Pregled svih liga

2. Hrvatska kuglačka liga sjever


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3. 4.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Ciglenica
Ciglenica
4 4 0 0 8 25.0 7.0
2. Obrtnik Or
Oroslavje
4 3 1 0 7 23.0 9.0
3. Željezničar Bj
Bjelovar
4 2 2 0 6 22.0 10.0
4. Sirela
Bjelovar
4 2 1 1 5 18.0 14.0
5. Graničar
Đurđevac
4 1 2 1 4 16.0 16.0
6. Obrtnik Krt
Krapinske Toplice
4 2 0 2 4 15.0 17.0
7. Kutina
Kutina
4 1 0 3 2 12.0 20.0
8. Belina-Novska
Novska
4 1 0 3 2 12.0 20.0
9. Cesta
Varaždin
4 1 0 3 2 10.0 22.0
10. Elektra Kž
Križevci
4 0 0 4 0 7.0 25.0

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Graničar Belina-Novska Kuglana 2
1-6
6.0 : 2.0 (3170 : 3158) 25.09.2021 18:30 Zdravko Vučić, B
Ljiljana Bolić, B
| | |
1 2 Željezničar Bj Obrtnik Krt Gradska kuglana Bj
1-6
7.0 : 1.0 (3298 : 3194) 25.09.2021 18:30 Nikola Košutić, A
Dario Blaško, A
| | |
1 3 Sirela Elektra Kž Gradska kuglana Bj
1-6
6.0 : 2.0 (3271 : 3093) 25.09.2021 15:00 Nikola Košutić, A
Andrija Filipović, C
| | |
1 4 Obrtnik Or Cesta ZIVT
1-4
7.0 : 1.0 (3206 : 3101) 26.09.2021 10:00 Lucija Sedlar, B
Božidar Mihelić, D
| | |
1 5 Kutina Ciglenica SRC Kutina
1-6
1.0 : 7.0 (3294 : 3450) 25.09.2021 16:00 Željko Vacula, A
Ivana Belši, D
| | |
2 6 Belina-Novska Ciglenica Gradska kuglana No
1-4
3.0 : 5.0 (3216 : 3229) 02.10.2021 15:00 Ljiljana Gulić, A
Željka Babić, B
| | |
2 7 Cesta Kutina Drava
1-6
5.0 : 3.0 (3200 : 3190) 02.10.2021 17:00 Goran Peršić, A
Antonija Milak, B
| | |
2 8 Obrtnik Or Elektra Kž ZIVT
1-4
6.0 : 2.0 (3135 : 2934) 03.10.2021 14:00 Robert Sekušak, A
Lucija Sedlar, B
| | |
2 9 Obrtnik Krt Sirela ZIVT
1-4
6.0 : 2.0 (3171 : 3146) 03.10.2021 10:00 Filip Sedlar, A
Ira Šutina, B
| | |
2 10 Željezničar Bj Graničar Gradska kuglana Bj
1-6
4.0 : 4.0 (3231 : 3269) 02.10.2021 18:30 Dario Blaško, A
Andrija Filipović, C
| | |
3 11 Željezničar Bj Belina-Novska Gradska kuglana Bj
1-6
7.0 : 1.0 (3307 : 3142) 09.10.2021 18:30 Nikola Košutić, A
Andrija Filipović, C
| | |
3 12 Sirela Graničar Gradska kuglana Bj
1-6
6.0 : 2.0 (3343 : 3265) 09.10.2021 15:00 Nikola Košutić, A
Matej Somljačan, C
| | |
3 13 Obrtnik Or Obrtnik Krt ZIVT
1-4
6.0 : 2.0 (3054 : 3025) 10.10.2021 10:00 Robert Sekušak, A
Filip Marušić, D
| | |
3 14 Kutina Elektra Kž SRC Kutina
1-6
6.0 : 2.0 (3307 : 3250) 09.10.2021 16:00 Dario Duda, A
Luko Del Ponte, C
| | |
3 15 Ciglenica Cesta SRC Kutina
1-6
6.0 : 2.0 (3442 : 3302) 09.10.2021 19:00 Željko Vacula, A
Danijel Dado, C
| | |
4 16 Belina-Novska Cesta Gradska kuglana No
1-4
6.0 : 2.0 (3316 : 3183) 16.10.2021 15:00 Goran Filipović, A
Željka Babić, B
| | |
4 17 Elektra Kž Ciglenica Kuglana 2
1-6
