Pregled svih liga

2. Hrvatska kuglačka liga sjever


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola:
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
Belina-Novska
Novska
Cesta
Varaždin
Ciglenica
Ciglenica
Elektra Kž
Križevci
Graničar
Đurđevac
Kutina
Kutina
Obrtnik Krt
Krapinske Toplice
Obrtnik Or
Oroslavje
Sirela
Bjelovar
Željezničar Bj
Bjelovar

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Graničar Belina-Novska Kuglana 2
1-6
25.09.2021 17:00 | | |
1 2 Željezničar Bj Obrtnik Krt Gradska kuglana Bj
1-6
25.09.2021 18:30 | | |
1 3 Sirela Elektra Kž Gradska kuglana Bj
1-6
25.09.2021 15:00 | | |
1 4 Obrtnik Or Cesta ZIVT
1-4
26.09.2021 10:00 | | |
1 5 Kutina Ciglenica SRC Kutina
1-6
25.09.2021 16:00 | | |
2 6 Belina-Novska Ciglenica Gradska kuglana No
1-4
02.10.2021 15:00 | | |
2 7 Cesta Kutina Drava
1-6
02.10.2021 17:00 | | |
2 8 Elektra Kž Obrtnik Or Kuglana 2
1-6
02.10.2021 16:00 | | |
2 9 Obrtnik Krt Sirela ZIVT
1-4
03.10.2021 10:00 | | |
2 10 Graničar Željezničar Bj Kuglana 2
1-6
02.10.2021 19:00 | | |
3 11 Željezničar Bj Belina-Novska Gradska kuglana Bj
1-6
09.10.2021 18:30 | | |
3 12 Sirela Graničar Gradska kuglana Bj
1-6
09.10.2021 15:00 | | |
3 13 Obrtnik Or Obrtnik Krt ZIVT
1-4
10.10.2021 10:00 | | |
3 14 Kutina Elektra Kž SRC Kutina
1-6
09.10.2021 16:00 | | |
3 15 Ciglenica Cesta SRC Kutina
1-6
09.10.2021 19:00 | | |
4 16 Belina-Novska Cesta Gradska kuglana No
1-4
16.10.2021 15:00 | | |
4 17 Elektra Kž Ciglenica Kuglana 2
1-6
16.10.2021 14:00 | | |
4 18 Obrtnik Krt Kutina ZIVT
1-4
17.10.2021 10:00 | | |
4 19 Graničar Obrtnik Or Kuglana 2
1-6
16.10.2021 17:00 | | |
4 20 Željezničar Bj Sirela Gradska kuglana Bj
1-6
16.10.2021 18:30 | | |
5 21 Sirela Belina-Novska Gradska kuglana Bj
1-6
23.10.2021 15:00 | | |
5 22 Obrtnik Or Željezničar Bj ZIVT
1-4
24.10.2021 10:00 | | |
5 23 Kutina Graničar SRC Kutina
1-6
23.10.2021 16:00 | | |
5 24 Ciglenica Obrtnik Krt SRC Kutina
1-6
23.10.2021 19:00 | | |
5 25 Cesta Elektra Kž Drava
1-6
23.10.2021 17:00 | | |
6 26 Belina-Novska Elektra Kž Gradska kuglana No
1-4
30.10.2021 15:00 | | |
6 27 Obrtnik Krt Cesta ZIVT
1-4
31.10.2021 10:00 | | |
6 28 Graničar Ciglenica Kuglana 2
1-6
30.10.2021 17:00 | | |
6 29 Željezničar Bj Kutina Gradska kuglana Bj
1-6
30.10.2021 18:30 | | |
6 30 Sirela Obrtnik Or Gradska kuglana Bj
1-6
30.10.2021 15:00 | | |
7 31 Obrtnik Or Belina-Novska ZIVT
1-4
07.11.2021 10:00 | | |
7 32 Kutina Sirela SRC Kutina
1-6
06.11.2021 16:00 | | |
7 33 Ciglenica Željezničar Bj SRC Kutina
1-6
06.11.2021 19:00 | | |
7 34 Cesta Graničar Drava
1-6
06.11.2021 17:00 | | |
7 35 Elektra Kž Obrtnik Krt Kuglana 2
1-6
06.11.2021 14:00 | | |
8 36 Belina-Novska Obrtnik Krt Gradska kuglana No
1-4
13.11.2021 15:00 | | |
8 37 Graničar Elektra Kž Kuglana 2
1-6
13.11.2021 17:00 | | |
8 38 Željezničar Bj Cesta Gradska kuglana Bj
1-6
13.11.2021 18:30 | | |
8 39 Sirela Ciglenica Gradska kuglana Bj
1-6
13.11.2021 15:00 | | |
8 40 Obrtnik Or Kutina ZIVT
1-4
14.11.2021 10:00 | | |
9 41 Kutina Belina-Novska SRC Kutina
1-6
20.11.2021 16:00 | | |
9 42 Ciglenica Obrtnik Or SRC Kutina
1-6
20.11.2021 19:00 | | |
9 43 Cesta Sirela Drava
1-6
20.11.2021 17:00 | | |
