Pregled svih liga

Ciglenica

Liga: 2. HKLS
Klub: Športski kuglački klub Ciglenica
Adresa: Josipa Salvadora 19, Ciglenica, 44 320 Kutina
Email: info@skkciglenica.hr; luko.delponte@gmail.com

Kuglana: SRC Kutina   Staze: 1-6
Redovni termin: subota, 18:00
Rezervni termin: nedjelja, 10:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Luko Del Ponte 098 177 51 18 luko.delponte@gmail.com

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Leonardo Horvat
120279
120279
2.25
1.0
2.0
1.0
5.0
4.0
2.0
3.0
358.22
409.0
222.67
212.0
580.89
621.0
2. Adriano de Bona
120274
120274
1.0
1.0
1.0
1.0
2.0
3.0
4.0
6.0
380.0
386.0
188.0
171.0
568.0
557.0
3. Vedran Bohatka
120188
120188
3.0
1.0
3.0
1.0
8.5
3.0
6.0
3.0
370.0
391.0
197.67
199.0
567.67
590.0
4. Luko Del Ponte
120200
120200
3.0
1.0
3.0
1.0
9.0
3.0
8.0
1.0
369.67
395.0
195.67
200.0
565.33
595.0
5. Valentino Smuđ
121951
121951
2.0
0.5
1.0
0.0
5.0
1.0
7.0
0.0
377.0
360.0
187.5
174.0
564.5
534.0
6. Gabrijel Salvador
120198
120198
2.0
0.5
1.0
0.0
4.5
1.0
4.0
1.0
365.5
338.0
171.5
144.0
537.0
482.0
7. Ninoslav Gorički
120192
120192
2.0
1.0
1.0
0.0
5.0
1.0
8.0
2.0
361.5
368.0
169.5
203.0
531.0
571.0
8. Dejan Dal Ponte
122321
122321
1.75
0.0
1.0
0.0
4.0
0.0
15.0
0.0
368.0
153.14
521.14
9. Saša Dal Ponte
122524
122524
1.0
0.0
0.0
0.0
2.0
0.0
4.0
0.0
343.0
177.0
520.0
BEZ NASTUPA
1. Zdenko Dal Ponte
120197
120197
2. Zvonimir Klenkar
120195
120195
3. Krunoslav Križnjak
122407
122407
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 5 Kutina Ciglenica SRC Kutina
1-6
1.0 : 7.0 (3294 : 3450) 25.09.2021 16:00 Željko Vacula, A
Ivana Belši, D
| | |
2 6 Belina-Novska Ciglenica Gradska kuglana No
1-4
3.0 : 5.0 (3216 : 3229) 02.10.2021 15:00 Ljiljana Gulić, A
Željka Babić, B
| | |
3 15 Ciglenica Cesta SRC Kutina
1-6
6.0 : 2.0 (3442 : 3302) 09.10.2021 19:00 Željko Vacula, A
Danijel Dado, C
| | |
4 17 Elektra Kž Ciglenica Kuglana 2
1-6
1.0 : 7.0 (3183 : 3292) 13.10.2021 19:00 Stjepan Bračko, A
Ljiljana Bolić, B
| | |
5 24 Ciglenica Obrtnik Krt SRC Kutina
1-6
23.10.2021 19:00 Tomislav Pleše, B
Danijel Dado, C
| | |
6 28 Graničar Ciglenica Kuglana 2
1-6
30.10.2021 17:00 | | |
7 33 Ciglenica Željezničar Bj SRC Kutina
1-6
06.11.2021 19:00 Željko Vacula, A
Ivana Belši, D
| | |
8 39 Sirela Ciglenica Gradska kuglana Bj
1-6
13.11.2021 15:00 Nikola Košutić, A
Goran Grof, B
| | |
9 42 Ciglenica Obrtnik Or SRC Kutina
1-6
20.11.2021 19:00 Tomislav Pleše, B
Ivana Belši, D
| | |
10 50 Ciglenica Kutina SRC Kutina
1-6
15.01.2022 19:00 | | |
11 51 Ciglenica Belina-Novska SRC Kutina
1-6
22.01.2022 19:00 | | |
12 60 Cesta Ciglenica Drava
1-6
29.01.2022 17:00 | | |
13 62 Ciglenica Elektra Kž SRC Kutina
1-6
05.02.2022 19:00 | | |
14 69 Obrtnik Krt Ciglenica ZIVT
1-4
13.02.2022 10:00 | | |
15 73 Ciglenica Graničar SRC Kutina
1-6
19.02.2022 19:00 | | |
16 78 Željezničar Bj Ciglenica Gradska kuglana Bj
1-6
26.02.2022 18:30 Nikola Košutić, A
Stevo Antolić, C
| | |
17 84 Ciglenica Sirela SRC Kutina
1-6
05.03.2022 19:00 | | |
18 87 Obrtnik Or Ciglenica ZIVT
1-4
13.03.2022 10:00 | | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više