1.0 : 7.0 (3183 : 3292) 13.10.2021 19:00 Stjepan Bračko, A
Ljiljana Bolić, B
| | |
4 18 Obrtnik Krt Kutina ZIVT
1-4
6.0 : 2.0 (3089 : 2894) 17.10.2021 10:00 Lucija Sedlar, B
Ira Šutina, B
| | |
4 19 Graničar Obrtnik Or Kuglana 2
1-6
4.0 : 4.0 (3175 : 3221) 16.10.2021 17:00 Zdravko Vučić, B
Mladen Dobrošek, C
| | |
4 20 Željezničar Bj Sirela Gradska kuglana Bj
1-6
4.0 : 4.0 (3278 : 3313) 13.10.2021 18:00 Darko Blaško, A
Željko Košutić, A
| | |
5 21 Sirela Belina-Novska Gradska kuglana Bj
1-6
23.10.2021 15:00 Nikola Košutić, A
Andrija Filipović, C
| | |
5 22 Obrtnik Or Željezničar Bj ZIVT
1-4
24.10.2021 10:00 Lucija Sedlar, B
Ira Šutina, B
| | |
5 23 Kutina Graničar SRC Kutina
1-6
23.10.2021 16:00 Željko Vacula, A
Luko Del Ponte, C
| | |
5 24 Ciglenica Obrtnik Krt SRC Kutina
1-6
23.10.2021 19:00 Tomislav Pleše, B
Danijel Dado, C
| | |
5 25 Cesta Elektra Kž Drava
1-6
23.10.2021 14:00 Goran Peršić, A
Ivona Vincek, D
| | |
6 26 Belina-Novska Elektra Kž Gradska kuglana No
1-4
30.10.2021 15:00 | | |
6 27 Obrtnik Krt Cesta ZIVT
1-4
31.10.2021 10:00 Filip Sedlar, A
Filip Marušić, D
| | |
6 28 Graničar Ciglenica Kuglana 2
1-6
30.10.2021 17:00 | | |
6 29 Željezničar Bj Kutina Gradska kuglana Bj
1-6
30.10.2021 18:30 Željko Košutić, A
Matej Somljačan, C
| | |
6 30 Sirela Obrtnik Or Gradska kuglana Bj
1-6
30.10.2021 15:00 Darko Blaško, A
Željko Košutić, A
| | |
7 31 Obrtnik Or Belina-Novska ZIVT
1-4
07.11.2021 10:00 Ira Šutina, B
Božidar Mihelić, D
| | |
7 32 Kutina Sirela SRC Kutina
1-6
06.11.2021 16:00 Leonardo Horvat, B
Vedran Bohatka, D
| | |
7 33 Ciglenica Željezničar Bj SRC Kutina
1-6
06.11.2021 19:00 Željko Vacula, A
Ivana Belši, D
| | |
7 34 Cesta Graničar Drava
1-6
06.11.2021 17:00 | | |
7 35 Elektra Kž Obrtnik Krt Kuglana 2
1-6
06.11.2021 14:00 | | |
8 36 Belina-Novska Obrtnik Krt Gradska kuglana No
1-4
13.11.2021 15:00 | | |
8 37 Graničar Elektra Kž Kuglana 2
1-6
13.11.2021 17:00 | | |
8 38 Željezničar Bj Cesta Gradska kuglana Bj
1-6
13.11.2021 18:30 Nikola Košutić, A
Andrija Filipović, C
| | |
8 39 Sirela Ciglenica Gradska kuglana Bj
1-6
13.11.2021 15:00 Nikola Košutić, A
Goran Grof, B
| | |
8 40 Obrtnik Or Kutina ZIVT
1-4
14.11.2021 10:00 Lucija Sedlar, B
Božidar Mihelić, D
| | |
9 41 Kutina Belina-Novska SRC Kutina
1-6
20.11.2021 16:00 Leonardo Horvat, B
Luko Del Ponte, C
| | |
9 42 Ciglenica Obrtnik Or SRC Kutina
1-6
20.11.2021 19:00 Tomislav Pleše, B
Ivana Belši, D
| | |
9 43 Cesta Sirela Drava
1-6
20.11.2021 17:00 | | |
9 44 Elektra Kž Željezničar Bj Kuglana 2
1-6
20.11.2021 14:00 | | |
9 45 Obrtnik Krt Graničar ZIVT
1-4
21.11.2021 10:00 Filip Sedlar, A
Filip Marušić, D
| | |
10 46 Belina-Novska Graničar Gradska kuglana No
1-4
15.01.2022 15:00 | | |
