1143.00
571.50
1.00
585.00
585.00
3.00
1728.00
576.00
24. Robert De Zan
Pakrac-Papuk
1.00
571.00
571.00
2.00
1158.00
579.00
3.00
1729.00
576.33
25. Željko Lončar
Nove nade
2.00
1140.00
570.00
1.00
569.00
569.00
3.00
1709.00
569.67
26. Tomislav Čakalić
Nove nade
2.00
1139.00
569.50
1.00
531.00
531.00
3.00
1670.00
556.67
27. Dinko Džepina-Bajić
Medveščak-1958
2.00
1134.00
567.00
1.00
629.00
629.00
3.00
1763.00
587.67
28. Robert Bakić
Nove nade
1.00
567.00
567.00
0.25
109.00
436.00
1.25
676.00
540.80
29. Josip Rukavina
Fortuna
1.00
562.00
562.00
2.00
1069.00
534.50
3.00
1631.00
543.67
30. Toni Ljubić
Zabok
1.00
562.00
562.00
2.00
1283.00
641.50
3.00
1845.00
615.00
31. Marijan Matijević
Nove nade
2.00
1123.00
561.50
1.00
566.00
566.00
3.00
1689.00
563.00
32. Vjekoslav Mostečak
Lepoglava
2.00
1123.00
561.50
1.00
566.00
566.00
3.00
1689.00
563.00
33. Vladimir Podvalej
Novska
1.00
561.00
561.00
2.00
1099.00
549.50
3.00
1660.00
553.33
34. Luko Del Ponte
Ciglenica
2.00
1122.00
561.00
1.00
566.00
566.00
3.00
1688.00
562.67
35. Leonardo Horvat
Ciglenica
2.00
1119.00
559.50
1.00
560.00
560.00
3.00
1679.00
559.67
36. Stipan Liović
Slavonac
1.00
558.00
558.00
2.00
1126.00
563.00
3.00
1684.00
561.33
37. Davor Špelić
Pakrac-Papuk
1.00
556.00
556.00
2.00
1084.00
542.00
3.00
1640.00
546.67
38. Davor Štor
Pakrac-Papuk
1.00
555.00
555.00
2.00
1113.00
556.50
3.00
1668.00
556.00
39. Željko Milinković
Obrtnik Torbar
2.00
1110.00
555.00
1.00
627.00
627.00
3.00
1737.00
579.00
40. Damir Bimbi
Zrinski-Pivovara
2.00
1108.00
554.00
1.00
520.00
520.00
3.00
1628.00
542.67
41. Dejan Dal Ponte
Ciglenica
2.00
1108.00
554.00
1.00
560.00
560.00
3.00
1668.00
556.00
42. Zdenko Poleto
Nove nade
2.00
1104.00
552.00
1.00
557.00
557.00
3.00
1661.00
553.67
43. Vlado Turkalj
Nove nade
1.00
551.00
551.00
0.00
0.00
NaN
1.00
551.00
551.00
44. Martin Huis
Zabok
1.00
551.00
551.00
2.00
1203.00
601.50
3.00
1754.00
584.67
45. Zlatko Valić
Slavonac
1.00
551.00
551.00
2.00
1139.00
569.50
3.00
1690.00
563.33
46. Antonio Juranović
Pakrac-Papuk
1.00
551.00
551.00
2.00
1189.00
594.50
3.00
1740.00
580.00
47. Đino Pezo
Obrtnik Torbar
2.00
1100.00
550.00
1.00
590.00
590.00
3.00
1690.00
563.33
48. Darko Živić
Fortuna
1.00
550.00
550.00
2.00
1137.00
568.50
3.00
1687.00
562.33
49. Dominik Gregorina
Ponikve
1.00
550.00
550.00
2.00
1117.00
558.50
3.00
1667.00
555.67
50. Hrvoje Živković
Fortuna
1.00
546.00
546.00
2.00
1152.00
576.00
3.00
1698.00
566.00
51. Vlado Fotak
Zrinski-Pivovara
2.00
1091.00
545.50
1.00
576.00
576.00
3.00
1667.00
555.67
52. Dalibor Hršak
Zabok
1.00
544.00
544.00
2.00
1152.00
576.00
3.00
1696.00
565.33
53. Duško Medić
Zabok
1.00
543.00
543.00
2.00
1222.00
611.00
3.00
1765.00
588.33
54. Milenko Nikolić
Zrinski-Pivovara
2.00
1085.00
542.50
1.00
576.00
576.00
3.00
1661.00
553.67
55. Saša Dal Ponte
Ciglenica
2.00
1081.00
540.50
1.00
559.00
559.00
3.00
1640.00
546.67
56. Bernardo Kalauz
Lepoglava
2.00
1079.00
539.50
1.00
587.00
587.00
3.00
1666.00
555.33
57. Kristijan Kerhin
Ponikve
1.00
539.00
539.00
2.00
1124.00
562.00
3.00
1663.00
554.33
58. Željko Biloš
Zrinski-Pivovara
2.00
1073.00
536.50
0.00
0.00
NaN
2.00
1073.00
536.50
59. Željko Major
Pakrac-Papuk
0.50
268.00
536.00
0.00
0.00
NaN
0.50
268.00
536.00
60. Ervin Šinko
Lepoglava
1.64
877.00
534.76
0.00
0.00
NaN
1.64
877.00
534.76
61. Dražen Posavec
Lepoglava
2.00
1067.00
533.50
1.00
601.00
601.00
3.00
1668.00
556.00
62. Ivan Holjevac
Slavonac
1.00
532.00
532.00
0.00
0.00
NaN
1.00
532.00
532.00
63. Vladimir Gašpert
Obrtnik Torbar
1.00
529.00
529.00
0.00
0.00
NaN
1.00
529.00
529.00
64. Ivica Krapljan
Ponikve
1.00
527.00
527.00
0.00
0.00
NaN
1.00
527.00
527.00
65. Dorian Mezak
Ponikve
1.00
526.00
526.00
2.00
1118.00
559.00
3.00
1644.00
548.00
66. Damir Jordan
Obrtnik Torbar
2.00
1046.00
523.00
1.00
535.00
535.00
3.00
1581.00
527.00
67. Mirko Žuliček
Lepoglava
1.00
519.00
519.00
0.71
356.00
501.41
1.71
875.00
511.70
68. Gabrijel Salvador
Ciglenica
1.00
517.00
517.00
0.00
0.00
NaN
1.00
517.00
517.00
69. Dalibor Bodiš
Obrtnik Torbar
2.00
1030.00
515.00
1.00
548.00
548.00
3.00
1578.00
526.00
70. Jurica Smontara
Lepoglava
1.50
771.00
514.00
1.00
554.00
554.00
2.50
1325.00
530.00
71. Bruno Pavrlišak
Zabok
1.00
512.00
512.00
2.00
1188.00
594.00
3.00
1700.00
566.67
72. Tomislav Barjaktarić
Obrtnik Torbar
1.00
511.00
511.00
0.00
0.00
NaN
1.00
511.00
511.00
73. Vinko Raspudić
Fortuna
0.50
255.00
510.00
2.00
1133.00
566.50
2.50
1388.00
555.20
74. Ilija Ml Turković
Pakrac-Papuk
0.50
255.00
510.00
2.00
1178.00
589.00
2.50
1433.00
573.20
75. Tomislav Kerhin
Ponikve
1.00
509.00
509.00
2.00
1202.00
601.00
3.00
1711.00
570.33
76. Ivica Kulfa
Obrtnik Torbar
1.00
507.00
507.00
1.00
521.00
521.00
2.00
1028.00
514.00
77. Josip Kmet
Fortuna
0.50
245.00
490.00
0.00
0.00
NaN
0.50
245.00
490.00
78. Bojan Barač
Lepoglava
1.00
483.00
483.00
1.00
540.00
540.00
2.00
1023.00
511.50

