Pregled svih liga

Sirela

Liga: 2. HKLS
Klub: Kuglački klub Sirela
Adresa: Velike Sredice 11, 43 000 Bjelovar
Email: mirko.culo3@gmail.com

Kuglana: Gradska kuglana Bj   Staze: 1-6
Redovni termin: subota, 15:00
Rezervni termin: nedjelja, 11:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Mirko Čulo 098 836 767 mirko.culo3@gmail.com
Mato Spahić 098 929 12 42 mato.spahic@gmail.com

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Nikola Rosandić
121689
121689
2.0
2.0
1.0
2.0
5.0
6.0
7.0
3.0
368.0
372.5
199.0
207.0
567.0
579.5
2. Anto Martić
122994
122994
2.0
0.0
1.0
0.0
4.0
0.0
10.0
0.0
374.0
177.5
551.5
3. Mato Nikolić
121686
121686
2.0
1.0
1.0
1.0
4.0
4.0
13.0
8.0
350.0
383.0
186.0
200.0
536.0
583.0
4. Mato Spahić
121690
121690
2.0
2.0
0.0
1.0
2.5
5.0
15.0
13.0
361.5
373.5
167.0
178.5
528.5
552.0
5. Marijan Maljak
121685
121685
1.51
2.0
1.0
2.0
3.5
5.0
12.0
14.0
350.33
367.0
178.15
167.0
528.48
534.0
6. Darko Jelović
121696
121696
1.18
2.0
0.0
1.0
1.0
6.0
8.0
11.0
370.34
386.0
157.63
189.5
527.97
575.5
7. Slavko Miličić
122319
122319
0.82
1.0
0.0
0.0
1.0
1.0
12.0
10.0
340.24
370.0
174.39
142.0
514.63
512.0
8. Nikola Pucarin
121688
121688
0.49
2.0
0.0
1.0
1.0
3.5
6.0
29.0
371.43
368.0
138.78
150.5
510.2
518.5
BEZ NASTUPA
1. Mirko Čulo
121683
121683
2. Alen Pucarin
121687
121687
3. Danko Stojan
121691
121691
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 3 Sirela Elektra Kž Gradska kuglana Bj
1-6
6.0 : 2.0 (3271 : 3093) 25.09.2021 15:00 Nikola Košutić, A
Andrija Filipović, C
| | |
2 9 Obrtnik Krt Sirela ZIVT
1-4
6.0 : 2.0 (3171 : 3146) 03.10.2021 10:00 Filip Sedlar, A
Ira Šutina, B
| | |
3 12 Sirela Graničar Gradska kuglana Bj
1-6
6.0 : 2.0 (3343 : 3265) 09.10.2021 15:00 Nikola Košutić, A
Matej Somljačan, C
| | |
4 20 Željezničar Bj Sirela Gradska kuglana Bj
1-6
4.0 : 4.0 (3278 : 3313) 13.10.2021 18:00 Darko Blaško, A
Željko Košutić, A
| | |
5 21 Sirela Belina-Novska Gradska kuglana Bj
1-6
23.10.2021 15:00 Nikola Košutić, A
Andrija Filipović, C
| | |
6 30 Sirela Obrtnik Or Gradska kuglana Bj
1-6
30.10.2021 15:00 Darko Blaško, A
Andrija Filipović, C
| | |
7 32 Kutina Sirela SRC Kutina
1-6
06.11.2021 16:00 Leonardo Horvat, B
Vedran Bohatka, D
| | |
8 39 Sirela Ciglenica Gradska kuglana Bj
1-6
13.11.2021 15:00 Nikola Košutić, A
Goran Grof, B
| | |
9 43 Cesta Sirela Drava
1-6
20.11.2021 17:00 | | |
10 48 Elektra Kž Sirela Kuglana 2
1-6
15.01.2022 14:00 | | |
11 54 Sirela Obrtnik Krt Gradska kuglana Bj
1-6
22.01.2022 15:00 Nikola Košutić, A
Matej Somljačan, C
| | |
12 57 Graničar Sirela Kuglana 2
1-6
29.01.2022 17:00 | | |
13 65 Sirela Željezničar Bj Gradska kuglana Bj
1-6
05.02.2022 15:00 Nikola Košutić, A
Stevo Antolić, C
| | |
14 66 Belina-Novska Sirela Gradska kuglana No
1-4
12.02.2022 15:00 | | |
15 75 Obrtnik Or Sirela ZIVT
1-4
20.02.2022 10:00 | | |
16 77 Sirela Kutina Gradska kuglana Bj
1-6
26.02.2022 15:00 Nikola Košutić, A
Stevo Antolić, C
| | |
17 84 Ciglenica Sirela SRC Kutina
1-6
05.03.2022 19:00 | | |
18 88 Sirela Cesta Gradska kuglana Bj
1-6
12.03.2022 15:00 Nikola Košutić, A
Stevo Antolić, C
| | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više