10 47 Obrtnik Krt Željezničar Bj ZIVT
1-4
16.01.2022 10:00 | | |
10 48 Elektra Kž Sirela Kuglana 2
1-6
15.01.2022 14:00 | | |
10 49 Cesta Obrtnik Or Drava
1-6
15.01.2022 20:00 | | |
10 50 Ciglenica Kutina SRC Kutina
1-6
15.01.2022 19:00 | | |
11 51 Ciglenica Belina-Novska SRC Kutina
1-6
22.01.2022 19:00 | | |
11 52 Kutina Cesta SRC Kutina
1-6
22.01.2022 16:00 | | |
11 53 Elektra Kž Obrtnik Or Kuglana 2
1-6
22.01.2022 16:00 | | |
11 54 Sirela Obrtnik Krt Gradska kuglana Bj
1-6
22.01.2022 15:00 Nikola Košutić, A
Matej Somljačan, C
| | |
11 55 Graničar Željezničar Bj Kuglana 2
1-6
22.01.2022 19:00 Nikola Košutić, A
Andrija Filipović, C
| | |
12 56 Belina-Novska Željezničar Bj Gradska kuglana No
1-4
29.01.2022 15:00 | | |
12 57 Graničar Sirela Kuglana 2
1-6
29.01.2022 17:00 | | |
12 58 Obrtnik Krt Obrtnik Or ZIVT
1-4
30.01.2022 10:00 | | |
12 59 Elektra Kž Kutina Kuglana 2
1-6
29.01.2022 14:00 | | |
12 60 Cesta Ciglenica Drava
1-6
29.01.2022 17:00 | | |
13 61 Cesta Belina-Novska Drava
1-6
05.02.2022 20:00 | | |
13 62 Ciglenica Elektra Kž SRC Kutina
1-6
05.02.2022 19:00 | | |
13 63 Kutina Obrtnik Krt SRC Kutina
1-6
05.02.2022 16:00 | | |
13 64 Obrtnik Or Graničar ZIVT
1-4
06.02.2022 10:00 | | |
13 65 Sirela Željezničar Bj Gradska kuglana Bj
1-6
05.02.2022 15:00 Nikola Košutić, A
Stevo Antolić, C
| | |
14 66 Belina-Novska Sirela Gradska kuglana No
1-4
12.02.2022 15:00 | | |
14 67 Željezničar Bj Obrtnik Or Gradska kuglana Bj
1-6
12.02.2022 19:00 Nikola Košutić, A
Andrija Filipović, C
| | |
14 68 Graničar Kutina Kuglana 2
1-6
12.02.2022 17:00 | | |
14 69 Obrtnik Krt Ciglenica ZIVT
1-4
13.02.2022 10:00 | | |
14 70 Elektra Kž Cesta Kuglana 2
1-6
12.02.2022 14:00 | | |
15 71 Elektra Kž Belina-Novska Kuglana 2
1-6
19.02.2022 14:00 | | |
15 72 Cesta Obrtnik Krt Drava
1-6
19.02.2022 17:00 | | |
15 73 Ciglenica Graničar SRC Kutina
1-6
19.02.2022 19:00 | | |
15 74 Kutina Željezničar Bj SRC Kutina
1-6
19.02.2022 16:00 | | |
15 75 Obrtnik Or Sirela ZIVT
1-4
20.02.2022 10:00 | | |
16 76 Belina-Novska Obrtnik Or Gradska kuglana No
1-4
26.02.2022 15:00 | | |
16 77 Sirela Kutina Gradska kuglana Bj
1-6
26.02.2022 15:00 Nikola Košutić, A
Stevo Antolić, C
| | |
16 78 Željezničar Bj Ciglenica Gradska kuglana Bj
1-6
26.02.2022 18:30 Nikola Košutić, A
Stevo Antolić, C
| | |
16 79 Graničar Cesta Kuglana 2
1-6
26.02.2022 17:00 | | |
16 80 Obrtnik Krt Elektra Kž ZIVT
1-4
27.02.2022 10:00 | | |
17 81 Obrtnik Krt Belina-Novska ZIVT
1-4
06.03.2022 10:00 | | |
17 82 Elektra Kž Graničar Kuglana 2
1-6
05.03.2022 14:00 | | |
17 83 Cesta Željezničar Bj Drava
1-6
05.03.2022 17:00 | | |
17 84 Ciglenica Sirela SRC Kutina
1-6
05.03.2022 19:00 | | |
