Pregled svih liga

Obrtnik Or

Liga: 2. HKLS
Klub: Kuglački klub Obrtnik
Adresa: Obrtnička 1, 49 243 Oroslavje
Email: nboromisa@gmail.com

Kuglana: ZIVT   Staze: 1-4
Redovni termin: nedjelja, 10:00
Rezervni termin: srijeda, 18:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Nikola Boromisa 099 814 06 22 nboromisa@gmail.com
Darko Bratković 098 604 757
Darko Tuđa 098 969 90 80 darko.tuda1@gmail.com

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Božidar Kuharić
120293
120293
1.0
3.0
1.0
3.0
2.5
7.0
2.0
11.0
364.0
354.33
192.0
176.0
556.0
530.33
2. Bruno Pavrlišak
121353
121353
1.0
2.5
1.0
1.0
4.0
3.0
3.0
9.0
365.0
349.2
186.0
177.6
551.0
526.8
3. Jadranko Kovačićek
121344
121344
1.0
2.5
0.0
2.0
2.0
6.0
13.0
29.0
389.0
356.0
148.0
153.2
537.0
509.2
4. Darko Bratković
120287
120287
1.0
0.0
0.0
0.0
2.0
0.0
2.0
0.0
351.0
180.0
531.0
5. Nikola Boromisa
120286
120286
1.0
3.0
0.0
2.0
2.0
8.0
2.0
12.0
344.0
352.33
181.0
165.67
525.0
518.0
6. Žarko Šoštar
121784
121784
1.0
3.0
0.0
2.0
1.0
6.0
5.0
17.0
360.0
360.67
161.0
164.67
521.0
525.33
7. Sven Finger
121338
121338
0.0
2.0
0.0
2.0
0.0
5.0
0.0
5.0

354.0

196.5

550.5
8. Darko Tuđa
120295
120295
0.0
2.0
0.0
1.0
0.0
4.0
0.0
23.0

344.0

147.5

491.5
BEZ NASTUPA
1. Zlatko Bivol
122317
122317
2. Željko Curman
120288
120288
3. Lovro Grljač
121339
121339
4. Vladimir Huis
121327
121327
5. Mario Knezić
122290
122290
6. Rudolf Knezić
120290
120290
7. Ivan Kralj
120292
120292
8. Marko Majstorović
121347
121347
9. Karlo Mikulec
121351
121351
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 4 Obrtnik Or Cesta ZIVT
1-4
7.0 : 1.0 (3206 : 3101) 26.09.2021 10:00 Lucija Sedlar, B
Božidar Mihelić, D
| | |
2 8 Obrtnik Or Elektra Kž ZIVT
1-4
6.0 : 2.0 (3135 : 2934) 03.10.2021 14:00 Robert Sekušak, A
Lucija Sedlar, B
| | |
3 13 Obrtnik Or Obrtnik Krt ZIVT
1-4
6.0 : 2.0 (3054 : 3025) 10.10.2021 10:00 Robert Sekušak, A
Filip Marušić, D
| | |
4 19 Graničar Obrtnik Or Kuglana 2
1-6
4.0 : 4.0 (3175 : 3221) 16.10.2021 17:00 Zdravko Vučić, B
Mladen Dobrošek, C
| | |
5 22 Obrtnik Or Željezničar Bj ZIVT
1-4
24.10.2021 10:00 Ira Šutina, B
Lucija Sedlar, B
| | |
6 30 Sirela Obrtnik Or Gradska kuglana Bj
1-6
30.10.2021 15:00 Darko Blaško, A
Andrija Filipović, C
| | |
7 31 Obrtnik Or Belina-Novska ZIVT
1-4
07.11.2021 10:00 Ira Šutina, B
Božidar Mihelić, D
| | |
8 40 Obrtnik Or Kutina ZIVT
1-4
14.11.2021 10:00 Lucija Sedlar, B
Božidar Mihelić, D
| | |
9 42 Ciglenica Obrtnik Or SRC Kutina
1-6
20.11.2021 19:00 Tomislav Pleše, B
Ivana Belši, D
| | |
10 49 Cesta Obrtnik Or Drava
1-6
15.01.2022 20:00 | | |
11 53 Elektra Kž Obrtnik Or Kuglana 2
1-6
22.01.2022 16:00 | | |
12 58 Obrtnik Krt Obrtnik Or ZIVT
1-4
30.01.2022 10:00 | | |
13 64 Obrtnik Or Graničar ZIVT
1-4
06.02.2022 10:00 | | |
14 67 Željezničar Bj Obrtnik Or Gradska kuglana Bj
1-6
12.02.2022 19:00 Nikola Košutić, A
Andrija Filipović, C
| | |
15 75 Obrtnik Or Sirela ZIVT
1-4
20.02.2022 10:00 | | |
16 76 Belina-Novska Obrtnik Or Gradska kuglana No
1-4
26.02.2022 15:00 | | |
17 85 Kutina Obrtnik Or SRC Kutina
1-6
05.03.2022 16:00 | | |
18 87 Obrtnik Or Ciglenica ZIVT
1-4
13.03.2022 10:00 | | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više