Kuglački savez Splitsko dalmatinske županije

OIB: 96604325140
Adresa: 8. mediteranskih igara 28, 21 000 Split



E-pošta: kuglacki.savez.sdz@gmail.com
Adresa za dostavu pošte: 8. mediteranskih igara 28, 21 000 Split
Kontakt: Ante Burnać 091 248 10 81 i Ana Vidan 098 534 702
Mrežne stranice:
Predsjednik zbora sudaca: Ljubica Peraic
Tajnik zbora sudaca: Denis Brajdić
Komisija za delegiranje: Ante Rađa; Denis Brajdić; Tomislav Odrljin
Datum izborne skupštine: 8.8.2018.
Predsjednik: Ante Burnać
Tajnik: Ana Vidan
Ovlaštene osobe: Ante Burnać i Stipe Rako

Klub OIB
1. Biokovo - Makarska 810185
2. Bojovnik Trilj - Trilj 810007
3. Brodosplit - Split 810009
4. Hrvatski vitezovi - Split 810046
5. Imotska krajina - Imotski 810208
6. KKGO Marjan - Split 810204
7. Marjan 1934 - Split 810207
8. Mertojak - Split 810068
9. OTP BANKA - Split 810123
10. Poštar - Split 810103
11. Promet - Split 810105
12. PZC - Split 810194
13. Sinj - Sinj 810199
14. Trogir - Trogir 810133
15. Vrlika - Split 810142
16. ŽKK Split - Split 810174
17. Županijske ceste - Split 810177
Ime i Prezime Rang, lista, IV stupanj Licenca vrijedi do
1. Denis Brajdić - 420289 SAVEZNI A IV 07.09.2023
2. Stanko Čota - 420290 SAVEZNI A IV 07.09.2023
3. Paško Dragičević - 420292 SAVEZNI A IV 10.09.2021
4. Ivanka Kragić - 410079 SAVEZNI A IV 07.09.2023
5. Boško Lišnić - 420300 SAVEZNI A IV 06.09.2024
6. Tomislav Odrljin - 420293 SAVEZNI A IV 10.09.2021
7. Ante Rađa - 420291 SAVEZNI A IV 19.09.2021
8. Ana Vidan - 410082 SAVEZNI A IV 07.09.2023
9. Dražen Babić - 420297 SAVEZNI B IV 06.09.2024
10. Višnja Dragičević - 410083 SAVEZNI B IV 10.09.2021
11. Mihael Grivičić - 420370 SAVEZNI B IV 18.08.2023
12. Milica Josipović - 410084 SAVEZNI B IV 10.09.2021
13. Željko Krstić - 420296 SAVEZNI B IV 09.09.2022
14. Hrvoje Marinović - 420298 SAVEZNI B IV 18.08.2023
15. Jasmina Marinović - 410086 SAVEZNI B IV 18.08.2023
16. Valentina Prpić - 410087 SAVEZNI B IV 07.09.2023
17. Elda Sinovčić - 410080 SAVEZNI B 07.09.2023
18. Antonija Bosanac - 410114 REGIONALNI C 09.09.2022
19. Marija Lončar - 410085 REGIONALNI C 07.09.2023
20. Ante Šarić - 420474 SUDAC D 06.09.2024
Naziv Mjesto
1. GSC Makarska Makarska
2. Marija Trilj
3. Poljud Split
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više