17 85 Kutina Obrtnik Or SRC Kutina
1-6
05.03.2022 16:00 | | |
18 86 Belina-Novska Kutina Gradska kuglana No
1-4
12.03.2022 15:00 | | |
18 87 Obrtnik Or Ciglenica ZIVT
1-4
13.03.2022 10:00 | | |
18 88 Sirela Cesta Gradska kuglana Bj
1-6
12.03.2022 15:00 Nikola Košutić, A
Stevo Antolić, C
| | |
18 89 Željezničar Bj Elektra Kž Gradska kuglana Bj
1-6
12.03.2022 18:30 Nikola Košutić, A
Stevo Antolić, C
| | |
18 90 Graničar Obrtnik Krt Kuglana 2
1-6
12.03.2022 17:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Leonardo Horvat
Ciglenica
2.25
1307
621.00
1928.00
593.23
2. Vedran Bohatka
Ciglenica
3.00
1703
590.00
2293.00
573.25
3. Luko Del Ponte
Ciglenica
3.00
1696
595.00
2291.00
572.75
4. Antun Bionda
Graničar
2.00
1149
568.00
1717.00
572.33
5. Nikola Rosandić
Sirela
2.00
1134
579.50
1713.50
571.17
6. Zoran Potočki
Belina-Novska
2.00
1107
601.00
1708.00
569.33
7. Zdravko Vokšan
Graničar
2.00
1170
528.50
1698.50
566.17
8. Vladimir Podvalej
Kutina
2.00
1116
570.50
1686.50
562.17
9. Tomislav Pleše
Kutina
2.00
1093
577.00
1670.00
556.67
10. Valentino Smuđ
Ciglenica
2.00
1129
534.00
1663.00
554.33
11. Darko Jurić
Belina-Novska
2.00
1114
544.00
1658.00
552.67
12. Mato Nikolić
Sirela
2.00
1072
583.00
1655.00
551.67
13. Anto Martić
Sirela
2.00
1103
0.00
1103.00
551.50
14. Darko Jelović
Sirela
1.18
623
575.50
1198.50
549.77
15. Igor Kolarić
Cesta
3.00
1631
556.00
2187.00
546.75
16. Ninoslav Gorički
Ciglenica
2.00
1062
571.00
1633.00
544.33
17. Zoran Mađar
Belina-Novska
1.00
543
544.00
1087.00
543.50
18. Božidar Kuharić
Obrtnik Or
1.00
556
530.33
1086.33
543.17
19. Goran Šegerec
Elektra Kž
2.23
1205
547.00
1752.00
542.41
20. Zlatko Zalukar
Obrtnik Krt
2.00
1095
532.00
1627.00
542.33
21. Josip Puškadija
Cesta
3.00
1648
520.00
2168.00
542.00
22. Josip Batković
Kutina
2.00
1066
557.00
1623.00
541.00
23. Bruno Pavrlišak
Obrtnik Or
1.00
551
526.80
1077.80
538.90
24. Zdravko Lovašen
Graničar
2.00
1083
530.00
1613.00
537.67
25. Stanko Dugi
Cesta
2.00
1075
0.00
1075.00
537.50
26. Marijan Kirin
Elektra Kž
2.00
1101
511.00
1612.00
537.33
27. Mato Spahić
Sirela
2.00
1057
552.00
1609.00
536.33
28. Josip Balažinec
Cesta
3.00
1613
532.00
2145.00
536.25
29. Mislav Mihelić
Obrtnik Krt
2.00
1077
524.50
1601.50
533.83
30. Zvonko Fijačko
Belina-Novska
2.00
1051
550.00
1601.00
533.67
31. Željko Horvat
Elektra Kž
3.00
1600
527.00
2127.00
531.75
32. Darko Bratković
Obrtnik Or
1.00
531
0.00
531.00
531.00
33. Marijan Štefoić
Elektra Kž
3.00
1577
546.00
2123.00
530.75
34. Marijan Maljak
Sirela
1.51
798
534.00
1332.00
530.68
35. Mirko Banjac
Graničar
2.00
1062
525.00
1587.00
529.00
36. Stjepan Latin
Obrtnik Krt
2.00
1066
518.00
1584.00
528.00
37. Žarko Šoštar
Obrtnik Or
1.00
