Zagrebački kuglački savez

OIB: 54712248399
Adresa: Savska cesta 137, 10 000 Zagreb



E-pošta: zg.kugl.sav@gmail.com
Adresa za dostavu pošte: Savska cesta 137, 10 000 Zagreb
Kontakt: 01 6398 609, 607, 608, 099 6398 609, 099 6398 563
Mrežne stranice: www.zg-kuglanje.hr
Predsjednik zbora sudaca: Nikola Filipović
Tajnik zbora sudaca: Elizabeta Štajdohar
Komisija za delegiranje: Gordana Senta; Miroslav Semenski; Mirela Đeri
Datum izborne skupštine: 14.11.2019.
Predsjednik: Velimir Mrkonjić
Tajnik: Miroslav Semenski
Ovlaštene osobe:

Klub OIB
1. Admiral - Zagreb 810001
2. BK Nomad - Zagreb 820002
3. BK Purger - Zagreb 820010
4. BK Trešnjevka - Zagreb 820006
5. BK Zagreb - Zagreb 820008
6. BK Zapad - Zagreb 820009
7. Centar - Zagreb 810010
8. Croatia-Osiguranje - Zagreb 810015
9. Elektra - Zagreb 810026
10. Endi-Tekstilac - Zagreb 810029
11. Grmoščica - Zagreb 810038
12. Harmica - Zagreb 810040
13. Hrabri - Zagreb 810042
14. Medika - Zagreb 810065
15. Medvedgrad - Zagreb 810066
16. Medveščak-1958 - Zagreb 810067
17. Obrtnik Torbar - Zagreb 810131
18. Ponikve - Zagreb 810100
19. Sesvete - Sesvete 810111
20. Sidra Zagreb - Zagreb 810112
21. Silent - Zagreb 810113
22. Vodovod - Zagreb 810140
23. Zagreb - Zagreb 810144
24. Zagrebačka pivovara - Zagreb 810145
25. Zanatlija - Zagreb 810150
26. ŽKK Sidra - Zagreb 810173
Ime i Prezime Rang, lista, IV stupanj Licenca vrijedi do
1. Damir Cerle - 420345 SAVEZNI A IV 04.09.2023
2. Nikola Filipović - 420063 MEĐUNARODNI A IV 30.06.2023
3. Lucija Marta Jelavić - 410097 SAVEZNI A IV 04.09.2023
4. Kristina Juras Kovač - 410092 SAVEZNI A IV 13.09.2022
5. Ivan Jurišić - 420346 SAVEZNI A IV 13.09.2022
6. Goran Marko - 420348 SAVEZNI A IV 04.09.2023
7. Miroslav Noršić - 420352 SAVEZNI A IV 26.08.2024
8. Miroslav Semenski - 420349 SAVEZNI A IV 13.09.2022
9. Nino Semenski - 420350 SAVEZNI A IV 06.09.2021
10. Gordana Senta - 410093 SAVEZNI A IV 13.09.2022
11. Elizabeta Štajdohar - 410094 SAVEZNI A IV 19.08.2021
12. Vedran Štajdohar - 420362 SAVEZNI A IV 03.09.2024
13. Mirela Đeri - 410096 SAVEZNI B IV 02.09.2021
14. Petra Fiamengo - 410100 SAVEZNI B IV 04.09.2023
15. Petar Filipčić - 420414 SAVEZNI B IV 02.09.2024
16. Klara Sedlar - 410025 SAVEZNI B IV 04.09.2023
17. Filip Boc - 420423 REGIONALNI C 04.09.2023
18. Dejan Fišer - 420448 REGIONALNI C 26.08.2024
19. Kristijan Kerhin - 420415 REGIONALNI C 04.09.2023
20. Alen Kujundžić - 420416 REGIONALNI C 06.09.2023
21. Matija Pavlinić - 420378 REGIONALNI C 26.08.2024
22. Ivica Tuščić - 420398 REGIONALNI C 13.09.2022
23. Ivica Andrijanić - 420465 SUDAC D 01.09.2024
24. Tihana Čavlović - 410123 SUDAC D 17.09.2022
25. Ljubica Dolanski - 410106 SUDAC D 13.09.2022
26. Svjetlana Kokotović - 410141 SUDAC D 02.09.2024
Naziv Mjesto
1. Grmoščica Zagreb
2. Pongračevo Zagreb
3. Vinko Bek Zagreb
4. Zagreb Zagreb
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više