9 44 Elektra Kž Željezničar Bj Kuglana 2
1-6
20.11.2021 14:00 | | |
9 45 Obrtnik Krt Graničar ZIVT
1-4
21.11.2021 10:00 | | |
10 46 Belina-Novska Graničar Gradska kuglana No
1-4
15.01.2022 15:00 | | |
10 47 Obrtnik Krt Željezničar Bj ZIVT
1-4
16.01.2022 10:00 | | |
10 48 Elektra Kž Sirela Kuglana 2
1-6
15.01.2022 14:00 | | |
10 49 Cesta Obrtnik Or Drava
1-6
15.01.2022 17:00 | | |
10 50 Ciglenica Kutina SRC Kutina
1-6
15.01.2022 19:00 | | |
11 51 Ciglenica Belina-Novska SRC Kutina
1-6
22.01.2022 19:00 | | |
11 52 Kutina Cesta SRC Kutina
1-6
22.01.2022 16:00 | | |
11 53 Obrtnik Or Elektra Kž ZIVT
1-4
23.01.2022 10:00 | | |
11 54 Sirela Obrtnik Krt Gradska kuglana Bj
1-6
22.01.2022 15:00 | | |
11 55 Željezničar Bj Graničar Gradska kuglana Bj
1-6
22.01.2022 18:30 | | |
12 56 Belina-Novska Željezničar Bj Gradska kuglana No
1-4
29.01.2022 15:00 | | |
12 57 Graničar Sirela Kuglana 2
1-6
29.01.2022 17:00 | | |
12 58 Obrtnik Krt Obrtnik Or ZIVT
1-4
30.01.2022 10:00 | | |
12 59 Elektra Kž Kutina Kuglana 2
1-6
29.01.2022 14:00 | | |
12 60 Cesta Ciglenica Drava
1-6
29.01.2022 17:00 | | |
13 61 Cesta Belina-Novska Drava
1-6
05.02.2022 20:00 | | |
13 62 Ciglenica Elektra Kž SRC Kutina
1-6
05.02.2022 19:00 | | |
13 63 Kutina Obrtnik Krt SRC Kutina
1-6
05.02.2022 16:00 | | |
13 64 Obrtnik Or Graničar ZIVT
1-4
06.02.2022 10:00 | | |
13 65 Sirela Željezničar Bj Gradska kuglana Bj
1-6
05.02.2022 15:00 | | |
14 66 Belina-Novska Sirela Gradska kuglana No
1-4
12.02.2022 15:00 | | |
14 67 Željezničar Bj Obrtnik Or Gradska kuglana Bj
1-6
12.02.2022 19:00 | | |
14 68 Graničar Kutina Kuglana 2
1-6
12.02.2022 17:00 | | |
14 69 Obrtnik Krt Ciglenica ZIVT
1-4
13.02.2022 10:00 | | |
14 70 Elektra Kž Cesta Kuglana 2
1-6
12.02.2022 14:00 | | |
15 71 Elektra Kž Belina-Novska Kuglana 2
1-6
19.02.2022 14:00 | | |
15 72 Cesta Obrtnik Krt Drava
1-6
19.02.2022 17:00 | | |
15 73 Ciglenica Graničar SRC Kutina
1-6
19.02.2022 19:00 | | |
15 74 Kutina Željezničar Bj SRC Kutina
1-6
19.02.2022 16:00 | | |
15 75 Obrtnik Or Sirela ZIVT
1-4
20.02.2022 10:00 | | |
16 76 Belina-Novska Obrtnik Or Gradska kuglana No
1-4
26.02.2022 15:00 | | |
16 77 Sirela Kutina Gradska kuglana Bj
1-6
26.02.2022 15:00 | | |
16 78 Željezničar Bj Ciglenica Gradska kuglana Bj
1-6
26.02.2022 18:30 | | |
16 79 Graničar Cesta Kuglana 2
1-6
26.02.2022 17:00 | | |
16 80 Obrtnik Krt Elektra Kž ZIVT
1-4
27.02.2022 10:00 | | |
17 81 Obrtnik Krt Belina-Novska ZIVT
1-4
06.03.2022 10:00 | | |
17 82 Elektra Kž Graničar Kuglana 2
1-6
05.03.2022 14:00 | | |
17 83 Cesta Željezničar Bj Drava
1-6
05.03.2022 17:00 | | |
17 84 Ciglenica Sirela SRC Kutina
1-6
05.03.2022 19:00 | | |
17 85 Kutina Obrtnik Or SRC Kutina
1-6
05.03.2022 16:00 | | |
18 86 Belina-Novska Kutina Gradska kuglana No
1-4
12.03.2022 15:00 | | |
18 87 Obrtnik Or Ciglenica ZIVT
1-4
13.03.2022 10:00 | | |
18 88 Sirela Cesta Gradska kuglana Bj
1-6
12.03.2022 15:00 | | |
18 89 Željezničar Bj Elektra Kž Gradska kuglana Bj
1-6
12.03.2022 18:30 | | |
18 90 Graničar Obrtnik Krt Kuglana 2
1-6
12.03.2022 17:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek


PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više