521
525.33
1046.33
523.17
38. Jadranko Kovačićek
Obrtnik Or
1.00
537
509.20
1046.20
523.10
39. Ivan Buković
Graničar
2.00
1053
513.00
1566.00
522.00
40. Nikola Boromisa
Obrtnik Or
1.00
525
518.00
1043.00
521.50
41. Mario Bunić
Cesta
2.50
1310
511.00
1821.00
520.29
42. Gabrijel Salvador
Ciglenica
2.00
1074
482.00
1556.00
518.67
43. Vinko Šostarec
Graničar
2.00
1017
539.00
1556.00
518.67
44. Božidar Mihelić
Obrtnik Krt
2.00
1010
536.00
1546.00
515.33
45. Vjekoslav Jurić
Belina-Novska
2.00
1017
511.50
1528.50
509.50
46. Josip Kruljec
Obrtnik Krt
2.00
1007
521.00
1528.00
509.33
47. Ivan Bedić
Kutina
2.00
976
548.00
1524.00
508.00
48. Dubravko Semenjuk
Belina-Novska
1.00
500
515.50
1015.50
507.75
49. Josip Knapić
Elektra Kž
3.00
1519
491.00
2010.00
502.50
50. Jurica Hajsek
Obrtnik Krt
1.60
778
0.00
778.00
486.25
51. Matija Barišić
Belina-Novska
2.00
968
0.00
968.00
484.00
52. Stjepan Strnadica
Kutina
2.00
894
549.50
1443.50
481.17
53. Zvonimir Posavec
Elektra Kž
2.00
957
0.00
957.00
478.50
54. Krešimir Kovačić
Kutina
1.00
474
0.00
474.00
474.00

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Zdravko Vokšan
Graničar
2.00
1170.00
585.00
2.00
1057.00
528.50
4.00
2227.00
556.75
2. Leonardo Horvat
Ciglenica
2.25
1307.00
580.89
1.00
621.00
621.00
3.25
1928.00
593.23
3. Antun Bionda
Graničar
2.00
1149.00
574.50
2.00
1136.00
568.00
4.00
2285.00
571.25
4. Vedran Bohatka
Ciglenica
3.00
1703.00
567.67
1.00
590.00
590.00
4.00
2293.00
573.25
5. Nikola Rosandić
Sirela
2.00
1134.00
567.00
2.00
1159.00
579.50
4.00
2293.00
573.25
6. Luko Del Ponte
Ciglenica
3.00
1696.00
565.33
1.00
595.00
595.00
4.00
2291.00
572.75
7. Valentino Smuđ
Ciglenica
2.00
1129.00
564.50
0.50
267.00
534.00
2.50
1396.00
558.40
8. Vladimir Podvalej
Kutina
2.00
1116.00
558.00
2.00
1141.00
570.50
4.00
2257.00
564.25
9. Darko Jurić
Belina-Novska
2.00
1114.00
557.00
2.00
1088.00
544.00
4.00
2202.00
550.50
10. Božidar Kuharić
Obrtnik Or
1.00
556.00
556.00
3.00
1591.00
530.33
4.00
2147.00
536.75
11. Zoran Potočki
Belina-Novska
2.00
1107.00
553.50
2.00
1202.00
601.00
4.00
2309.00
577.25
12. Anto Martić
Sirela
2.00
1103.00
551.50
0.00
0.00
NaN
2.00
1103.00
551.50
13. Bruno Pavrlišak
Obrtnik Or
1.00
551.00
551.00
2.50
1317.00
526.80
3.50
1868.00
533.71
14. Marijan Kirin
Elektra Kž
2.00
1101.00
550.50
1.00
511.00
511.00
3.00
1612.00
537.33
15. Josip Puškadija
Cesta
3.00
1648.00
549.33
1.00
520.00
520.00
4.00
2168.00
542.00
16. Zlatko Zalukar
Obrtnik Krt
2.00
1095.00
547.50
2.00
1064.00
532.00
4.00
2159.00
539.75
17. Tomislav Pleše
Kutina
2.00
1093.00
546.50
2.00
1154.00
577.00
4.00
2247.00
561.75
18. Igor Kolarić
Cesta
3.00
1631.00
543.67
1.00
556.00
556.00
4.00
2187.00
546.75