Željko Kulfa
Obrtnik Torbar
0.97
519.00
535.05
1.00
483.00
483.00
1.97
1002.00
508.63
Ivan Šumečki
Lepoglava
0.36
191.00
530.56
0.29
152.00
524.14
0.65
343.00
527.69
Igor Gal
Lepoglava
0.50
264.00
528.00
0.00
0.00
NaN
0.50
264.00
528.00
Robert Gajić
Obrtnik Torbar
0.03
3.00
100.00
0.00
0.00
NaN
0.03
3.00
100.00

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Novska
1.0
2283
1220
3503
583.83
14
2.0
4361
2340
6701
558.42
32
3.0
6644
3560
10204
566.89
46
2. Medveščak-1958
2.0
4533
2470
7003
583.58
26
1.0
2284
1216
3500
583.33
8
3.0
6817
3686
10503
583.50
34
3. Nove nade
2.0
4514
2391
6905
575.42
34
1.0
2205
1132
3337
556.17
18
3.0
6719
3523
10242
569.00
52
4. Slavonac
1.0
2270
1120
3390
565.00
36
2.0
4365
2276
6641
553.42
43
3.0
6635
3396
10031
557.28
79
5. Pakrac-Papuk
1.0
2252
1137
3389
564.83
16
2.0
4502
2471
6973
581.08
17
3.0
6754
3608
10362
575.67
33
6. Zrinski-Pivovara
2.0
4494
2225
6719
559.92
42
1.0
2229
1147
3376
562.67
9
3.0
6723
3372
10095
560.83
51
7. Ciglenica
2.0
4467
2213
6680
556.67
41
1.0
2224
1186
3410
568.33
11
3.0
6691
3399
10090
560.56
52
8. Fortuna
1.0
2190
1114
3304
550.67
29
2.0
4527
2269
6796
566.33
44
3.0
6717
3383
10100
561.11
73
9. Zabok
1.0
2180
1122
3302
550.33
30
2.0
4674
2528
7202
600.17
43
3.0
6854
3650
10504
583.56
73
10. Ponikve
1.0
2182
1055
3237
539.50
31
2.0
4489
2375
6864
572.00
26
3.0
6671
3430
10101
561.17
57
11. Lepoglava
2.0
4287
2087
6374
531.17
67
1.0
2193
1163
3356
559.33
30
3.0
6480
3250
9730
540.56
97
12. Obrtnik Torbar
2.0
4380
1975
6355
529.58
56
1.0
2188
1116
3304
550.67
21
3.0
6568
3091
9659
536.61
77

(Prosjek lige: NaN )

Kuglana Broj utakmica Prosjeci Najbolja ekipa Najbolji pojedinac
Gosti Domaći Prosjek Ukupno
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više