19. Zoran Mađar
Belina-Novska
1.00
543.00
543.00
2.00
1088.00
544.00
3.00
1631.00
543.67
20. Zdravko Lovašen
Graničar
2.00
1083.00
541.50
2.00
1060.00
530.00
4.00
2143.00
535.75
21. Goran Šegerec
Elektra Kž
2.23
1205.00
540.36
1.00
547.00
547.00
3.23
1752.00
542.41
22. Mislav Mihelić
Obrtnik Krt
2.00
1077.00
538.50
2.00
1049.00
524.50
4.00
2126.00
531.50
23. Josip Balažinec
Cesta
3.00
1613.00
537.67
1.00
532.00
532.00
4.00
2145.00
536.25
24. Stanko Dugi
Cesta
2.00
1075.00
537.50
0.00
0.00
NaN
2.00
1075.00
537.50
25. Jadranko Kovačićek
Obrtnik Or
1.00
537.00
537.00
2.50
1273.00
509.20
3.50
1810.00
517.14
26. Gabrijel Salvador
Ciglenica
2.00
1074.00
537.00
0.50
241.00
482.00
2.50
1315.00
526.00
27. Mato Nikolić
Sirela
2.00
1072.00
536.00
1.00
583.00
583.00
3.00
1655.00
551.67
28. Željko Horvat
Elektra Kž
3.00
1600.00
533.33
1.00
527.00
527.00
4.00
2127.00
531.75
29. Josip Batković
Kutina
2.00
1066.00
533.00
2.00
1114.00
557.00
4.00
2180.00
545.00
30. Stjepan Latin
Obrtnik Krt
2.00
1066.00
533.00
1.00
518.00
518.00
3.00
1584.00
528.00
31. Mirko Banjac
Graničar
2.00
1062.00
531.00
0.48
252.00
525.00
2.48
1314.00
529.84
32. Ninoslav Gorički
Ciglenica
2.00
1062.00
531.00
1.00
571.00
571.00
3.00
1633.00
544.33
33. Darko Bratković
Obrtnik Or
1.00
531.00
531.00
0.00
0.00
NaN
1.00
531.00
531.00
34. Mato Spahić
Sirela
2.00
1057.00
528.50
2.00
1104.00
552.00
4.00
2161.00
540.25
35. Marijan Maljak
Sirela
1.51
798.00
528.48
2.00
1068.00
534.00
3.51
1866.00
531.62
36. Darko Jelović
Sirela
1.18
623.00
527.97
2.00
1151.00
575.50
3.18
1774.00
557.86
37. Ivan Buković
Graničar
2.00
1053.00
526.50
1.00
513.00
513.00
3.00
1566.00
522.00
38. Marijan Štefoić
Elektra Kž
3.00
1577.00
525.67
1.00
546.00
546.00
4.00
2123.00
530.75
39. Zvonko Fijačko
Belina-Novska
2.00
1051.00
525.50
2.00
1100.00
550.00
4.00
2151.00
537.75
40. Stjepan Vrček
Cesta
1.50
788.00
525.33
1.00
553.00
553.00
2.50
1341.00
536.40
41. Nikola Boromisa
Obrtnik Or
1.00
525.00
525.00
3.00
1554.00
518.00
4.00
2079.00
519.75
42. Mario Bunić
Cesta
2.50
1310.00
524.00
1.00
511.00
511.00
3.50
1821.00
520.29
43. Dejan Dal Ponte
Ciglenica
1.75
912.00
521.14
0.00
0.00
NaN
1.75
912.00
521.14
44. Žarko Šoštar
Obrtnik Or
1.00
521.00
521.00
3.00
1576.00
525.33
4.00
2097.00
524.25
45. Vinko Šostarec
Graničar
2.00
1017.00
508.50
2.00
1078.00
539.00
4.00
2095.00
523.75
46. Vjekoslav Jurić
Belina-Novska
2.00
1017.00
508.50
2.00
1023.00
511.50
4.00
2040.00
510.00
47. Josip Knapić
Elektra Kž
3.00
1519.00
506.33
1.00
491.00
491.00
4.00
2010.00
502.50
48. Božidar Mihelić
Obrtnik Krt
2.00
1010.00
505.00
2.00
1072.00
536.00
4.00
2082.00
520.50
49. Josip Kruljec
Obrtnik Krt
2.00
1007.00
503.50
2.00
1042.00
521.00
4.00
2049.00
512.25
50. Dubravko Semenjuk
Belina-Novska
1.00
500.00
500.00
2.00
1031.00
515.50
3.00
1531.00
510.33
51. Ivan Bedić
Kutina
2.00
976.00
488.00
1.00
548.00
548.00
3.00
1524.00
508.00
52. Jurica Hajsek
Obrtnik Krt
1.60
778.00
486.25
0.00
0.00
NaN
1.60
778.00
486.25
53. Matija Barišić
Belina-Novska
2.00
968.00
484.00
0.00
0.00
NaN
2.00
968.00
484.00
54. Zvonimir Posavec
Elektra Kž
2.00
957.00
478.50
0.00
0.00
NaN
2.00
957.00
478.50
55. Krešimir Kovačić
Kutina
1.00
474.00
474.00
0.00
0.00
NaN
1.00
474.00
474.00
56. Stjepan Strnadica
Kutina
2.00
894.00
447.00
2.00
1099.00
549.50
4.00
1993.00
498.25
57. Ivan Pernjak
Elektra Kž
1.77
752.00
424.86
0.00
0.00
NaN
1.77
752.00
424.86

Adriano de Bona
Ciglenica
1.00
568.00
568.00
1.00
557.00
557.00
2.00
1125.00
562.50
Dejan Kirin
Elektra
1.00
566.00
566.00
1.00
561.00
561.00
2.00
1127.00
563.50
Zlatko Turk
Cesta
1.00
546.00
546.00
1.00
528.00
528.00
2.00
1074.00
537.00
Dimitrije Kolarić
Cesta
1.00
533.00
533.00
0.00
0.00
NaN
1.00
533.00
533.00
Saša Dal Ponte
Ciglenica
1.00
520.00
520.00
0.00
0.00
NaN
1.00
520.00
520.00
Slavko Miličić
Sirela
0.82
422.00
514.63
1.00
512.00
512.00
1.82
934.00
513.19
Nikola Pucarin
Sirela
0.49
250.00
510.20
2.00
1037.00
518.50
2.49
1287.00
516.87
Igor Vondrak
Kutina
0.50
246.00
492.00
1.00
502.00
502.00
1.50
748.00
498.67
Stjepan Grah
Obrtnik
0.40
186.00
465.00
1.00
492.00
492.00
1.40
678.00
484.29
Ljubomir Pintarić
Cesta
1.00
442.00
442.00
0.00
0.00
NaN
1.00
442.00
442.00
Danijel Dado
Kutina
0.50
219.00
438.00
0.00
0.00
NaN
0.50
219.00
438.00

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Željezničar Bj
0.0
0
0
0
0
4.0
8834
4280
13114
546.42
110
4.0
8834
4280
13114
546.42
110
2. Ciglenica
3.0
6600
3371
9971
553.94
58
1.0
2298
1144
3442
573.67
16
4.0
8898
4515
13413
558.88
74
3. Graničar
2.0
4340
2194
6534
544.50
60
2.0
4295
2050
6345
528.75
60
4.0
8635
4244
12879
536.63
120
4. Sirela
2.0
4334
2125
6459
538.25
83
2.0
4487
2127
6614
551.17
88
4.0
8821
4252
13073
544.71
171
5. Obrtnik Or
1.0
2173
1048
3221
536.83
27
3.0
6361
3034
9395
521.94
106
4.0
8534
4082
12616
525.67
133
6. Cesta
3.0
6585
3001
9586
532.56
109
1.0
2152
1048
3200
533.33
22
4.0
8737
4049
12786
532.75
131
7. Belina-Novska
2.0
4370
1930
6300
525.00
85
2.0
4299
2233
6532
544.33
71
4.0
8669
4163
12832
534.67
156
8. Obrtnik Krt
2.0
4260
1959
6219
518.25
91
2.0
4250
2010
6260
521.67
67
4.0
8510
3969
12479
519.96
158
9. Elektra Kž
3.0
6382
2895
9277
515.39
131
1.0
2127
1056
3183
530.50
27
4.0
8509
3951
12460
519.17
158
10. Kutina
2.0
4156
1928
6084
507.00
90
2.0
4479
2122
6601
550.08
58
4.0
8635
4050
12685
528.54
148
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više